Spam

Status
Not open for further replies.

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
tesko to moguce bez prema a i solo na acc uz to jos :)
dok vecina vec po 2-3 na racunu, a i prema fine cifre :kokice:

pocetka je nebitan pb pomogne sma oda se malo odbacis na pcoetku ostalo je sve farming prem je nebitan pucaj rude za pcoetak ako nisi bas aktivna i farmaj maksimalno i eto te :D
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
pocetka je nebitan pb pomogne sma oda se malo odbacis na pcoetku ostalo je sve farming prem je nebitan pucaj rude za pcoetak ako nisi bas aktivna i farmaj maksimalno i eto te :D

Ma sve radi prem realno ;) neki ni farmat ne moraju ako zna da ima premiuma beskonačno da ce stalno kupovat.. Ima onda kupnja ressa kako za vojsku, zgrade.. kasnije i za zlatnike i plemke :)

jos fali da uvedu kupnju nuka odmah da se i to ubrza kao i sve drugo dosad :kokice:

Al neka, nema veze ko hoce nek ulaze :D ne baca moje pare pa mi je svejedno :p
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Vule budi faca pa napravi opet svoje pleme hahah a znam da ne smijes jer si se vise puta osramotio zato sto nemas pojma niti da igras ovu igricu niti da vodis neko pleme, ti bukvalno nemas pojma ajd sad poy :lool:
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ma sve radi prem realno ;) neki ni farmat ne moraju ako zna da ima premiuma beskonačno da ce stalno kupovat.. Ima onda kupnja ressa kako za vojsku, zgrade.. kasnije i za zlatnike i plemke :)

jos fali da uvedu kupnju nuka odmah da se i to ubrza kao i sve drugo dosad :kokice:

Al neka, nema veze ko hoce nek ulaze :D ne baca moje pare pa mi je svejedno :p

tako ti je to sad postalo staces kad se sjetim ba servera zao mi bude sto vise nisam igrao
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
tako ti je to sad postalo staces kad se sjetim ba servera zao mi bude sto vise nisam igrao

pa sta onda kazes da prem samo u pocetku pomogne i ubrza :)
kad to od početka pa do kraja koristi i ubrzava sve zivo

valja trazit kakve nove igrice, mozda nece odmah iz pocetka sve te gluposti imat ;)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
pa sta onda kazes da prem samo u pocetku pomogne i ubrza :)
kad to od početka pa do kraja koristi i ubrzava sve zivo

valja trazit kakve nove igrice, mozda nece odmah iz pocetka sve te gluposti imat ;)

Ako si igrao sjeti se igraca mungos, ni sav premium ovog svijeta mu nije pomogao, a znao je u pocetku da odmakne i po 5k bodova od drugih npr ima 14k bodova, a drugi ima 5-6k i opet padne, bez ekipe dzaba i pb
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Ako si igrao sjeti se igraca mungos, ni sav premium ovog svijeta mu nije pomogao, a znao je u pocetku da odmakne i po 5k bodova od drugih npr ima 14k bodova, a drugi ima 5-6k i opet padne, bez ekipe dzaba i pb

pa dobro sad to je vec nesto drugo :D ne zamjenjuje Pb ekipu, a ni iskustvo i sve to.. Mora se ekipu svakako
al svakako je dobar pogon i ide daleko brze, leti acc realno kad se ima prema mnogo :)

nije isto igrat sa neograniceno prema, ili skroz bez to znas i sam
 

haris22

Member
Reaction score
6
Ma sve radi prem realno ;) neki ni farmat ne moraju ako zna da ima premiuma beskonačno da ce stalno kupovat.. Ima onda kupnja ressa kako za vojsku, zgrade.. kasnije i za zlatnike i plemke :)

jos fali da uvedu kupnju nuka odmah da se i to ubrza kao i sve drugo dosad :kokice:

Al neka, nema veze ko hoce nek ulaze :D ne baca moje pare pa mi je svejedno :p

mi smo (ja, fahro i dino) na sv 23 bili 2. na svijetu, a potrošili smo manje od 600pb-a


tako da čisti farming radi čuda
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171

Dr. Osmicevic poznaje pravila..

prvo to nije moj skajp :$ drugo i da jest, ne uvazavaju se se poruke sa skajpa nego ces ti sad dobiti ban sto si to kopirao, i jos pravite skajp sa mojim imenom i pokusavate tako nesto :3

Citajte moj nick, ovaj server mi niko ne moze smjestiti ban, hahahahahahahahah ja sam Bog
evo ide jedan Marlboro u ovo ime :$
 
Status
Not open for further replies.
Top