Spam

Status
Not open for further replies.

Joge98

Banned
Reaction score
8
Dr. Osmicevic poznaje pravila..

prvo to nije moj skajp :$ drugo i da jest, ne uvazavaju se se poruke sa skajpa nego ces ti sad dobiti ban sto si to kopirao, i jos pravite skajp sa mojim imenom i pokusavate tako nesto :3

Citajte moj nick, ovaj server mi niko ne moze smjestiti ban, hahahahahahahahah ja sam Bog
evo ide jedan Marlboro u ovo ime :$

Samo davidoff mi godi :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Osmicevic sam si pricao da si na .ba isao s multicima,jos je tamo bio admin sila,sta tek ovdje radis..
haha jokeru izdajico,sta ima
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Osmicevic sam si pricao da si na .ba isao s multicima,jos je tamo bio admin sila,sta tek ovdje radis..
haha jokeru izdajico,sta ima

Ajde mali digni dva prsta kada mi se obracas, fino imate svi podrsku prijavite moj nick i oni ce da provjere jer oni sve vide, do tad mozete samo da gledate i da sutite :D
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Ako si igrao sjeti se igraca mungos, ni sav premium ovog svijeta mu nije pomogao, a znao je u pocetku da odmakne i po 5k bodova od drugih npr ima 14k bodova, a drugi ima 5-6k i opet padne, bez ekipe dzaba i pb

Ove novotarije sa premiumom su počele od hr22, a mungos je igrao prije hr20.
Tako da premium ne može bit razlog...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Koji dezinformacije :kokice:

samo vi prijavite nick i neka se provjeri :D to necu da koment, to nisam ja :kokice:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Mene napadate za multice, ja veoma posten hahahahah
ja kad igram na jednom racunu stavim da dijelim internet vez sam sa sobom previse posten lik :3

ko ne zna kako prijaviti nekoga za multice adminima neka se mn javi da ga naucim :D :love:
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Mene napadate za multice, ja veoma posten hahahahah
ja kad igram na jednom racunu stavim da dijelim internet vez sam sa sobom previse posten lik :3

ko ne zna kako prijaviti nekoga za multice adminima neka se mn javi da ga naucim :D :love:

de ba svi imaju multice realno a tu dodu popljuvat druge
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
de ba svi imaju multice realno a tu dodu popljuvat druge

ma bmk, ja ovo igram deset godina i da ja budem glup i da dobijem ban radi banalne stvari multica :D
mozda sam htio sa stipetom nesto drugo, cisto da provjerim da li ce jedan lik slikati i slati nekom drugom plemenu ili cisto da vidim koga sam ubacio na skajp grupu, i jos photoshop ovdje rade :$

neka mi se rachun provjeri i tjt, sta imam objasnjavati njima :love:
 
Status
Not open for further replies.
Top