Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
razlika između mene i jogeta i tebe dino naravno je što ja nemam potrebu za pažnjom kao vi, i smori lik na svaku se javlja ko da je ne znam ni ja kakav igrač, a dino SJEĆAŠ LI SE ONOG JUTRA? upoznaše me tada mnogi, iznenada :p

p.s. JA SAM U ŠOKU , pozz dino :pivo:


Samo ću se slatko nasmijati na ovaj post , doviđenja
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
razlika između mene i jogeta i tebe dino naravno je što ja nemam potrebu za pažnjom kao vi, i smori lik na svaku se javlja ko da je ne znam ni ja kakav igrač, a dino SJEĆAŠ LI SE ONOG JUTRA? upoznaše me tada mnogi, iznenada :p

p.s. JA SAM U ŠOKU , pozz dino :pivo:

decko razlika je sto meni paznja dobro donosi, olizes mi okolomudni znoj usput
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Samo da vam pokažem koliko znači novac u igri.
Jel ovo prvi igrač trenutno na serveru?

http://prntscr.com/as8qtn


Kriger plaća igrače da se restartuju, obećavajući im da ce im slati rese i primiti u pleme, ljudi se restartuju a on kupi barbare :kokice:

I samo da pitam jel to taj veliki igrač koga ste mi spominjali , samo dođi Tati da te nauči par stvari :)
Mene je sramota kad vidim ko je prvi, 41k resa isfarmati to rekord, eto na šta je se svela igrica , sramota me, evo ne znam
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Samo da vam pokažem koliko znači novac u igri.
Jel ovo prvi igrač trenutno na serveru?

http://prntscr.com/as8qtn


Kriger plaća igrače da se restartuju, obećavajući im da ce im slati rese i primiti u pleme, ljudi se restartuju a on kupi barbare :kokice:

I samo da pitam jel to taj veliki igrač koga ste mi spominjali , samo dođi Tati da te nauči par stvari :)
Mene je sramota kad vidim ko je prvi, 41k resa isfarmati to rekord, eto na šta je se svela igrica , sramota me, evo ne znam

:hahaha: :hahaha:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ovim putem bi' želio čestitati Moderatu vanjskog foruma, AT ANIMALu, rođendan!
Sretan rođendan, moderirao ti nama ovaj vanjski još 100 godina :pivo: :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top