Spam

Status
Not open for further replies.

kralj atila

New Member
Reaction score
0
Kralj Atila danas u 10:31 sati
Ovako,da se ne potežu neki repovi kasnije,da ja kažem šta imam.

Početni dogovor je bio NAP do završetka svijeta,i onda završna borba. Samim tim se anuliralo na to da vi idete na osg,mi na kontinent iznad,no vi ste napravili savez sa OSG,i meni prodavali priču kako će te na k45,a u biti skroz druga priča iza toga stoji.

Dalje,oko smitha smo se ti i ja natezali od jutra do mraka,koji je naš igrač,i na kraju se ti samo ušutiš i nakon nekog vremena ga pozoveš kod sebe. Ne ide to tako.

Dalje,imam poruke gdje vrbujete igrače DKL-a,i nudite im i diplomaciju i svašta nešto,i da idete zajedno u rat protiv nas,gdje piše i da čim oni stanu na vašu stranu odma ide objava rata nama. Znaš ti i sam ko je to pisao..

Te na kraju,slavix,kap koja je prelila čašu. Fino je rečeno nema širenja na tuđim kontinentima,vi u sred našeg kontinenta regrutirate igrača.


I na kraju,meni prebacuješ nešto za tih 7 dana ne napadanja ? Pa ti moraš biti lud čovjek ako misliš da bi ti dao 7 dana,nakon svega što si odradio,što sam i napisao gore. Sve moguće segmente našeg dogovora si prekršio,onda mogu i ja sebi uzeti za pravo da prekršim i taj zadnji segment,o 7 dana ne napadanja.


Ti pričaj šta god hoćeš,mi smo igrali čisto dok i vi. Kada ste počeli mutiti i spletkariti nama iza leđa,i mi smo okrenuli priču. Sami ste ovo tražili.




Moja poruka hellhameru,čisto da i ovdje razjasnimo sve,prije nego počnu prozivanja po mome plemenu. Nažalost uvijek smo mi glavna tema,baš me zanima zašto..
 

14. Krieger

New Member
Reaction score
0
Od hr10 me tražiš, ko i ja tebe, al evo ovdje si se uglavio onako hinjski ko i uvijek... :))

Reci panteru da mu je Trawka spomenuo rodice, zna on koje :D

De malo obrisi te poruke ne mogu ti privatno poslati puno ti skladiste, gdje igras uopste javi se na 14. Krieger
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
djeca hihihi

pjanone humanoid treefolk, bot najveći :love:
javi se nekad, odkako si u top3 na hr23 ufuro se vopra ccc
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
Jebo te sve covjek sto pise za nas su ustvari oni radili, rijec crowsa ne vrijedi ni zrno kafe, ako zelis mogu poruke sve vase postaviti ovdje ali nemam ti sta dokazivati kad i sam znas da je tako, nemam namjeru se vise prepucavati sa vama, pljunuli ste sami sebi u lice, sta radite manjin igracima to je i grehota i sramota, al sta ocekivati bolje od vas, kriger, volfi i atila olicje postenja. Od mene dosti i za razliku od vas ja nemam kome sta da se pravdam. Zato vozdra vidimo se na terenu :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ako pričamo o činjenicama onda su činjenice da su CROWSi kontaktirali Barbare za NAP :D
Dogovor je bio 7 dana, a oni su očekivali da mi zaratimo sa Barbarima, i ako to nije sklopljeno na taj način i Bilki nigdje nije potvrdio da ce on krenuti na OSG a NAP da stoji do kraja.

Nakon što O-S-G sklapa savez sa Barbarima, počinje prpa u Crowsima, čak u jednom razgovoru mi je Atila napisao kako smo mi uzeli dva grada na njihovom kontinentu a pričamo o kontinentu K45 gdje su bili ELITE, i ono ja odem na mapu vidim DKL - a puno na njihovom kontu a ovaj mi piše mi uzeli na njihovom kontu.

Okej, ne moze ga uzeti grad po grad, počinje regurtacija, počinju da dobijaju sela za dzabe.. tri sela od Atile na kontinentu O-S-G-a je dobio dzaba, bukvalno dzaba ljudi mu dali, hajde okej, kasnije počinjem da mislim da mi nece zabraniti da noblam na kontinentu gdje su moja braca i cijenjene kolege O-S-G, okej šutim i dalje, regurtacija počinje ubacuju sve moguće, sela dzaba nastavljaju da dobijaju od mnogih, barem 10 ak sela dzabe su dobili proslih 7 dana , mogu i dokazati okej i dalje šutim..

Vrše pripreme na Barbar napadaju njih, krše ono 7 dana po isteku napa, odjednom pleme koje su čistili a pričam o DKL, s njima sklapaju dogovor preko noći, i ako tu i najveći debil može da vidi da će to kad tad puknuti jer oni moraju uzeti onaj kontinent i sa tim potezom su zatvorili mnoge igrače aktivne koji nece imati sta noblati morati ce slati na duge staze, na menj gradove pa da ih razvijaju..

Od CFC-a tj igračha Phoemenix čujem kako dotični Pero je napravio listu svojih igrača koje ce noblati da bi dobio savez sa Crowsima a svjestan je činjenice da neće to trajati dugo Crowsi moraju dalje.. ali okej necu da pričam o DKL ništa, iskreno meni se ti momci mnogo sviđaju.

I da zaboravio sam činjenicu da prije nego su uzeli sad ovaj dogovor sa DKL, da su pitali Barbare da se spoje, znači imaju tri plemena i hoće spajanje sa Barbarima to bi bilo nekih pet plemena na tri konitnenta prostiranje, tačnije 4 jer Barbara ima i na kontu gdje je O-S-G, i onda nakon što ih Barbari odbijaju onda može i DKL pleme na kojem su se iskucali mnogi igrači kao Stotka, Dario , Ubica i bla bla bla, ali dok je ovaca bit će i vune , Atila je se isturio sa gradovima i moze se roakti trazit ce deff od svog plemena dok je mnoge igrače sad zatvorio, ali hajde..mislim sve je to okej, neki ljudi nisu naučili da se prijave na server, da se izigraju, da se zabave i da ne osvoje, neki hoće da preko pičke osvoje, pa eto samo naprijed mislim nikog ne hejtujem ovo što sam napisao to je sve tačno i ovo sve mogu da dokažem ako treba..

Samo mi je sad žao onog lava Davida Tesanovića, toliko mi je žao što je otišao jer on je bio uzor prave igre, i pravog rokanja, eto ja vas pozdravljam vidimo se na terenu, a ono što mogu samo reći da bi mene lično bilo stid al eto , šta je tu je, sad se ajmo zabaviti i igrati.
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
svi idu radit neke muljaze,misaju se u sve gluposti,koje romane pisete vi kad i sami radite iste spletke i muljate,preglupo...uvatite se igre
 
Status
Not open for further replies.
Top