Spam

Status
Not open for further replies.

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Nije nista prekrseno od crowsa,evo i ja gledam nisam upucen,al otkud tolika besplatna sela na nasem kontinentu hahaha hladovina bez emocije ,joge vidicemo se mi opet moram te nesto pitat
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Nije nista prekrseno od crowsa,evo i ja gledam nisam upucen,al otkud tolika besplatna sela na nasem kontinentu hahaha hladovina bez emocije ,joge vidicemo se mi opet moram te nesto pitat

Sa vama nismo nista ni imali dogovarano :) svako nobla sta moze i sta zeli.. Vjerujem da bi ti odbio da ti čovjek kaže da nece igrat i neka ti selo neko na fronti ujedno za ubuduće hahaha.. Iako i nezz oko toga sta bilo bas u detalje :D

Igrajte i derite ;) nista nije izgubljeno jos.. daleko je od raspleta u svakom slučaju.. i rano za komentirat tko će šta.. :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
http://prntscr.com/avtehe

Zar da momak iz Tuzle izradi pleme :)?
A nas ima 20 okolina Tuzle i Tuzla, naravno odma ga zamolio da ipak odgovori da vidi šta hoće
i evo dole..


http://prntscr.com/avte7j


Sad ne osuđujem samo Krigera, nego i tebe Rita i cijelo vodstvo Crowsa i sve igrače, stvarno ste cigani.
Krigeru koliko si sela ovako dobio?
Ili slanjem pb-a, kredita i slično da ti se ostavljaju Barbarska sela, ti si jarane sramota za ovu igricu, i svako ko stoji iza tebe i brani te, je cigan kao i ti i ništa više, i ima još poruka što si se javljao mojim igračima i balio da pređu tebi. Hoćete da osvojite na ovaj način, e ku*ac moj će te osvojite , eto pazite šta sam vam sad rekao.

Dno dna.
 

catz

Member
Reaction score
0
Da dadnem svoj komentar jer u biti ja sam i sklapljao tu diplomaciju (na relaciji BAR-CROWS)
Sve je bilo uredno naravno obje strane su cistile svoje kontinente i igrale uobicajno bez nekih vecih objava rata naravno sem jedne i to ZAJEDNICKE ( DKL). Varnice su pocele kada su crows ubrzano poceli regrutirati igrace na k45 u to ukljucujem trenutno samo ELITE,s ciljem da sto prije okoncaju ta dva kontinenta (to smo isto mogli i mi ali nismo),posle togoo naravno i mi dajemo svoj odgovor na sve to,zasto bi isli u rat sa osg mukotrajni rat ko ce koga dok CROWS svoje ratove rjesava REGRUTIRANJEM,na sve to unazad par dana CROWS i DKL dogovaraju obustavu rata,tj savez noblanje par neaktivnih igraca od strane CROWS (naravno prepusteno od strane vodstva DKL) pojedini prelaze kod njih i tako,sto se tice noblanja i primanje u nase pleme na k55 to je samo bio nas odgovor na vase dogovore sa dojucerasnjim neprijateljima DKL

Sto se tice prekida oddnosa i ne napadanja,to je odradjenooo podlo i bezobrazno neka je na vas obraz sigurno ga pojedini i nemaju.

LIjep pozdrav i uzivajte priej ili kasnije bi ovo doslo.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I Marko , trebalo ti je malo više od 40 dana da ukaljaš sve, barem uzmi 500 PB i promjeni nick, da niko ne misli da tu igra Dalibor, kako on ode i ti sve zajeba, ah život.. a što se tiče ako nemaš pb-a pitaj svoju desnu ruku Krigera :lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top