Spam

Status
Not open for further replies.

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Cigani mrtvi drugačije ne mozete uci na kontinent, kao pizde se ponašate, drugacije ne mozete, i nikad necete moci, znate šta ste vi obicni cigani koji ne znaju ništa osim tako da noblaju sela dzaba :)
seljaci jedni svi redom.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
http://prntscr.com/ayh9u7

Nakon 15 minita sto je osvojio, jesi i njemu ujkane rekao da igra dual sa tobom p ai njega pokupio
svi ste vi obicni cigani koji drugacije ne mozete nista, cigani koji samo tako se sire, stid vas i sram bilo retardirani stvorovi :D

ali nece ciganima ni ovo pomoci, zapamtite pojest cemo vas, samo ciganski se šljepajte, mi smo na vas kontinent usli tako sto smo vam izjebali 60 000 deffa, a vi samo ovako mozete uci ovo je 30 ti mozda grad koji ovako dobivate cigani mrtvi eto šta ste, neka vas bude stid, vi niste profici vi ste obicni jadnici :kokice:
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
cuo sam da se sad gradovi kupuju za pb, ah mora da to rade clanovi dkl-a i takvih slicnih plemena :D

Hahaha kad su to clanovi dkla kupovali sela pbom.....DKL je oličje postenja i svi clanovi su oličje postene igre za razliku od tebe noobu jedan,ko si ti ikako,sta se javljas,idi tamo pokrij se sa necim i lezi ispod stola dok ne prodje ovaj svijet....noooobu jedan teskiiii......
 

moskri

Member
Reaction score
0
Niti sam za crows niti za osg al kad nego govori da je dkl olicenje postenja itd itd. ja bi mu svasta reko
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nije stvar u tome, stvar je u tome da je to ne znam ni ja vise koji grad po redu, jel stvarno samo tako mozete ili šta?
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
Nije stvar u tome, stvar je u tome da je to ne znam ni ja vise koji grad po redu, jel stvarno samo tako mozete ili šta?

Dobri ste vi momci :D i bolje od očekivanog dosad... Sviđate mi se dosad mnogo više nego recimo vaši saveznici dole :)

Oni dosad daleko ispod očekivanog.. Fina ekipa, fina imena a opet nista dosad od njih.. Oni po pitanju osvajanja još i gori od nas.. kad se riješavaju svojih na spike "pošalji deff bilkiju ili nekom daleko na drugu stranu i pusti nam sitt" i drugo jutro isti taj acc se nobla :hahaha:

To je najgori način mogući.. kad sam svojih izrađuješ da te deffaju, pa mu isti ti ljudi sela iznoblaju :D da nebi slučajno izgubili šta vojske.. a i da se riješe "viška" u plemenu :hahaha:
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
Dobri ste vi momci :D i bolje od očekivanog dosad... Sviđate mi se dosad mnogo više nego recimo vaši saveznici dole :)

Oni dosad daleko ispod očekivanog.. Fina ekipa, fina imena a opet nista dosad od njih.. Oni po pitanju osvajanja još i gori od nas.. kad se riješavaju svojih na spike "pošalji deff bilkiju ili nekom daleko na drugu stranu i pusti nam sitt" i drugo jutro isti taj acc se nobla :hahaha:

To je najgori način mogući.. kad sam svojih izrađuješ da te deffaju, pa mu isti ti ljudi sela iznoblaju :D da nebi slučajno izgubili šta vojske.. a i da se riješe "viška" u plemenu :hahaha:

oni koji ne doprinose plemenu i ne slusaju naredbe i ne zasluzuju bolje, sta je krivo vam sto su dvije spije ispale iz igre :ludilo:
 

Rita Ora

Member
Reaction score
0
oni koji ne doprinose plemenu i ne slusaju naredbe i ne zasluzuju bolje, sta je krivo vam sto su dvije spije ispale iz igre :ludilo:

Ma nije.. samo udrite po svojima :D nego samo se komentiralo način.. kako se izrađuje svoje :p
Inače sasvim normalno, da se neaktivne/neposlušne riješava.. samo inače ne baš na taj način da mu deff pošalješ na drugu stranu da se ne stigne branit hahahah :hahaha: ionako kakve šanse ima sam protiv čitavog plemena kad ga kickaš.. :p
 
Status
Not open for further replies.
Top