Spam

Status
Not open for further replies.

100-ka

Active Member
Reaction score
26
Nema dininog komentara par dana i odma zamrlo sve cim se vrati odma nastaje ludilo pa se prati vise forum sto jest jest nedajte mi lagat haahah :D


I vala imenujte igrace kad govorite crows ovo ono jbg ,ima i postenih ove "ljudi" prije svega :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nema dininog komentara par dana i odma zamrlo sve cim se vrati odma nastaje ludilo pa se prati vise forum sto jest jest nedajte mi lagat haahah :D


I vala imenujte igrace kad govorite crows ovo ono jbg ,ima i postenih ove "ljudi" prije svega :D

De pogledaj šta lik stavlja, pusti igricu šta ti je, gledaj bolesti jebem mu sve po spisku
 

mr.v

New Member
Reaction score
1
Koja ste vi govna, jebem vam boga retardiranog svima tebi Dzo jebem gdje god šta imaš daj mi pravo ime i prezime jebem ti fameliju citavu sto imas, ma jebem ti gdje god šta imas da ti jebem retardirano balavo, da gonis u tri pičke materina, cigane jedan retardirani

ajd molim te prestani prozivat , ovo od dzoa nije korektno i ja se ispricavam u ime crows zbog toga a ti ohani vise , blokiramo te pocnes se javljat preko sitteva , psujes po forumu , pa jel mozes bit normalan duze od 2 minute ...
prozivate za stvari koje radite u svakoj prilici koja vam se pruzi , npr bojana vam je pustila 2 sela , sta smo mi trebali , odma pocet revat po forumu radi toga ??
by gringl
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ajd molim te prestani prozivat , ovo od dzoa nije korektno i ja se ispricavam u ime crows zbog toga a ti ohani vise , blokiramo te pocnes se javljat preko sitteva , psujes po forumu , pa jel mozes bit normalan duze od 2 minute ...
prozivate za stvari koje radite u svakoj prilici koja vam se pruzi , npr bojana vam je pustila 2 sela , sta smo mi trebali , odma pocet revat po forumu radi toga ??
by gringl

Kakvo izvinjenje, kakva sela?
O čemu ti pavijane pričaš? Nisam ja kriv što ste ispali glupani, i ono neka vam je lekcija, kakvo ba izvinjenje , kao što meni Marko reče u isti koš sa Barbarima ja za ovo krivim i tebe i Marka hajde izbacite ga iz plemena radi ovoga?

Da je moj neko ovako zakacio za nesto letio bi odma, ma da je za srbe ja ne pravim razliku i ne volim to nikako, hajde izbaci ga iz plemena i bit ce okej, u slucaju da ga ne izbacis tad nece biti okej.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
De ba ne može mi niko sad pisati nešto lijevo , svaki razuman čovjek ce odjebati ovog lika na kilometar za ovo ne treba izvinjenje ovo admini trebaju odma skloniti odavde
 
Status
Not open for further replies.
Top