Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Nekada davno smo se i mi zalili na postavke svijeta, jer su bile uzasne.Ali koliko me sjecanje sluzi Wicked je rekao da postavke salje inogames a ne oni. Mozda sam pobrkao nesto, ali cini mi se da je bilo tako.

Postavke šalje inogames, ali i wicked šalje inogamesu šta većina želi. Nešto se uvaži od većine, a nešto ne. Dok danas evo ništa.
 
Last edited:

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Igra li ovo jos iko ahahah , ja se cak i pozelio malo :hmm: :pivo:

Bolje nemoj počinjati ponovo, usrali su inogames još više nego što je bilo usrano na hr20, a game administratori prst u uho, ne obavljaju svoj posao kako treba, nije kako treba, već ne arbeituju nikako. Jedino što moderator foruma radi svoj posao.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pa da otvorimo i ovu temu na svijetu 25... Nek vam je svima sa srećom. Ljeto je, imate vremena, ne morate spavati bas svaku noc :pivo:
Je l' ti godra što si prvi komentar ostavio? :p
čuj ljeto je, a ono proljeće još uvijek ccc
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa da otvorimo i ovu temu na svijetu 25... Nek vam je svima sa srećom. Ljeto je, imate vremena, ne morate spavati bas svaku noc :pivo:

Gdje prestaje logika, tu počinješ ti brate :)
Samo ti otvaraj, igrat će ti Osmičević, a ovi dole ti nisu bitni brate moj, i kad ćemo na pivo?
Prosli put sam ja platio, pa de vidi da ti sad vrneš turu :)

I vrati onaj kredit što sam ti poslao kad ti je trebalo da curu cimaš, a i vala onu košulju mi vrati kad si išao na koncert Jelene Rozge :D


A vi što nećete da igrate, ne morate.
Poz.

Sa poštovanjem, Otac ove igrice , Veliki kralj Osmičević Dino.
 
Top