Spam

bakho

Active Member
Reaction score
12
Mene su tamo restartovali Vule i njegovi sljedbenici :D
To jest moji jarani :D Život, šta ćeš..

Pa smo ti ja i spidi ostali cjelu noc budni sjekli noble i sitali te.Da bih ti negdje ujutru ustao i besplatno poklonio sela onima koji su te noblali.
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Isuse Bože :)

Isa a.s,poslanik.
Nikad sebe nije nazvao Bogom u Bibliji,uvijek je govorio da radi stvari voljom Bozijom,i njegovim dopustanjem.

Ramazan Mubarek i od mene za sve muslimane sirom svijeta,da ga provedete cineci dobra djela,i da s hajrom ispostite(ko planira).Allah s.w.t vam podario sve najbolje i na ovom i na buducem svijetu. Amin
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Zašto stavljaju gromobrane na crkve i džamije ako je to sve tako :D?
Milioni godina prošli i tek onda se saznalo za te vaše vjere :D

Dobri ste vi meni djeco, nema tebi ko šta podarit sve svojim rukama mali, pusti se supljih :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Zašto stavljaju gromobrane na crkve i džamije ako je to sve tako :D?
Milioni godina prošli i tek onda se saznalo za te vaše vjere :D

Dobri ste vi meni djeco, nema tebi ko šta podarit sve svojim rukama mali, pusti se supljih :D

Dino odavno sam primjetio da si neobrazovan,nekulturan i budala,ali sam mislio da si ipak inteligentan.
Bog ne radi po tom principu,ali ipak ako ne vjerujes u Boga i religiju,ne vidim razlog spominjanja istog.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Deniro jede pice samo takoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ajmo u mozaik :$

pa brate ajdeee moze ,idemo jednu noc u grad na iftar izgotivit se i isfurat,al svi

zmajce brate svjera se ne zasniva na tome da ti samo pišeš tipa "Allah s.w.t ,Poslanik ,ovo ono Mubarek Olsun ramada ,Bajram" ko ti načitan,nema od tebe i od vjere ništa sve dok ti pišeš s nekim omalovažavaš ga i vrijedjaš,Dino tebi pokuša ukazat kako još guzicu ne znaš oprat i slično jer imaš 15 16 godina,a ti spominješ njeg kao glupana ovakvog onakvog,prvo biti čovjek što ti vjera nalaže ,a ne znat koju suru udarat se u prsa i govorit ja sam musliman vjernik što odem na džumu petkom itd...tako da prestani da izvineš srat
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
dje ćeš pisat nekome " ti si budala " , i onda na kojem principu vjera i Bog funkcionišu ?:OOO
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
dje ćeš pisat nekome " ti si budala " , i onda na kojem principu vjera i Bog funkcionišu ?:OOO

Ne razumije on brate moj šta znači to sve, ovakvi kao on nikada nece dozvoliti neke stvari, radi ovakvih koji dođu javno da jebu sebi mater i pišu ne bil neko počeo za svoju vjeru pa da se posvađa i da stvori opet prepirku, zbog toga sam ja i napisao ono gore..

Ovakvi kao on, i radi takvih kao sto je on nikada nece biti jedinstvo uvijek ce biti ta neka međa hrvata, srba, muslimana, ili ti ga balija, četnika , ustaša ili čega već, svega je meni žao što se desilo , samo to ne treba spominjati i treba to poštovati.
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
ćao ćao zdravo
Kako su djeca ?
[video=youtube;C_jWhU93Zg8]https://www.youtube.com/watch?v=C_jWhU93Zg8[/video]
 

DeletedUser

Guest
Stvarno Dino kako mozes biti tako nepristojan,kultura je - najn tauzend:ljut:
 
Top