Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pozdrav ide i za štrumfove i Gargamelovog mačka, uz pjesmu čiji su to sirotani
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
e moj zmajce,još prohe treba jest ...uzeces 2 sela otićeš rr...srat ćeš i dalje po forumu

dageru šta se ti javljaš?znamo li se mi ? xd nek vi znate ko gdje kako šta matere vam :D ne prodajemo se pb nego picom iz mozaika, ne znate oca mi mog koja su gospoda ovi likovi iz bivseg osg plemena koje je dino napravio ,institucije za sve vas...osim jogeta :/ on je babo
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
e moj zmajce,još prohe treba jest ...uzeces 2 sela otićeš rr...srat ćeš i dalje po forumu

dageru šta se ti javljaš?znamo li se mi ? xd nek vi znate ko gdje kako šta matere vam :D ne prodajemo se pb nego picom iz mozaika, ne znate oca mi mog koja su gospoda ovi likovi iz bivseg osg plemena koje je dino napravio ,institucije za sve vas...osim jogeta :/ on je babo

ma i da sad odem na restart nije bitno,bitno da se zabavim i ne uvlacim u guzice ko ti
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Svašta ste se nagovorili, meni je Roberto taj gore što me brani toliki jaran da bi zbog njega uletio bilo gdje i bilo kad :D
Fino je se sa vama nekada bilo raspravljati, ali se previše ponavaljate...


Moskri hajde ne moraš da kriješ lokaciju gdje si šta si , pročitao sam je na sv24 forumu kada si ovako isto uletio par puta sa komentarom da ispadneš faca, izgleda da me nešto puno mrziš, sigurno sam ti nekad valjao a :)

Opustite se i igrajte..
 
Top