Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ide after ramazanska,naletiću kod vas tamo,da i mi zalipa šta :festa:

Rekao je Mujo sad radi dole negdje u Srebrenici :D
Čim dođe pravimo party kod njega kući, znači jedno dva dana, obavijestit ćemo admine da ce nas 10ak biti zajedno da cemo ulaziti preko iste IP :D

pa ćemo tu hehehe
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Otišo da radi, sestra mu nešto pravi ja mislim pa pomaže :D
Ali čim dođe taman će ispiti biti gotovi :D

Pošto je ramazan nećemo da pijemo ali ćemo hehe :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Otišo da radi, sestra mu nešto pravi ja mislim pa pomaže :D
Ali čim dođe taman će ispiti biti gotovi :D

Pošto je ramazan nećemo da pijemo ali ćemo hehe :D

joj ajde u subotu ba do tuzle najvjerovatnije da ce cuca doc :D 3:) men su brate ispiti jos 2 mjeseca hahahahah
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Svašta ste se nagovorili, meni je Roberto taj gore što me brani toliki jaran da bi zbog njega uletio bilo gdje i bilo kad :D
Fino je se sa vama nekada bilo raspravljati, ali se previše ponavaljate...


Moskri hajde ne moraš da kriješ lokaciju gdje si šta si , pročitao sam je na sv24 forumu kada si ovako isto uletio par puta sa komentarom da ispadneš faca, izgleda da me nešto puno mrziš, sigurno sam ti nekad valjao a :)

Opustite se i igrajte..

Znaci toliki ste jarani da se preko vanjskog dopisujete,pa nemam rijeci
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Svašta ste se nagovorili, meni je Roberto taj gore što me brani toliki jaran da bi zbog njega uletio bilo gdje i bilo kad :D
Fino je se sa vama nekada bilo raspravljati, ali se previše ponavaljate...


Moskri hajde ne moraš da kriješ lokaciju gdje si šta si , pročitao sam je na sv24 forumu kada si ovako isto uletio par puta sa komentarom da ispadneš faca, izgleda da me nešto puno mrziš, sigurno sam ti nekad valjao a :)

Opustite se i igrajte..

Prijatelju prvibod svih tu nabrijan. Poceo si da blatis nasu ekipu i pleme od pocetka svijeta. Gle ja ti dadem svoju adresu ako zelis sirokih te ruku cekam jer takve ko ti jedemo za dorucak u vojsci..ali ja se necu spustati na tvoju razinu kao djete...pises moskri kako ces mu doci na kucu ?? Wtf ? Neki ljudi shvacaju ovo stvarno ozbiljno..sta ces se obuc u sjekirasa i napast ga u kucu (pazi mozda ima deffa ) ;)
 

moskri

Member
Reaction score
0
ja nemam pojma ni ko je on ni sta je niti me zanima ,a boga mi ne zna ni on ko sam ja ...
ja samo iznosim svoje misljenje o igracima kakvi jesu , ja sam bot evo sta sad nemam pojma ko me jebe , osmicevic mozda jeste dobar igrac ali se svaki jebeni svijet ponese kao picka , eto sta je
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Ja sam uvijek reko da zna igru covjek. Alo izvaljivati i izjavljivati ovako mesto jednako je nuli. A da ne spominjem raspustanja plemena i te spijske poslove a kamo ulazak komunisti i gasenje trainova katastrofa
.
.no coomm
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Prijatelju prvibod svih tu nabrijan. Poceo si da blatis nasu ekipu i pleme od pocetka svijeta. Gle ja ti dadem svoju adresu ako zelis sirokih te ruku cekam jer takve ko ti jedemo za dorucak u vojsci..ali ja se necu spustati na tvoju razinu kao djete...pises moskri kako ces mu doci na kucu ?? Wtf ? Neki ljudi shvacaju ovo stvarno ozbiljno..sta ces se obuc u sjekirasa i napast ga u kucu (pazi mozda ima deffa ) ;)

Ma ko piše da ću mu doći u kuću hahahahahahahahahaahahahah kakva vojska koga ćeš ti pojedeš o Bože dragi de sabura
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Komunisti ulazio na rachun gasio trainove..
Prodao pleme Crowsu..
Ovom cu doći u kući..

Šta je sledeće.. hajde sve je tako :D
 
Top