Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Sve nešto kontam da me vas dvojica trebate branit, jebem ti matematiku

ideš pravo jedno 2pi, pa skreneš lijevo za cos3 pod uglom od 45°, pa to sve pomnožiš sa sin2 kroz cos2 i dođeš do Dinine kuće Dageru, eto ubij ga na mrtvo ime :zid:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Ne znam cemu iznenadjenje,zar je neka budala mislila da bi ovaj NAP mogao da traje,a zar je neka jos veca budala mislila da se ovaj NAP mogao prekinuti posteno i odraditi fer,kazem budala ko je tako mislio,idemo se rokat tu smo da se zabavimo :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
"GIVE ME A PLACE TO STAND AND I WILL MOVE THE EARTH !!

DAgGeR & didier zokora & gamma

Tri vojnika a neznamo tko je luđi ;)

AlyShabany brat, tko se takne u brata tako se i u nas !"



Evo neznam ni ja bogami nijesam naucio
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Ne znam cemu iznenadjenje,zar je neka budala mislila da bi ovaj NAP mogao da traje,a zar je neka jos veca budala mislila da se ovaj NAP mogao prekinuti posteno i odraditi fer,kazem budala ko je tako mislio,idemo se rokat tu smo da se zabavimo :D

:festa:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
De mi samo potvrdite da vam je lord pamy prepustio selo,jer sam covjeku izracunao kako da sjece zadnjeg plemica a nije htio to da uradi ??
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
De mi samo potvrdite da vam je lord pamy prepustio selo,jer sam covjeku izracunao kako da sjece zadnjeg plemica a nije htio to da uradi ??

možda je pokušao, a nije uspio, a da mi ko ostavlja sela dobro bi došlo, ali ne treba
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
i šaljite više pojačanja, čuj po 50 koplja 50 mačeva, 100 koplja 100 mačeva šaljete..pa probit ce me mal mi zid :pivo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ne znam čemu prozivke na moje ime :)
Ja fino rekao Plavci kao mi :)

Oni hoce DKL, hoce da se mi ne sirimo hoce sve :)
Stvarno ste smiješni.
 
Top