Spam

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Mislim da je doslo vrijeme nakon ogromne zaokreta Dino iz retarda u sasvim nesto drugo, 2 svijeta se kalio, sad bi trebao da dobije ovaj rat i svijet :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Mislim da je doslo vrijeme nakon ogromne zaokreta Dino iz retarda u sasvim nesto drugo, 2 svijeta se kalio, sad bi trebao da dobije ovaj rat i svijet :D

vedo dok sam ja tu, nema problema nikakvih :D :festa: :pivo:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Mislim da je doslo vrijeme nakon ogromne zaokreta Dino iz retarda u sasvim nesto drugo, 2 svijeta se kalio, sad bi trebao da dobije ovaj rat i svijet :D

sad je prošlo ono vrijeme gdje je pb preovladao, da vidimo sad kako će igrati
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
jadan bi ja bio da mi takvi kao ti moraju pokazivat kako da sjecem ;)

Ocigledno da si jadan,cetvrti plemic je prelazio u drugu sekundu i izracunao sam ti kako da presjeces sa slanjem lake na barbara,i ocigledno nisi uradio,vec si prosipao neku pricu kako znas sjec sa okupljalista i neka sra*a,ni sitt nisi htio dati i posle ti padne selo.
Smayke sad pb ne vlada,sad vladaju zavjere i prevare,bit ce ko na hr23 kako gledam
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ocigledno da si jadan,cetvrti plemic je prelazio u drugu sekundu i izracunao sam ti kako da presjeces sa slanjem lake na barbara,i ocigledno nisi uradio,vec si prosipao neku pricu kako znas sjec sa okupljalista i neka sra*a,ni sitt nisi htio dati i posle ti padne selo.
Smayke sad pb ne vlada,sad vladaju zavjere i prevare,bit ce ko na hr23 kako gledam

ko gubi ima pravo da se ljuti...
nisu nikakve zavjere niti prevare, ne može to tako, vi sa nama nap, sa sp i akademijom bratsko pleme, sa dklom savez, i da rokate plavce...damo vam prijedlog da ne napadamo jedni druge 4-5 dana, vi nećete, mi da mirnoj na svoj kontinentu sjedimo i čekamo, da se ne širimo, dok vi plavce rokate

halo ba gdje ćeš to reči? :zid:

i na kraju klerzejh objavi rat s onakvim objašnjenjem, Dagger govori Dino postavlja neke ultimatume hahahhaha
ne vjerujem, odjava
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
gledajmo malo s vedrije strane, sad će biti prazna burza kad rok the man pokupuje rese :festa:
 

catz

Member
Reaction score
0
pamy je prodan racun ŠMEKERČINA i zdapi kakav je i njehov vrhovni poglavar dino.na selo od pamy je isao samo train sa minimalnom pratnjom bez ikakvog ciscenja predhodno..tolikooo
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
pamy je prodan racun ŠMEKERČINA i zdapi kakav je i njehov vrhovni poglavar dino.na selo od pamy je isao samo train sa minimalnom pratnjom bez ikakvog ciscenja predhodno..tolikooo

kako ti znas sta je s cime islo kad niko osim mene i smajketa koji tu igramo ne zna ?ajd objasni bgt ili su to tvoje neke pretpostavke profesnl aaaaa
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Ocigledno da si jadan,cetvrti plemic je prelazio u drugu sekundu i izracunao sam ti kako da presjeces sa slanjem lake na barbara,i ocigledno nisi uradio,vec si prosipao neku pricu kako znas sjec sa okupljalista i neka sra*a,ni sitt nisi htio dati i posle ti padne selo.
Smayke sad pb ne vlada,sad vladaju zavjere i prevare,bit ce ko na hr23 kako gledam

suti dijete poklopi se molim te, nemoj da se brukas vise, ucini nam svima uslugu
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Zmajče Pami kad je sjekao plemiće ti si sebi prikljucivao internet tek..
tačno neke stvari ne trebaš govoriti, ti nekom i nešto računao..
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ocigledno da si jadan,cetvrti plemic je prelazio u drugu sekundu i izracunao sam ti kako da presjeces sa slanjem lake na barbara,i ocigledno nisi uradio,vec si prosipao neku pricu kako znas sjec sa okupljalista i neka sra*a,ni sitt nisi htio dati i posle ti padne selo.
Smayke sad pb ne vlada,sad vladaju zavjere i prevare,bit ce ko na hr23 kako gledam

hahaha hoce bit ko na hr23, da se dignete i kurcite ko sto ste radili u psihi pa dobili po usima da valja, a ti licno glumio nekog profica a ispusio na kraju na 3 racuna, to slabo kome podje za rukom :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
hahaha hoce bit ko na hr23, da se dignete i kurcite ko sto ste radili u psihi pa dobili po usima da valja, a ti licno glumio nekog profica a ispusio na kraju na 3 racuna, to slabo kome podje za rukom :D

Mislio sam da ce biti prevara kao i na hr23,tako samo i mozete
ne znam ko je pamy niti me zanima,ja nisam rekao da ne zna sjeci,samo je ocigledno da nije htio
p.s dignite deff na lvl3 puca vam ko nista :(
 
Top