Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Noblao čovjek selo prvi i sad dobio postignuće, i ima premiuma da kupuje i da nobla i sad ga našli maloumnici prozivati a da mogu isto bi uradili, dok vi noblate to drugo selo čovjek ce ono razviti, prvo selo se uzima taktčki..

Royal šuti molim te... :)

A što se tiče prozivanja slovenaca, zahvalite im što igraju naše servere.. što kupujete i imate preko 10 multica i skupljate pb i sto nam dečki drze ove servere.. uz nogu im stanite i šutite, većina vas ima multic na njihovom kontu što je očigledno ako uzmemo broj igraca na onom kontinentu i prodajete sto oni kupe i sebi aktivirate premium drugačije i ne bi i još ih prozivate..
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Noblao čovjek selo prvi i sad dobio postignuće, i ima premiuma da kupuje i da nobla i sad ga našli maloumnici prozivati a da mogu isto bi uradili, dok vi noblate to drugo selo čovjek ce ono razviti, prvo selo se uzima taktčki..

Royal šuti molim te... :)

A što se tiče prozivanja slovenaca, zahvalite im što igraju naše servere.. što kupujete i imate preko 10 multica i skupljate pb i sto nam dečki drze ove servere.. uz nogu im stanite i šutite, većina vas ima multic na njihovom kontu što je očigledno ako uzmemo broj igraca na onom kontinentu i prodajete sto oni kupe i sebi aktivirate premium drugačije i ne bi i još ih prozivate..
jes jes aha
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Pa šta se može dulejov račun bio je sabotiran ukraden mu pb i tako ti to jeste
snupy je noblao selo koje je imalo nešto više poena nešto je palo tokom noblanja al nema tamo oko ni neko veče selo tako da nemojte prozivat za bezveze netko ko zna igrat zna o čemu se radi neki botič koji nije dalje dogurao nego da tu malo igra on če prozivat
šratim ja ovdje ove novine i svijetova kad i neigram ima se prozivanja ovdje o izdaji davida al tad su nam se neki igrači priključili koji su imali veselje vodit i izdali davida david je diplomatiju radio sa psičli božički a proziva se sve slovence i to je jedna te jedina stvar koju mi nismo ispoštovali ja sam tada i prestao igrat
a na drugoj strani nitko nevidi koliko su puta nama ovdje na serverima gurali nož u leđa saveznici pljemena sa kojima smo se udružili susjedi itako dalje to se nevidi al znam ja da bismo postigli i mnogo više ovdje da se nsu uvjek svi protiv nas štelovali i da nas nisu toliko puta prevarili sa diplomatijom
mi znamo da smo uvjek mete zato trošimo pb i nije nas stid jer kad je nekome šansa iči če na nas ili če slat neke botove da idu na nas
sve iz razloga jer nas se boje i neboje nas se radi premiuma nego radi znanja o ovoj igri
hvala da berete ove novine i neka sjekire budu nabrušene
 

faree

Active Member
Reaction score
55
e fare ako se dosada nisi obogatio sa pb nečeš se nikad čuo sam da si toliko prodao da su ti pb stavljeni na švajcarski račun hehehehe

Ma nije potrebni toliko PB-a, ja sam omastio brkove na 22-ci, jos uvijek taj PB trošim, :evil laugh:
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
al opet na ovom svijetu nismo bili na prvim pozicijama u top 25 i nije se ništa pričalo koliko koriste preim poena recimo igrači drugih plemena ili kako vi kažete koliko su trošili igrači koji nisu iz slovenije
nismo mi diktirali tempo sa pb al kad nemreš držat tempo bez ideš i kupiš
al sve se samo proziva slovence da troše pb
al ako je tako jel ima netko tu iskustva sa drugih servera igrali smo mi na NET serveru 67 tamo se nije dalo koristit pb samo za premium račun i pomolnik pljačkanja pa je bio naš račun showl na kraju svijeta na 8 mjestu
pa evo ako se kaže da neznamo bez pb igrat kak smo tamo mogli a zna se da NET sarveri največi po broju igrača tada ako se dobro sječam je startovalo 33 000 igrača
znam da ima hrvatska ekipa koja je otišla na net njima poštovanje a svi ostali koji samo prozivate treba vs je slat na zubopranje
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
al opet na ovom svijetu nismo bili na prvim pozicijama u top 25 i nije se ništa pričalo koliko koriste preim poena recimo igrači drugih plemena ili kako vi kažete koliko su trošili igrači koji nisu iz slovenije
nismo mi diktirali tempo sa pb al kad nemreš držat tempo bez ideš i kupiš
al sve se samo proziva slovence da troše pb
al ako je tako jel ima netko tu iskustva sa drugih servera igrali smo mi na NET serveru 67 tamo se nije dalo koristit pb samo za premium račun i pomolnik pljačkanja pa je bio naš račun showl na kraju svijeta na 8 mjestu
pa evo ako se kaže da neznamo bez pb igrat kak smo tamo mogli a zna se da NET sarveri največi po broju igrača tada ako se dobro sječam je startovalo 33 000 igrača
znam da ima hrvatska ekipa koja je otišla na net njima poštovanje a svi ostali koji samo prozivate treba vs je slat na zubopranje

Po prvi put da se slažem s tobom o_O
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Hvala svim slovencima sto igraju, zahvaljujuci njima necu morati kovati bar za prvih 30 sela :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
al opet na ovom svijetu nismo bili na prvim pozicijama u top 25 i nije se ništa pričalo koliko koriste preim poena recimo igrači drugih plemena ili kako vi kažete koliko su trošili igrači koji nisu iz slovenije
nismo mi diktirali tempo sa pb al kad nemreš držat tempo bez ideš i kupiš
al sve se samo proziva slovence da troše pb
al ako je tako jel ima netko tu iskustva sa drugih servera igrali smo mi na NET serveru 67 tamo se nije dalo koristit pb samo za premium račun i pomolnik pljačkanja pa je bio naš račun showl na kraju svijeta na 8 mjestu
pa evo ako se kaže da neznamo bez pb igrat kak smo tamo mogli a zna se da NET sarveri največi po broju igrača tada ako se dobro sječam je startovalo 33 000 igrača
znam da ima hrvatska ekipa koja je otišla na net njima poštovanje a svi ostali koji samo prozivate treba vs je slat na zubopranje
svaka čast
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ma nije ono problem ni kladit se u tih 1k pba, nije ono problem što se osnovalo i to pleme, ali jedini problem je tu što znači na tom kontinentu nema rata. Znači taj kontinent kao trenutno najjači se dobija onako čisto dok će ostali ratovat za kontinent a oni su ovim spajanjem već uzeli svoj kont i moći će se lagodno razvijat. Ne znam doktore i rewiću što ste se prepali slovenaca pa počeli sređivati to spajanje... Ako ste došli kao 'najjači' na ovaj svijet kao što si sam govorio doktore, onda ne treba da vas je strah slovenaca... A sad mi reci da je sve to planirano već od prije, udarit ću te nogom u glavu odavde u banja luku ba... Nije to ni sramota, to se mislim može radit, ali fazon je u što pretvorit svijet koji nema 400 igrača, ostalo računaj multiće od tih 400 igrača, i ostalo još računaj one pobanovane multiće od kojih administracija svaki svijet pravi barbare i naravno od ovih 400 igrača računaj 150 botova i nekih 80 po 26-38 bodova koji ne ulaze nikad ..... Znači radite nešto bezveze, neke stvari za osvojit svijet.. Mislim nema smisla, ali kako hoćete, to je vaša politika, a u politiku se ne uplićem osim ako sam pijan a neko nešto priča za SDA i Bakira pozitivno. Igramo se, pa neka bolji pobijede :) Sa srećoooooooooom :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jest mi drago što su me unbanovali, ovo nije humano :D Haj dino da se diramo pišama, znam da je i tebi drago :cool:

hahahahahahaahahahah wudnica :rolleyes::rolleyes::rolleyes: jašta negooooo
Pjano pusti ih neka praveeeeeeeeeeeeeeee pravili su i Minjoni i SP :D
Takve je najslaše noblati koji imaju te moćne igrače bez vodstva i igraju sami sa sebe :p samo napreeeeeeeeeeeeeeeeed :cool:
 
Top