Spam

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
E moj apostole i ti si propao ko Grčka majke mi. Šta pokušavaš bit pametan sa dvije tri pametne riječi u tekstu. Dobro ti je čovjek rekao, al je pogriješio. Ti nisi komad budale. Ti si komplet budala :)
Došao njegov momak da ga brani. Zar sam toliko opasan da morate 2 na jednog? :p
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Čim takva kritika dolazi od tebe, odmah je dodatno primam ka srcu. Ipak je tvoj mozak bistar i brz kao i marka mobitela po kojoj su te nazvali.


Eto, poslušaj malo gospodina faree-ta što ima za reći i pokušaj biti odgojeni civilizirani čovjek kao što je on.
Forum propao kao što je i sama igra.
Necu se osvrtati na tvoje gluposti, besmisleno je. Samo cu te uputiti sto se tice ovoga "marka mobitela", kad sam ja poceo igrati plemena tj. kad je nastao ovaj nik "na ba2", tad je Nokia 3310 kostala ko danas Samsung S7 :D
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Necu se osvrtati na tvoje gluposti, besmisleno je. Samo cu te uputiti sto se tice ovoga "marka mobitela", kad sam ja poceo igrati plemena tj. kad je nastao ovaj nik "na ba2", tad je Nokia 3310 kostala ko danas Samsung S7 :D

a ja bih te zamolio da ne pričaš da si ti vlasnik NEXUSa sa ba2 :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahahahahahahaha, meni je najjaci brat WiCked koji kupi pare pomoću ovih budala što se svađaju pa se naljute jer hoće da jedan bude bolji od drugog u igri, pa odu da kupe premiuma da pojačaju račun u igri da ovom drugom preko igre jebe kevu.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Došao njegov momak da ga brani. Zar sam toliko opasan da morate 2 na jednog? :p
Ja ne branim nikoga, već se samo slažem sa Nexusom.. Ti si ta igračina koji svaki svijet krene, i na svakom svijetu ispuši, i onda opet imaš smjelosti doći na vanjski forum i prosipati neke fazone. Ne branim nikoga osim sebe, svako može sam sebe da brani tako da nemam potrebu da ja branim nekoga. A za tebe ostaje da si kompletna budala, a ovo što nimfo piše za izdaje neke i to, u to uopšte nisam ulazio kad sam pisao da si budala. Lijep pozdrav za tebe :)

@Miga, da jeste, isti igrač koji je igrao tamo, koji je osnovao taj račun tamo, i koji je bježao sa nastave da šalje napade u obližnjem internet klubu kraj škole. Jedino ako je imao nekog dualla koji je igrao sa njim, pa ti pamtiš njega, ali da, u biti je to isti igrač. lp
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
E Mario ili Apostole ovo sto si uradio tomi ovako je čin kukavice...Da si bio pravedan i realan trebao si izaci iz plemena i 1 na 1 sa njim,a ne cekati da posalje pojacanja da ga mozes noblati...
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Fare jesi se kandidovo ti za opcinsko vijece?

Nisam brate, nikada mi se nije sviđala politika ali kada vidim ko se sve bavi tim "poslom" i ko se sve nalazi na listama ne znam šta bih, plakao ili se smijao.

@KJV apostol - pokušavam biti civilizovan i kulturan koliko je moguće, možemo se svađati i prepirati do mile volje ali sumnjam da sam te nekada uvrijedio na onaj pogani način, psovkom!
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
ja nisam sigurno, a volio bi vjerovati da ti jesi :)
Ako si igrao ba2 i ako si igrao sa nama u Kraljevini ili pak posle u "J.O.K.S." i ako znas gdje je Dragan, pozdravi mi ga puno.
To je moj prvi svijet, vidio od lika sto je ozenio moju amidzisnu neku igricu plemena.net, interesovalo me, lik me naucio, preko njega usao tu, nasao mi duala jer sam ja ipak bio klinjo od 12-13 godina, nisam znao ni kuckat kako treba a kamo li pisat sa ljudima, taj sto je igrao sa mnom je stariji od mene bio i on je vecinom ovako pisao i bili smo u vodstvu, na acc NEXUS se izmijenjalo kamaru duala, od nekih milion i po-dva sam ostao ja sam, ratovali protiv PAT-a i gurao sam do nekih 2,5 miliona i nije se moglo vise, onda sam dobio i ban zbog navodnog multija sa racunom ervin19 koj je isto tad bio tezak oko 3 miliona i to je bio moj kraj na ba2. Eto ako te bas zanimalo
 
Top