Spam

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
APOSTOLE TI ZNAS KO JE BRZ I KO STA GDJE KAKO , KAKVE TI MARKE MOBITELA SPOMINJES? NEMOJ BA DIJETE mani se corava posla ,idi beri maline
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
E Mario ili Apostole ovo sto si uradio tomi ovako je čin kukavice...Da si bio pravedan i realan trebao si izaci iz plemena i 1 na 1 sa njim,a ne cekati da posalje pojacanja da ga mozes noblati...
ma on svetac nikad nista nije napravija :D pikica mala :p
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
A što se tiče prozivanja slovenaca, zahvalite im što igraju naše servere.. što kupujete i imate preko 10 multica i skupljate pb i sto nam dečki drze ove servere.. uz nogu im stanite i šutite, većina vas ima multic na njihovom kontu što je očigledno ako uzmemo broj igraca na onom kontinentu i prodajete sto oni kupe i sebi aktivirate premium drugačije i ne bi i još ih prozivate..


al nije ni samo to kad pogledaš te multiče malo more ih nemre si čovjek farmu napravit jer uvjek uklapaju milicju a selo skatano skroz 100 puta p aonda igraj
onda ti naprave par multiče još se onda defaju izmeđusobno pa onda igraj
naprimjer sa bektom u plemenu pa ti uklopi miliciju i kolje svome plemenu vojsko samo da može on sa multiča pb skupljat najfinije prozivat i kazat kako je za sve neuspjehe kriv pb mi ne plačemo nad multičima i požderamo sve muški al ovdje ima mnogo curica i plaču po forumu a prljavštine koje rade drže duboko u sebi
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
A što se tiče prozivanja slovenaca, zahvalite im što igraju naše servere.. što kupujete i imate preko 10 multica i skupljate pb i sto nam dečki drze ove servere.. uz nogu im stanite i šutite, većina vas ima multic na njihovom kontu što je očigledno ako uzmemo broj igraca na onom kontinentu i prodajete sto oni kupe i sebi aktivirate premium drugačije i ne bi i još ih prozivate..


al nije ni samo to kad pogledaš te multiče malo more ih nemre si čovjek farmu napravit jer uvjek uklapaju milicju a selo skatano skroz 100 puta p aonda igraj
onda ti naprave par multiče još se onda defaju izmeđusobno pa onda igraj
naprimjer sa bektom u plemenu pa ti uklopi miliciju i kolje svome plemenu vojsko samo da može on sa multiča pb skupljat najfinije prozivat i kazat kako je za sve neuspjehe kriv pb mi ne plačemo nad multičima i požderamo sve muški al ovdje ima mnogo curica i plaču po forumu a prljavštine koje rade drže duboko u sebi
Aaaa sad m je jasno sto bekta vise nije u plemenu :D
A vala bila je i glupa muz pozicija za vas, ja ne znam kako ste vi zamislili on dole da opstane....
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
de ba nikname, opusti se i igraj, kupuj 200k ressa na dan ako hoćeš, ako imaš pare.. Imate pare logično, kupujte logično.. Šta misliš tek za ove iz austrije, njemačke, švicarske, ako su voljni potrošit para na igricu kao vi npr, koliko tek oni mogu izderat sa ovim pbom..... Igraj ba i šuti, to ko te proziva nek te proziva, nek skuplja sebi pb pa nek i on kupuje sa burze ..
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
nema ovih dežurnih spamera, zajebi svijet bez spama ba, ne isplati se ni igrat
 
Top