Spam

adoo23

Member
Reaction score
10
jesi očekivao da nekog pametnijeg ubace? :cool:

usput jedno veliko hvala smayketu na ovome i da nastavimo našu saradnju i u buduće (beer)

unspecified.png

Hvala moralne ljudine i pošteni građani :)
 

adoo23

Member
Reaction score
10
aj ne seri doktore sviju ti.. I ti si ga prozivao zajedno i sa dinom i sa benjom i smajketom i sa mnom.. I sad ga kao nešto braniš kad je kod vas prešao.. Slobodno, eto vam, jedan bot više kod vas u plemenu


Smayke nikad anista na vanjskom nije rekao protiv mene jer ga znam u RL (Ili ja nisam vidjeo, ne znam), prvo lazes. Drugo, uvjek sam mryio i davao sve od sebe da provociram igrace koji sunpuni sebe tipa, pjana, osmicevic itd. Jer su puni arogancije, ne znam vas licno mozda u RL nemate dovoljno paznje, pa je ovdje dobijate. Ugl, hvala lijepa imate selam od mene :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Čuj u RL nemam pažnje..
De brata Admira pozdravi, ili rođaka šta ti je :) Eno odnio sam mu selo nervirao me pa sam morao malo i ako svega sedam dana aktivno igram.. http://prntscr.com/cp2bl8

Uz to http://prnt.sc/cp15u4 , i još jedna stvar neka te Doca i Slovenci vode sa foruma i da ne govoriš moje ime, da ne bi završio kao na hr25.. bolje da ne lomim zub na vama, hajde uzivaj i manje pričaj začepi, i vrati onu sliku svoju da se smijemo.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ma sve se evo smijem nakon 17 sati provedenih na biračkom mjestu, al i dalje volim adu, ta ljubav ne prestaje.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Eno Benjo zaglavio do 2 ujutru brojeći listiće hehehehe benjo poz poz, mora se to brže malo, treba farmat
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Eno Benjo zaglavio do 2 ujutru brojeći listiće hehehehe benjo poz poz, mora se to brže malo, treba farmat
sve sam zbrojo joj :D jedva zavrsi s ovim :D odo sad malo farmat hehe al nek se i mene neko sjetio :p:p:p

i da znas ado, pjana i osmicevic su malo vise gotivniji ljudi , a ta arogancija i to u igri po meni je opravdano jer momci igraju,i svaka im cast za to ,nisu od onih koji na pocetku ofarmaju 20k ko ti ,nakurce se na forumu,zakucaju off i odustanu ,vidjet cemo sta ce s tebe bit
 
Top