Spam

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Pljačkaš dana

Opljačkaj najviše sirovina na ovom svijetu.

355.537 / 355.537
355.537 / 355.537
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 199.594. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće!
dummy.png

Pljačkaš dana
Opljačkaj najviše sela na ovom svijetu.

4.914 / 4.914
4.914 / 4.914
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 3.673. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće!

idemo malena nismo ja i pjana losi :/
 

adoo23

Member
Reaction score
10
Ma vi ste meni mrak ljudi....

Ajmo malo ozbiljno...

Al kako bi ovog osmičevića napucao po očima, al Bgm ti jedini zaslužuješ da budeš bijen da nemoš jesti ništa lakše od supe slovarice.. Debilu jedan, u redu se saliti i provocirati, ja se trudim da vas provociram i vi da mene provocirate, ali nemoj na vjerskoj osnovi debilu mrtvi. Cuj vrati sliku da se smijemo, ti mislis da se ja stidim toga? Ne, tako mi Allaha ne stidim, jednostavno ne zelim da se ismijavate sa vjerom... Poslanim Islama, Muhammed, sallallahu alejhi ve sellem, je nosi bradu i kratio brkove i naredio je u vjerodostojnom hadisu da i ostali vjernici tako postupe, da bi se mogli raspoznavati, i ti kada se ismijavas sa mnom to je direktno islijavanje sa Islamom. Tako sitna stvar u tvojim ocima, a sutra kada umres i ponovno budes ozvljen bit ces pitan za to. Je l razumijes? Ogadi mi se saliti radi takvih osoba. Ako niste vjerski nastrojeni, zar morate da vrijedjate one koji to jesu??? Ne mogu da vjerujem Bgm. Evo vratit cu sliku, ja sam ponosan na to i Allahu hvala na tome, molim Allaha da i vas uputi na pravi put...Nisam zlonamjeran nikada bio, jednostavno sam zelio da provociram onaki iz dosade, nikada nista lose nisam mislio,i ko ste u par navrate mene ozbiljno shvatali npr. ovaj tzv. pjana... Koji si ti debil Osmicevicu, i debil, i debil...
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
evo sad ozbiljno imali smo mi igraca koji krene svijet,dobar farm,prvi ,,zakuca se,baci velik reply na forumu svaka treca - Allah,Muhammed sallallahu alejhi ve sellem , i nestane ga sa svijeta :D nemoj se tako furat ba doa ,stipu to zakuco si se isto sisica mala
 
Top