Spam

mejra

Active Member
Reaction score
48
Do zuba "3-4 nuke", sta su 3-4 nuke?
Adine fino pricas al se nisi apdejtovo. I dalje posmatras server ko kad si ti dobio "crveni" iz igre, sad je 3-4 nuke sica.
Rekao sam minimalno,to jeste da se nikako ne defalo selo ako nece barem moci 3-4 nuke zaustaviti,jer manje deffanje je samo gubljenje vojske,i nicemu ne sluzi.
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
znači po vašoj logici ako nemamo 100 000 deffa za selo trebamo ga pustiti bez borbe, pa logično je da ne možemo to raditi, to i ptica na grani zna.. normalno da nemamo deffati svako istureno selo da ga ne može probiti 7-8 nuka, ne možete ni vi, a kamo li mi.. svako selo treba braniti do zadnje jedinice i do zadnjeg atoma snage.. lp
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
znači po vašoj logici ako nemamo 100 000 deffa za selo trebamo ga pustiti bez borbe, pa logično je da ne možemo to raditi, to i ptica na grani zna.. normalno da nemamo deffati svako istureno selo da ga ne može probiti 7-8 nuka, ne možete ni vi, a kamo li mi.. svako selo treba braniti do zadnje jedinice i do zadnjeg atoma snage.. lp
treba samo trainove slat
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
znači po vašoj logici ako nemamo 100 000 deffa za selo trebamo ga pustiti bez borbe, pa logično je da ne možemo to raditi, to i ptica na grani zna.. normalno da nemamo deffati svako istureno selo da ga ne može probiti 7-8 nuka, ne možete ni vi, a kamo li mi.. svako selo treba braniti do zadnje jedinice i do zadnjeg atoma snage.. lp
De ba miga ne zajebavaj me sad, rastajem se sa selima, evo u sredini mi pada 4 sela, vraca se ono sto je toniju uzeto :(
Kupis mi sela i jos me zajebavas, strasno :D
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
upravo si rekao da je debil osoba koja iza sebe ima više osvojenih svjetova nego ti odigranih, ne znam ni mogu li ih više na prste ruke nabrojati.. bolje bi ti bilo da prestaneš vrijeđati one koji su igrački iznad tebe, a i ljudski.. na ovom svijetu si špija, mizerna osoba, osoba koja nije vrijedna spomena, pitanje je koliko te i tvoji saigrači poštuju, ja lično nikad nisam poštovao ni svoje špije, da sam ih poštovao bili bi kod mene u plemenu od početka.. lp za tebe, nadam se da ćeš se malo izdignuti iz tog ništavila i da ćeš jednog dana biti neko i nešto, dug je put pred tobom, svi smo mi to prošli..
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
De ba miga ne zajebavaj me sad, rastajem se sa selima, evo u sredini mi pada 4 sela, vraca se ono sto je toniju uzeto :(
Kupis mi sela i jos me zajebavas, strasno :D
brate ne znam jel me sad sprdaš ili ozbiljno govoriš, ja vas sinoć nisam sprdao :p
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
brate ne znam jel me sad sprdaš ili ozbiljno govoriš, ja vas sinoć nisam sprdao :p
De ba brate uzeo sam digitron sabiran bodove od ova 4 sela i racunam koji cu rank bit :D
A jeste hrabri, pa nas sa Ludog petka udarili, pa kako vam nije zao?
Sta da mi odemo sa servera i sa foruma, pa svima bi vam nedostajali :D
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
odgovori mi kako sam i ja tebi, daj mi neki argument, ja kad nekog nazivam idiotom uvijek navedem razlog, u suprotnom je mlaćenje prazne slame
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
De ba brate uzeo sam digitron sabiran bodove od ova 4 sela i racunam koji cu rank bit :D
A jeste hrabri, pa nas sa Ludog petka udarili, pa kako vam nije zao?
Sta da mi odemo sa servera i sa foruma, pa svima bi vam nedostajali :D
ajde gledaj na to sa pozitivne strane, da izgubiš to sela još 5 puta više opet ćeš biti iznad mene na ranku (beer)
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
jebem te miga, tomo je gospodin za tebe, vidis da si stoka koja ne postuje one koji rade za tebe, umisljen si previse stoko
pa ne kažem da nije gospodin, zavisi kako gledaš to, sa koje tačke gledišta, i zavisi šta za tebe znači gospodin, on je za mene klasa u prljavoj igri i špijuniranju, skidam kapu za to
 
Top