Spam

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Sve zahvale Benji idu za 4 odbranjena sela. Peto selo i jedino koje je palo su tagovani plemići kao mač :)?) .. i prošli od tonija, čini mi se prazno selo.. Sitni propust, kazna je tu, no dobro je.. Mislim svaka čast za akciju, krenuti na jedan od najjaktivnijih računa na svijetu, nije baš lako.. Naša greška za to selo, inače vjerujem da bi bilo 5/5 od sačuvanih, ali ko sam ja da takvo nešto kažem, 4/5 sačuvano, svaka čast i bravo za sve koji su pomogli u sječi.

Svaka čast Benjo i ovdje, svaka čast i vama, idemo dalje :)

Hajte da se svađamo dok imam vremena?
 
Last edited:

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
joj djesi bek, vratio svoje selo jer nije dobro oznaceno....
isto ko da kazes za mene david tesanovic 2
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
branili se od plemica, na kraju nas noblase macevi :D
Sve u svemu, ostali smo drugi :D :D
Ps. Koji smor dizat zidove :D
 

TryHard

Member
Reaction score
19
Ja stvarno ne znam zašto Andy pušta pojedinu dječicu da pišu po forumu i sramote pleme :)
Svaka čast za vas ostale koji imate poštovanja i koji ste voljni fino i pošteno ratovati.

Miga, ne brini se, čuvam ti ja leđa :oops:
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Sve zahvale Benji idu za 4 odbranjena sela. Peto selo i jedino koje je palo su tagovani plemići kao mač :)?) .. i prošli od tonija, čini mi se prazno selo.. Sitni propust, kazna je tu, no dobro je.. Mislim svaka čast za akciju, krenuti na jedan od najjaktivnijih računa na svijetu, nije baš lako.. Naša greška za to selo, inače vjerujem da bi bilo 5/5 od sačuvanih, ali ko sam ja da takvo nešto kažem, 4/5 sačuvano, svaka čast i bravo za sve koji su pomogli u sječi.

Svaka čast Benjo i ovdje, svaka čast i vama, idemo dalje :)

Hajte da se svađamo dok imam vremena?
Hvala pjana,steta sto su ono jedno uzeli tj vratili jbg bas uhvati kad nikog nije bilo sat dva ..sve u svemu zanimljivo pravo I dobar rat svakako :D samo se igrat treba
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
De ba viked vikipedijo daj ovih smajlića ne budi takav, veoma loššššššššš
 
Top