Spam

DeletedUser

Guest
Opo ljudima moral i za igranjem i spamanjem nema vise vatrenih ko nekad
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Hhahahaha jasta radi ja i ti mladost zajedno po plemenima proveli :D
Hahahahah ja sam posle ba6 bio nekako i prestao, 2 godine nisam uopste igrao i neko me nadje na skajpu i navuce na hr11 na duala i od tad evo zaglavio i sad igram al igram zadnji svijet ovaj hr26 i necu vise. Odavno te nije bilo, de me dodaj na skajp NEXUS_253 :D
 

DeletedUser

Guest
Hahahahah ja sam posle ba6 bio nekako i prestao, 2 godine nisam uopste igrao i neko me nadje na skajpu i navuce na hr11 na duala i od tad evo zaglavio i sad igram al igram zadnji svijet ovaj hr26 i necu vise. Odavno te nije bilo, de me dodaj na skajp NEXUS_253 :D
HAHHAHA i mene nasli kae de udji malo zafrkaji narod i ja ko ja moro doletit igrali smo ba 13 zajedno sam ti bio u drugom plemenu kad si reko da zivis da dl ima vise poena od pff i mi pff restartovali hahhaha hajd sad cu :D
 

Special One

Member
Reaction score
41
Ispred plemena EAGLES cestitam praznike igracima koji ih slave,ne samo igracima sa hr26 nego i ostalima koji su prisutni na drugim serverima,posmatracima koji ne igraju,administraciji i ostalima.
Svima Vam zelimo sretne praznike i svako dobro u RL.
Ostalima koji ne slave ove praznike zelimo puno uspjeha kako u RL tako i u igri.

LIJEP POZDRAV
 
Top