Spam

faree

Active Member
Reaction score
55
Ne bih da se miješam u vaše ljubavne rasprave, eto ja ću onako usput da napomenem da je ovo spam za svijet hr26, eto čisto onako, izvinjavam se unaprijed ako sam nekoga uvrijedio, namjeru nisam imao :)
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Poseban pozdrav šaljem svom bratu sOmanu, eto javi se ponekad, a ovom prilikom bih pozdravio Alija, Pecu i Milena. Te selamim Smayketa ako je još uvijek živ i našu šeficu nad šeficama Šalomku, te druga Nedreta koji se ne javlja već mjesecima, bilo bi još pozdrava i selama, ali nemam vremena te molim sve koje sam preskočio da se ne uvrijede napominjem nisam namjerno!!!
 

pjanone

Member
Reaction score
38
Poseban pozdrav šaljem svom bratu sOmanu, eto javi se ponekad, a ovom prilikom bih pozdravio Alija, Pecu i Milena. Te selamim Smayketa ako je još uvijek živ i našu šeficu nad šeficama Šalomku, te druga Nedreta koji se ne javlja već mjesecima, bilo bi još pozdrava i selama, ali nemam vremena te molim sve koje sam preskočio da se ne uvrijede napominjem nisam namjerno!!!
ja sam se uvrijedio
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Papirni brodići, žele svuda stići, žele morem ploviti i kitove loviti, žele oni doći čak i na kraj svijeta. Samo im je mana, što im voda smeta!! :(
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Poseban pozdrav šaljem svom bratu sOmanu, eto javi se ponekad, a ovom prilikom bih pozdravio Alija, Pecu i Milena. Te selamim Smayketa ako je još uvijek živ i našu šeficu nad šeficama Šalomku, te druga Nedreta koji se ne javlja već mjesecima, bilo bi još pozdrava i selama, ali nemam vremena te molim sve koje sam preskočio da se ne uvrijede napominjem nisam namjerno!!!
alejkumu selam, kako si ?
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Kike je jako cijenjen umjetnik baš poput njemu sličnih umjetnika koji se bave sličnim vidom umjetnošću.

Da znam kako ne znam, umetnuo bih link, ali kako ne znam evo zalijepiti ću pa nađite sami, ljenčuge jedne lijene.


No homo, no bullshit, no pee wee fencing...
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahah sto se svadjate,adin je u redu momak,klanja covjek,musliman pravi...apsolutno nista nelegalno i nepravilno jos nije uradio,a vanjuh previse pricas hahah,jesi smijesan ali moras te rijeci pretvoriti u djelo u ovoj igri barem...
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
STA GA BRANIS DOKTORE :D KAKAV SI TI VJERNIK I MUSLIMAN NESTO TU KLANJAS FOLA PRED BOGOM SI JEL TIP TOP JEDVA CEKAS NEKOG UVRIJEDIT I ISPROZIVAT,RISPEKT AL BOLJE NI NE KLANJAJ I NE BUDI MUSLIMAN TAKAV (FACEPALM)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
pa moram ga braniti malo....ma ja sad ne znam vise s kim bi se svadjao ovdje,sa svima igram na nekom sv hahahah....
 

pjanone

Member
Reaction score
38
Doktore doktore. Treba ti doktor majke mi. Da nije počeo igrat lik sa tobom, prozivao bi ga i ti i svađao se sa njim. Znači nemoj srat
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pa prije ga jesam prozivao kao vecinu vas koji ste ovdje...Ali kad sa covjekom popricas i odigras vidis da se moze drukcije...I sto ti ode u orlove....Znas da orlovi rano let a treba nekad i spavati hahaha
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
Jogili, čemu sada priče tipa "njih dvoje a ja i babo sami"?! Daj se sredi, diši, biti će sve ok, promjeniti ćeš nick na novom svijetu i prodati ćeš neku novu ekipu, sve pet, osjećati ćeš se moćno, taktički superiorno... Jel' sad bolje? Dođi po zagrljaj!
Veliš ti sam a ja i trideset pokvarenjaka? Hihihihihihi, zaboravljaš da sam i ja bio tamo!
Moj nik se zna, i znat ce se uvijek, ja necu mjenjati nik jer imam svoju ekipu koja je uvijek tu za mene i za koju sam ja uvijek tu
 
Top