SPAM

DeletedUser

Guest
Ima li ko ovdje da mi da trajni ban na jedno 7-13 dana,trne mi jaje previše...

imajte razumjevanja i emotivnih misli za mene,hvala,

341 naspram 38 igraca,aj da vidimo ko je jaci :D

ja pokrivam 117 igraca,ostalo moji ljudi iz plemena...
 

DeletedUser

Guest
so fucking crazy, al dobro,neko to voli vruće...
crnci su Spartanci,u prevodu,da,ima par Roma al oni su manjina kod nas,većina su Latino i Afro...

22d3883321a2489da7a6d6973bf23069.png
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Jel cemo se opet svadat i ovdje, ajde manite svi svoja posla, ako netko hoce ima 16 saveza nek ima, ako neko nece nijedan nek nema nijedan...
 

francetic

Member
Reaction score
15
Jel cemo se opet svadat i ovdje, ajde manite svi svoja posla, ako netko hoce ima 16 saveza nek ima, ako neko nece nijedan nek nema nijedan...
Ma kakva svađa bože sačuvaj, samo volimo zajebavat dječurliju.
Lijepo su to moji Slovenci zamislili, nagovorili sve u rat s crncima a oni će svoje kontinente očistit i onda?
Pa naravno izgradit će sela za Crnceeeeeee.-
Pa jbt, jesu li ova plemena stvarno glupa ili se samo sprdaju.
Crnci će svejedno svima objavit rat bez daljnjeg, normalno pokupit će mo igrače koji vole ovu igricu i rokat, nećemo se puno zajebavat, dosta mi je s23 i dječijih fora. Ovdje u obzir dolazi samo rokanje.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Francek kazem to iz iskustva na forumu, ljudi su ko tempirane bombe, pa cisto informativno :D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Ma kakva svađa bože sačuvaj, samo volimo zajebavat dječurliju.
Lijepo su to moji Slovenci zamislili, nagovorili sve u rat s crncima a oni će svoje kontinente očistit i onda?
Pa naravno izgradit će sela za Crnceeeeeee.-
Pa jbt, jesu li ova plemena stvarno glupa ili se samo sprdaju.
Crnci će svejedno svima objavit rat bez daljnjeg, normalno pokupit će mo igrače koji vole ovu igricu i rokat, nećemo se puno zajebavat, dosta mi je s23 i dječijih fora. Ovdje u obzir dolazi samo rokanje.
dosta ti zafrkavanja s23 djecijih fora i dodjes na najgori moguci svijet :D
 
Top