SPAM

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Bgm samo prelistam, Franćetiću jebem mu drzavu pa ja ovdje pišem romane, šta sad hoćeš i ti
tačno ja se izvinjavam na onim romanima, tek sad vidim kako ja prelistam kad vidim roman na forumu
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Zapade mi za oko "dagerovo pola racuna jer je igrao 6 mjeseci" - Momak od dvije ruke ima dvije lijeve noge sto se tice plemena, na hr28 u neki hotline razgovorima izmedju nas u SPQR dobio je strucni naziv "Alarm" i nije dzaba.
A taman sto sam konto neke kombinacije za hr30, sve ste mi usrali, toliko ste se poklali medjusobno koje sam zamisljao da igramo svi zajedno :D
Usput, rew i stipe su duo kakav smo bili pjana i ja ako ne i jaci (ne znam kako fukncionisu njih dvojica tacno), mogu bas bas puno uradit (pjana napustaj sloveniju vracaj se na plemena) :D
Ovaj externi je zajebao puno igraca i kombinacija, najbolji primjer ikad za to je mali Adin tzv. "mejra" :D
Ps. Doktore za razliku od Adina, tebi nema pomoci, kad bi medio po forumu opet ces ostati ne prosjek, nego ispod :p
A ovo "spijuni"- po meni je to glupo ikoga vise i prozivati, to je odavno sastavni dio igre kao i "Presjeci train" primjera radi, a i prelaza sto se tice, i to je normalno- e sad je druga stvar sto to ide na obraz tom igracu koji ga i uradi.
Mislim da je svakom Crncu jasno zasto su izgubili svijet i gdje su grijesili, nije to na kraju ni prelazak, najveci je problem aktivnost, opustis se, podcijenis i tjt
Znam kad sam sa combetom pricao prije 2 mjeseca i da ce biti nekih prelaza, njegova prica je bila kroz smijeh ono "da hocu mogu dovesti pola njihovog plemena, pred raspadom" pa eto.
Nista gore kad podcijenis i slavis nedovrsenu pobjedu
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Vedo da smo dosli Stipe Dino ti i ja kad smo planirali ovo bi bilo u pola gotovo , ali eto i ovako su pokazali da pod pritiskom odma padaju :$ A prico je meni Max kako je se combe kurcio bukvalno da je Bog kad me je noblo na meisteru tacnije nije mi noblo selo citav dan dok Josip nije uso na acc pa mu pofato vojsku i kupio prazna sela , i tad su mislili da je kraj i reko sam Combe da sredim neke stvari i zagrijaces stolicu da osvojiš svijet ja nisam ni doso dva poteza i nece Dragan da igra sa Draganom vise :(
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Vedade dragi, evo da kazem pred svima, par igraca se meni javilo pricali ste kako cete dovest neke igracine sa hr28, rekao sam Vam da dovedete koga hocete. Nakon toga ste mi poceli prijetit kako vec imate dogovor sa 3/4 nasa igraca da predju kod vas, na sta sam rekao slobodno ih uzmite(meni takvi igraci svakako ne trebaju), i ne krijem da sam vam rekao da mogu dovest pola vaseg plemena kod nas i to je istina, nisam nista slagao. Da ti kazem, bruku vasih igraca se meni licno javilo i reklo haj molim te iznoblaj sela ne mogu vise da igram s onakvim igracima, par igraca mi je dalo sifru acc itd itd. Zna par ljudi da sam vam mogao sjebat par acceva, iskreno razmisljao sam o tome kad su bjelci slicnu stvar uradili, ali gosp. Dragan je rekao da nema smisla da to odradim i odmah sam zaboravio na tu stvar.

Bjelci posteni, pa to je smijesno da se kaze. Black presao ja u to nisam ulazio ni sekunde. Dobivao mete gdje cete udarat? Pa haj razmislite sto smo onda gubili sela, mozda onako radi reda da ne bude ofirno? Ja kupovao sela na vasem kontu i to je na pocetku bila prica. Nisam ja kriv sto Vi ne znate da upadnete u protivnicki kont, dok sam igrao na acc pelle upao sam Vam gore, kasnije izbacen s tog acc predjem na acc francetić i ponovo upadnem gore medju Vama. Pa brate dragi nisam ja toliki supak da upadam samo preko free sela kao sto vecinu Bjelaca radi. Nikola jeste bio moj covjek, ali jeste li se zapitali na koji nacin mi je govorio inf? Pa taj momak prvi put da igra plemena, ja mislim da jos ne zna sta je plemenski forum ili kako da vidi tudje naredbe. Od njega sam povremeno dobivao kruzne poruke, sta imam ja od tog sto dodje Sasa napise poslije akcije nesto na fazon " Evo vidite kako smo ih ubili, ne mogu nam nista, jaci smo...samo nam je potrefan stacio deff u xxx|xxx koorde", imam bas veliki znacaj od te kruzne jel? Imao sam jos takvih "spijuna" za koje bukvlano nijedna osoba nez, cak ni Draganu nisam rekao :p i evo jos uvijek mi ti "spijuni" salju kruzne, nisam ja kriv za to. Nikog nisam molio da mi salje informacije, da radi za mene, za predje kod mene i tako to.

A sto ne spominje niko kad ste upali na acc Joseph is coming? Znam da necete da prljate jos vise Vas obraz, a vjerujte znam dosta stvari ali ne pricam nikom. Igraci koji su odigrali prljavo nece da sire te prljave poteze pa eto ne bih ni ja da sirim dalje :D

A to sto smo izgubili, znamo sto smo izgubili, vecina pomislila pobjedili sad idemo opusteno, jbg nisu se smijeli opustit ali haj njihova stvar, ne mozes nikog tjerat da nastavi aktivno igrat.


A ti Rew, kako je pocelo..presao si na acc meister i rekao da ces iznoblat lijevu stranu, tacnije tvoj acc i WHT. Jeste kupili ste ove nase neaktivce, svaka cast! Moji suigraci rekli ma gotova lijeva strana ali im je Dragan s jednom akcijom pokazao koliko si jadan igrac, ti lafo neka igracina hahaha prvo selo sto sam ti uzeo je bilo onako iz zajebancije, posaljem plemke vidim uzeo selo haha krenes lafo da prenoblas i nisi uspio ali svaka cast na pokusaju :) Uglavnom Dragan napravio akciju na tu Vasu lijevu stranu i onda kako je nase noblanje bilo, nismo morali nista tajmirat bolan. Kao nesto ste sjekli da usporite nase noblanje pa sam i rekao svojim suigracima sta da urade da Vam na brz nacin ubiju tu vojsku sa kojom ste sjekli te neke trainove. Izgubio si tu bruku sela pa si ko pobjegao. Zasto, zar se junaci ne poznaju kad je najteze? Rew musliman si ne govori to "kao da je Bog" haha

Govoris mi pod pritiskom padamo odmah hahaha Pa tvoji sugiraci da im je islo 500+ fejkova pola bi ih obrisali acceve(u zadnje vrijeme je drugacija stvar jer ste doveli dobre igrace), a na mene je islo skoro 1.5k fejkova jesam li ugasio acc tad ili razmisljao da necu ulazit na acc dok ne prodje akcija, pa brate samo mi povecas moral kad posaljete toliko fejkova, ocekujem neku veliku akciju ali eto nisam je docekao haha


P.S. Sasa jos jednom svaka cast na pobjedi, vec sam ti cestitao ali eto jos jednom pred svima hehe Marko takodjer svaka cast na igri, moram ti reci da "imas ime" i zbog tog te dosta igraca ne smije napasti haha sto je prelijepo za tebe i za pleme u kojem igras :D
 
Last edited:

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
malo se ljudi usaglasite,jedni imaju sifre boga oca ,a drugi peru pricom kako nisu nista ni vidjeli ni culi :D samo posteno i fer ,pa ko koga zajebe hahahahhaahaha

znam kako je bilo u "pocetku" dok sam ja tu bio....sta je svega bilo ,tako da ovim momcima ,sasi marku dariu rewu i ostaloj ekipi da ne nabrajam, se mozete naklonit i cestitat ......
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Nikola jeste bio moj covjek, ali jeste li se zapitali na koji nacin mi je govorio inf? Pa taj momak prvi put da igra plemena, ja mislim da jos ne zna sta je plemenski forum ili kako da vidi tudje naredbe. Od njega sam povremeno dobivao kruzne poruke, sta imam ja od tog sto dodje Sasa napise poslije akcije nesto na fazon " Evo vidite kako smo ih ubili, ne mogu nam nista, jaci smo...samo nam je potrefan stacio deff u xxx|xxx koorde", imam bas veliki znacaj od te kruzne jel? Imao sam jos takvih "spijuna" za koje bukvlano nijedna osoba nez, cak ni Draganu nisam rekao :p i evo jos uvijek mi ti "spijuni" salju kruzne, nisam ja kriv za to. Nikog nisam molio da mi salje informacije, da radi za mene, za predje kod mene i tako to.

Znaci ovo mi oci izbi, opravdavas lika tu pred ljudima, pitaj ga koliko me je puta pitao da predjemo u crnce dok sam igrao na mr.boss i koliko puta sam ga poslao u tri lijepe zbog tog rekao da bih radije izgubio svijet nego izdao nekog, pa ima fb brate chat nacu ja to slikati nije problem...jos govorio rekao nas COMBE nadeffati...sad ne vidim sto bi me slagao to o tim ponudama tvojim njemu al vjerujem da si mu to nudio ako nisi reci tu slobodno, i kad je isla nasa akcija rekao mi je da si ga pitao gdje ide akcija ja ga sprdo reci ide na pelleta a isla na stoku akcija i tu smo se akciju pokucali ko picke a niko ne zna ko je tad izdo al nebitno...uglavnom to da ne zna sta je plemenski forum i slicno su gluposti, ja sam ga doveo na mr boss acc ja sam ga ucio svemu znam sta zna sta ne zna i koliko je mogao reci vama...
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Pa eto javi se ti njemu i pitaj sta mi je govorio ili sta nije. To za prelazak, brate prvo provjeri koje drugom nudio, kakav je odgovor dobio taj sto je zapoceo temu, kako se sve to odvijalo :D Ne pricaj o stvarima za koje nemas pojma :* Pa jbg jel problem da pitam gdje ide akcija, evo nek Rew kaze da sam i njega pitao nekoliko puta i onako pitam ga da li mogu ici spavat hehe a isto sa vase strane pitate kad je ht, na kog se igraca najvise udara ili makar na koju stranu planiramo i tako to, po meni u sva ta pitanja onako jaranska, nije niko lud da izda gdje mu pleme udara. A to sto ste se kucali na 100ku pa nisam vam ja kriv sto akciju ne znate napravit. Reci isto kad ste poslali bruku nuka na acc francetic da su mi javili spijuni da hocete na mene haha prve nuke koje smo ugledale jesu vase bile, javljam se ja Nikoli reko "brate sto to saljes nuke na mene" odgovor je bio nesto na fazon "brate nemam pojma o cemu pricas, nisam dugo ulazio na acc", mozes ti krivit da je on ili neko deseti meni govorio koje su Vase mete ali vjeruj mi da smo znali mete tako sto su Vam slabe akcije bile.
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Eh, mozemo u nedogled ovako.. Sa svim komentarima se vise, manje slazem vecinom, samo francetića ne mogu da razumijem nikako. U kojem svijetu iluzija taj zivi, za ne povjerovati.. Ne znam vise je li laze nas svjesno, ili se toliko udubio u pricu da je i sam povjerovao u tu hrpu napisanih i izgovorenih sranja.. Nije ni bitno.. ja sam svoje tu napisao.. Combe, to za ime.. Nije vas sprijecilo da komplet plemenski off posaljete na mene.. pa ni jedno selo nije palo.. Ma da i nije neki pothvat bio, s obzirom da niste ni poslali plemice, iako ste kroz 5 sela prosli nukama, prazna... a plemke svugdje na 32-45 min.. No dobro, nemam ja sta pisati o svojim igrackim kvalitetama, to vi sami procijenite.. Hvala na cestitci, a ja mislim da sam zavrsio sa ovim forumom na 27 :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
(Nikolu Arezinu) naucim ga da salje train da sjece da farma, sve zato sto se cinio ko dobar lik, ide sa mojom drugaricom u razred itd. i lik sve izdavo combetu i batine ce dobiti za to kad tad a ti pricas ovde da niste imali spiju,
Da ja tebe sad nesto pitam, da li si na to spao da prijetis nekome radi igrice?
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Pa eto javi se ti njemu i pitaj sta mi je govorio ili sta nije. To za prelazak, brate prvo provjeri koje drugom nudio, kakav je odgovor dobio taj sto je zapoceo temu, kako se sve to odvijalo :D Ne pricaj o stvarima za koje nemas pojma :* Pa jbg jel problem da pitam gdje ide akcija, evo nek Rew kaze da sam i njega pitao nekoliko puta i onako pitam ga da li mogu ici spavat hehe a isto sa vase strane pitate kad je ht, na kog se igraca najvise udara ili makar na koju stranu planiramo i tako to, po meni u sva ta pitanja onako jaranska, nije niko lud da izda gdje mu pleme udara. A to sto ste se kucali na 100ku pa nisam vam ja kriv sto akciju ne znate napravit. Reci isto kad ste poslali bruku nuka na acc francetic da su mi javili spijuni da hocete na mene haha prve nuke koje smo ugledale jesu vase bile, javljam se ja Nikoli reko "brate sto to saljes nuke na mene" odgovor je bio nesto na fazon "brate nemam pojma o cemu pricas, nisam dugo ulazio na acc", mozes ti krivit da je on ili neko deseti meni govorio koje su Vase mete ali vjeruj mi da smo znali mete tako sto su Vam slabe akcije bile.
daj ne glumi mi nevinasce tu, nit cu sa nikolom ikad vise progovoriti nit me zanima sta je govorio tebi i sta ti je nudio, ja ti kazem da je meni nudio prelazak u crnce i da si mu ti to nudio a to dal on laze to ne znam uglavnom jos jedna stvar gore koja ide uz njega gdje ga ti branis i nemos reci prvo jeste on je bio moj covjek i onda reci ma kao ja to prijateljski pito, sto se tice pirata isto sam sa matom pricao i govorio vam je kad je na pelleta akcija isla, tako da ne seres nista za nase akcije, kad smo se rijesili spija kupili smo vas svaku vece i bez akcija...
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Marko, znao sam ja da ona akcija nece proc pogotovo kad suigraci ne posalju nuke kroz fejkove, takve nuke svaki malo bolji igrac ce odmah prepoznat a kamol kad je rijec o tebi. Ta akcija napravljena na tebe jer otpocetka su bile molbe "Haj molim te napravi akciju da se rijesi marko odavde, previse ce problema napravit", nisam htio da udaram na tebe jer sam znao da nije jos pravo vrijeme, ali eto tu akciju sam morao napravit da pokazem nekim igracima da nisu upravu kad govore da je glupo sto ne idemo na tebe :D
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Respect za to, nemam vise sta da ti kazem.
jebiga brate znas kolko me lik morao ispizditi da nesto takvo napisem, javljao se meni govorio da sam picka jer sam ja pricao da je on spija i zato ga izbacili kao ja lupao gluposti a momci imali ss i zbog tog ga izbacili i sta mi je sve pisao po fb nije ni cudo moja reakcija
 

Abu9

Active Member
Reaction score
9
E bolan nemoj da pricas da su Vam dobre akcije bile molim te, kakve su to akcije bolan? Idete recimo na 100ku na njega udara 500 fejkova na nas ostalo po 50 fejkova, jel to dobra akcija, jel meni potreban spijun da znam gdje udarate. Pa da Marko nije poceo igrat akitvno, Sasa da nije dosao kod Vas i naravno da moji suigraci nisu prestali sa aktivnom igrom ne bi Vi nista mogli.

Reci mi jednom kad si nekom aktivnom nasem igracu uzeo selo. Normalno da ces uzet selo igracu kojem je acc pokriven 2h, ne kazem ja da ne bi trebali tako, svaka cast na tome ali nemoj da se pravis neka igracina kad nisi. Niste se Vi jos rijesili spija bolan, nakon mog prestanka javio mi se jedan Vas igrac koji je imao naredbe od par solidnih igraca...kazem ti nemas ti pojma bolan o ovom svijetu, Sasa i Marko mogu nesto pricat...ti da sutis molim te.
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
E bolan nemoj da pricas da su Vam dobre akcije bile molim te, kakve su to akcije bolan? Idete recimo na 100ku na njega udara 500 fejkova na nas ostalo po 50 fejkova, jel to dobra akcija, jel meni potreban spijun da znam gdje udarate. Pa da Marko nije poceo igrat akitvno, Sasa da nije dosao kod Vas i naravno da moji suigraci nisu prestali sa aktivnom igrom ne bi Vi nista mogli.

Reci mi jednom kad si nekom aktivnom nasem igracu uzeo selo. Normalno da ces uzet selo igracu kojem je acc pokriven 2h, ne kazem ja da ne bi trebali tako, svaka cast na tome ali nemoj da se pravis neka igracina kad nisi. Niste se Vi jos rijesili spija bolan, nakon mog prestanka javio mi se jedan Vas igrac koji je imao naredbe od par solidnih igraca...kazem ti nemas ti pojma bolan o ovom svijetu, Sasa i Marko mogu nesto pricat...ti da sutis molim te.
suti ti covjece, dragan dodje ovde prica nemam spija ja navedem jednog on kaze ja ne znam za to, sto ne zna zato sto njegov duall sve to mota i sredjuje i sta ja glumim igracinu? brate ima likova ovde koji su izmislili igricu za mene nit sam se kad pravio sta pametan u vezi toga ne znam sta pricas
 
Top