SPAM

mejra

Active Member
Reaction score
48
hahahah kakvom pjani zar nije bio kozinai,il je to bio pjanin multic il ne znas sta pricas,godine te opalile idi lezi spavaj
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Joj Doctore ti znas da te ja cijenim i postujem ,kao i igraca i covijeka ,al ides mi brale lagano na onu stvar, pa ti gore farmas jer oko tebe niko to ne radi tj farma bas niko ,dok kod mene npr dole role ,stoka,frost i jos nas par ubijamo se i dijelimo rese,sta vise od 1000-1500 sela sto ja dnevno ofarmam to je vise od tebe 5x plus samo 5-10% su barbari ,al kazem dijelimo rese i ne mozes se po tom poredit ,cucemo se za 25 dana lagano sportski :D

I eto vidim preuzeo si te tam ,strasno evo ovdje cu javno reci prvo cu vas izjebavat unutra jer ce vam pojedinci unosit nemir ,gledam i smijem se sta sve pisete na svom forumu ,pola ljudi ce napustit ,samo mi zao par slovenaca sto ubise novce ,a nece zavrsit :(

Doctore ipak je doslo vrijeme posle 3-4 servera ,i pisanja i vodjena i svega da idemo jedan protiv drugog ,vidimo se na centru uskoro cekacu te da izadjes ,mozemo u isto vrijeme pa da dokazemo koje bolji :D

i ovaj svijet kako god zavrsi ostaje dogovor ,jedan od naredni par svijetova idemo kao duali ,ubicemo igricu sto pbeom sto svim ostalim :D


Svi smo mi Doctori :rolleyes::p:cool:
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Joj Rew ti zaboravio da ne igra Anel sam na racunu :D
Koga ces ti ba ubit nema od tebe nista,mos dic zid na 20 sa pb nista vise hahahah
Sto se tice plemena,60 igraca je tesko voditi i drzati na okupu,sto ne znaci da ce se pleme raspati,vidit cemo fino kako ce ici,uvijek se moze ispraviti ;)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Samo rew bilo bi postenije da ne govoris da imas te ljude iznutra...
Nije to nikakav fajt ako ti spijuni kazu gdje napadam,ali naravno porokat cemo se ovdje...
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Joj Doctore ti znas da te ja cijenim i postujem ,kao i igraca i covijeka ,al ides mi brale lagano na onu stvar, pa ti gore farmas jer oko tebe niko to ne radi tj farma bas niko ,dok kod mene npr dole role ,stoka,frost i jos nas par ubijamo se i dijelimo rese,sta vise od 1000-1500 sela sto ja dnevno ofarmam to je vise od tebe 5x plus samo 5-10% su barbari ,al kazem dijelimo rese i ne mozes se po tom poredit ,cucemo se za 25 dana lagano sportski :D

I eto vidim preuzeo si te tam ,strasno evo ovdje cu javno reci prvo cu vas izjebavat unutra jer ce vam pojedinci unosit nemir ,gledam i smijem se sta sve pisete na svom forumu ,pola ljudi ce napustit ,samo mi zao par slovenaca sto ubise novce ,a nece zavrsit :(

Doctore ipak je doslo vrijeme posle 3-4 servera ,i pisanja i vodjena i svega da idemo jedan protiv drugog ,vidimo se na centru uskoro cekacu te da izadjes ,mozemo u isto vrijeme pa da dokazemo koje bolji :D

i ovaj svijet kako god zavrsi ostaje dogovor ,jedan od naredni par svijetova idemo kao duali ,ubicemo igricu pbeom jer ne znam nista drugo :D


Svi smo mi Doctori :rolleyes::p:cool:
maleni correct :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Samo rew bilo bi postenije da ne govoris da imas te ljude iznutra...
Nije to nikakav fajt ako ti spijuni kazu gdje napadam,ali naravno porokat cemo se ovdje...
a to ti znaš i napad poslat??

ne znam jbg nisam to primjetio na 26
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pjana naporan si.....Ne igras na ovom svijetu,rekao si da ni ne igras vise..
Miran pjana budi...
 

TryHard

Member
Reaction score
19
Pojma nemam tko si u igri i ne zanima me puno, nemoj se diskreditirat puno za levate i balavurdiju.
Sniper221 je dokazani prevarant, na s23 je ulazio na pjanin račun i vraćao deff dok ga je napadao, tomo je sve ispričao.
Pošto sam ja bio vođa Psihe znam najbolje sto se dogodilo.
Nije sniper ništa kriv. Pravi vlasnik računa nije mješao prste u to. Na račun su upali Adin i Tomo. Tomo je znao šifru i nagovorio Adina da upadne i odradi to.


Nemoj da te to malo slatko lice zavara, Tomo je muljator i to teški.
I čisto da se zna, ja sam se protivio takvim stvarima i posvađao se sa njima kada su to napraili meni iza leđa. Osobno sam vratio pb koji su ukrali i ispričao se ljudima.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ko vama svima koji to radite jebe mater kad ne znate na posten nacin pobijedit, bez obzira na koji svijet se misli..
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Kakav rat pa ovo je igrica, i nisam mislio na spijune, koliko god ih ja mrzio ima i smisla..Ali ovo ulazenje na tudi acc pa halo
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ali dobro, uostalom kad vam pukne akcija jer se odao HT, onda cu napisati da su to luzerski izgovori, dogovoreno?
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Tesko je na hr imati postenu borbu..Svak govori da je posten dok se ne otkrije da nije i onda to pravda tako sto govori da je u ratu sve dozvoljeno....e benjo idi zovi pjanu nek ti pomogne noblati sta :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Tesko je na hr imati postenu borbu..Svak govori da je posten dok se ne otkrije da nije i onda to pravda tako sto govori da je u ratu sve dozvoljeno....e benjo idi zovi pjanu nek ti pomogne noblati sta :D
hr je mala maca sto se tice prljave igre..kad duze zaigras neki drugi server vidjet ces i sam ;)
 
Top