SPAM

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Dje sad pami da prospe neku glupost ovdje...Da ti nije ko sinoc opet usao na acc pa poslao na mene napad da se zakucas hahahahha
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ccc pa kad sam ja rekao taktiku, nemojte doktora napadat kod njega je sav deff plemena, napadajte ostale hehehehehehheehheheehehhehehehe doc sretna nova hvala
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Pa logicno da cemo navuc deff, jednom smo pustili katanje, necemo i drugi put :D
 

francetic

Member
Reaction score
15
Slusajte ljudi ja nikada nisam znao niti sada znam provaliti racun nekome hahahah vi ste svi moroni koji to mislite
na 23 sto se desilo je bilo to da je ja mislim Tomi ili neko treci meni rekao da ima sifru od onog frajera ne znam mu ni nick vise, i rekao mi da saljem train a da ce on uci izmaci vojsku, ja sam samo rekaao da meni proslijedi sifru da bih ja to uradio u slucaju da on ne bude tu kad train bude stizao, a to kako je on dobio sifru ja nemam blage nit me zanima hahah

sto se tice ovog nekog provaljivanja na kublajev racun, nemam pojma ko je niti da li je , a i ne zanima me iskreno , imate podrsku prijavite i neka rijese slucaj oni, a to sto optuzujete anela i mene me ne zanima :D
Ohohoho, dečko, još si i premijum bodove ukrao čovjeku.
A prodaješ se za Muslimana., ti si šljam obični.
Citiram te samo da ostane upis.
 

francetic

Member
Reaction score
15
jesi li ti bezgrijesan pa o njemu mozes govorit tako?
O čemu ti? Moram biti bezgrešan ako kažem lopovu da je lopov? Jer ovaj je lopov doslovno, lažov i kradljivac.
Mogli bi do jutra raspravljat o provali u račun ali krasti premijum bodove (novac) je lopovluk.
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Ne trebas prozivat a niti vrijedat
Ovo je igra na kraju krajeva,a ako cemo tako onda svak ko daje novac za igricu je idiot
Pa sta i da je ukra nes ti nebo da mu je obitelj osakatija,ima bitnijih stvari :)
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Ohohoho, dečko, još si i premijum bodove ukrao čovjeku.
A prodaješ se za Muslimana., ti si šljam obični.
Citiram te samo da ostane upis.
Slusaj ljudino , neces ti meni govoriti kakav sam ja musliman(pise se malim slovima kad smo vec kod toga). Allah Azza wa Dzele je Najmilostiviji, i prasta onome ko se pokaje. Jedno je sigurno, da ne prasta onima koji mu pripisuju sina , i druga. Brinite se za svoje grijehe, a ne za tudje.

Steta sto mi nisi blize gore da te ogulim ko macku vec si pobjego dole na jug nema te nigdje sakrio se iza pelleta :D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Sta se ti franceticu javljas,prozivas nekoga na vjerskoj osnovi a promovises ustasku ideologiju na plemenima...
Jura francetic ustaski vodja crne legije, meni i dalje nije jasno sto admini ne vide neke stvari u imenima plemena i igraca ovdje....
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
Sta se ti franceticu javljas,prozivas nekoga na vjerskoj osnovi a promovises ustasku ideologiju na plemenima...
Jura francetic ustaski vodja crne legije, meni i dalje nije jasno sto admini ne vide neke stvari u imenima plemena i igraca ovdje....

Sve si u pravu, francetic neofasista.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Sta se ti franceticu javljas,prozivas nekoga na vjerskoj osnovi a promovises ustasku ideologiju na plemenima...
Jura francetic ustaski vodja crne legije, meni i dalje nije jasno sto admini ne vide neke stvari u imenima plemena i igraca ovdje....

Hjooj doktore eee ukradoh mi :D :D
 
Top