SPAM

Kublaj-kan

Member
Reaction score
11
Ne pisi o necemu o cemu pojma nemas, samo mozes glup ispasti a ocekivati ban ili nesto slicnu franceticu je smijesno ;)
 
Reaction score
2
doktore jel lijecis kaj? :p das neki recept za bobe hahaha

a dzo, nemoj mi ti o tome da je netko neofasista.... sta si za vrijeme hr24 stavljao na vanjski? i kad mi se javis na fb, redovito to bude ovako "ustasice mala" xD ajde chill panjevi


bog hrvati i poker aparati
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
doktore jel lijecis kaj? :p das neki recept za bobe hahaha

a dzo, nemoj mi ti o tome da je netko neofasista.... sta si za vrijeme hr24 stavljao na vanjski? i kad mi se javis na fb, redovito to bude ovako "ustasice mala" xD ajde chill panjevi


bog hrvati i poker aparati
Dzo mozda voli da proziva al dajes povoda svakako
P.S. СССС
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ne valjajte gluposti.
1) Ja nisam osnivač Crnaca.
2) Minde je osnivač Crnaca
3) Minde je Srpkinja.
A sad nazad u rupe iz kojih ste izmigoljili.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ne valjajte gluposti.
1) Ja nisam osnivač Crnaca.
2) Minde je osnivač Crnaca
3) Minde je Srpkinja.
A sad nazad u rupe iz kojih ste izmigoljili.

Onda je jako zanimljiva slucajnost, a Kublaj...Znali smo to otprije pa reko sad kad smo vec 2 suprotne strane, sto nebi iznijeli :D
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
ovaj francetic stalno neke rupe spominje covjek , prazne mu kaze treba ih popuniti
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
Slusaj ljudino , neces ti meni govoriti kakav sam ja musliman(pise se malim slovima kad smo vec kod toga). Allah Azza wa Dzele je Najmilostiviji, i prasta onome ko se pokaje. Jedno je sigurno, da ne prasta onima koji mu pripisuju sina , i druga. Brinite se za svoje grijehe, a ne za tudje.
:D
Steta sto mi nisi blize gore da te ogulim ko macku vec si pobjego dole na jug nema te nigdje sakrio se iza pelleta

De ovom allahu daj jos koji nadimak AHBDAHDAHHAHABDAHAHHWHWHAHAHAH
 
Top