SPAM

Minde1302

New Member
Reaction score
1
Pa bas zato sto si ateista molim Allaha Svemoguceg da te uputi :) Ja bih volio eto porazgovarati s tobom licno o toj temi, jer bih zelio da argumentiramo o nekim stvarima, naravno s dobrom namjerom .
samo ti njega poduci hehehe
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Kao prvo Minde, drago mi je da vrijedjas mog Poslanika alejhi we selema, ja tvog Isusa alejhi we selema necu, jer ga volim vise nego sebe ;)
Necu ti objasnjavati nista, samo cu ti reci da je Muhammed alejjhi we selem umro u njezinim rukama, dok ga je ona drzala u svome narucju, a zadnje rijeci su mu bile o borbi za zenska prava, i da je to veca ljubavna prica od Romea i Julie gdje se obadvoje na kraju ubiju. Dovidjenja.
 

Minde1302

New Member
Reaction score
1
Kao prvo Minde, drago mi je da vrijedjas mog Poslanika alejhi we selema, ja tvog Isusa alejhi we selema necu, jer ga volim vise nego sebe ;)
Necu ti objasnjavati nista, samo cu ti reci da je Muhammed alejjhi we selem umro u njezinim rukama, dok ga je ona drzala u svome narucju, a zadnje rijeci su mu bile o borbi za zenska prava, i da je to veca ljubavna prica od Romea i Julie gdje se obadvoje na kraju ubiju. Dovidjenja.

neradise o vrijedanju nego kako ostatak svijeta vidi muhameda
covjek ti gore napise da je ateista a ti mu ides sa nekim pokroviteljskim nacinom kako si pokupio svu pamet svijeta i imas absolutno pravo na sve pa cak i njegovo nevjerovanje
da i ne pricam o komentaru od prije par stranica o bogu u krscanstvu

gledaj stvari i drugim ocima i budi ponekad i samokritican cak i u vlastitoj vjeri

julija nije bila 6 godina

a sta se mene tice nije umro u njenim rukama nego je bio ubijen u njenim rukama zato njen otac i njena familija i jesu preuzeli vlast nad muhamedovom vojskom i zivotnim djelom, moramu se priznati imao je karizmu
po tome siiti imaju pravo

valjda znas cinjenice kako je umro i sta se sve desavalo medu muslimanima poslije njegove smrti
 
Last edited:

Minde1302

New Member
Reaction score
1
Slusaj ljudino , neces ti meni govoriti kakav sam ja musliman(pise se malim slovima kad smo vec kod toga). Allah Azza wa Dzele je Najmilostiviji, i prasta onome ko se pokaje. Jedno je sigurno, da ne prasta onima koji mu pripisuju sina , i druga. Brinite se za svoje grijehe, a ne za tudje.

Steta sto mi nisi blize gore da te ogulim ko macku vec si pobjego dole na jug nema te nigdje sakrio se iza pelleta :D
govorim o ovom postu ovdje

sta bi ti to kritizirao
krscanstvo je starije od islama skoro 600 godina
a zidovska vjera par tisuca godina i onda dolazis pricati ko je sta dopisivao dodavao
u psihologiji imas jedno jednostavno pravilo koje kaze
dok kaziprst pokazuje na drugoga palac i ostali prsti pokazuje na samoga sebe

neotvraj ovakve teme ovdje jer na tvoju akciju dolazi reakcija a potpuno je nepotrebno
odrastao sam sa muslimanima i vjerujmi da ovakve debate nikad nisu bile potrebne
ovo nije 6 stoljece ili bilo koje drugo i informacije su svima o svemu dostupne pa cak i o bogu u krscanstvu
probaj nac mir u sebi i gledaj da ga i drugi imaju a ne ko nesigurna kokos kokodakati prebacivati paznju na sebe
pa kad je jastreb pokupi pita se zasto
 
Last edited:

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Nego, ima li još ko zainteresovan za ovaj masters cup ??????????????????????''
 
Reaction score
3
Pa bas zato sto si ateista molim Allaha Svemoguceg da te uputi :) Ja bih volio eto porazgovarati s tobom licno o toj temi, jer bih zelio da argumentiramo o nekim stvarima, naravno s dobrom namjerom .


E svasta, nakon pocetka ba servera i svega i svacega da ovo vidim na hr27 , svasta ...

koji si ti lik covjece...


boli mene briga jesi ti klanjo ili nisi, jel si vjernik ili nisi, jel bi ti isto i mene koji sam ateista uputio na "pravi" put ....

o cemu bi ti porazgovaro ? ti nekog uputit na pravi put, pa debi*u da si ti pravi vjernik ne bi o tome prico nego bi to cuvo za sebe....

kani se ovde vjere, nije joj mjesto na plemenima.....
 
Top