Spam

Illegalac

Member
Reaction score
1
Illegalacdanas u 10:51 sati
phone-white.png

fin ti taj spijun sto kaze ide za 20 min a ti 5 sati od njeg
lupas gluposti ko maksim po diviziji ode ovo na forum
master.badanas u 10:38 sati
phone-white.png

kažu šalji plemića ide ilegalcov zadnji za 20min ...huuuh
master.badanas u 10:31 sati
phone-white.png

samo daj nukeeee ...... kad imas spijune
Illegalacdanas u 10:22 sati
phone-white.png

opusti se nisi jos svijet osvojio
Illegalacdanas u 10:21 sati
phone-white.png

samo polahko
master.badanas u 10:11 sati
phone-white.png

pa de skupite 30nuka i probijte me .... hehe
master.badanas u 08:40 sati
jeste :(
Illegalacdanas u 08:40 sati
phone-white.png

jel tebe strah kad krenu plemici
cujem drugi ti sjeku sve
master.badanas u 08:29 sati
jal te sad strah
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Hajd wew dodi i rastavi acc
i sta sad da stipe igra,evo cujem po dt-u kruze price da ce brisat racune jer je stipe na masteru:(
poyy za elma :*
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Neko je ovdje izazivao marka da ga napadne....ne mogu naci komentar jer je wick obrisao Ali znamo na koga mislim...hahah rasuo te marko malo aaaa.?
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Pozdrav za ove što bi prodali majku za selo. Na koji sljedeći račun će te upasti ? Poslati plemića, i staviti napad na ignore, da se ne skonta ? Bravo Semine, bravo Belmine. Nemojte više da se javljate ovdje, vi o nekom poštenju da pričate.

Jadnici, gamma je li te stid, šta si dopustio, panjeve si oblatio za sva vremena. Panjevi sa 26 su bili primjer ostalima kako pleme treba da bude, od atmosfere, do igre. Ovo ovdje je dno, a samo je tvoja krivica.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahah nemojte se glupi samo praviti...Reci uradio sam to i eto...Ovo je smijesno i ne znam koji je acc po redu da ulazite na njega
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Na miru uzeti selo, na kojem je odanost već spuštena, a napad stavljen na ignore ? Vidi se deff od gamme iza kako ide, napada nema ?

Inače noblaš sela sa jednom plemkom ?
 

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Danima se mucim oko vezira, napadam, pisem poruke,cekam ga da mi ne odgovori i ti mi sad tu nesto pricas?
Gdje mi sam on prizna, svaka cast na selu i ti mi sad tu nesto laprdas
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Danima se mucim oko vezira, napadam, pisem poruke,cekam ga da mi ne odgovori i ti mi sad tu nesto pricas?
Gdje mi sam on prizna, svaka cast na selu i ti mi sad tu nesto laprdas

De ba Semine, ne znam kome glumis, kad svi znamo o cemu se radi. Ocekivao sam vise od vas, al evo da ti smece objasnim, posto vidim ne baratas metaforama.
Igralo se fino, posteno rokanje s originalnim PDP, sve na mjestu, dok nisu dosli Udbasi kod vas i nametnuli vam neke vrijednosti koje su njima "normalne" pa evo sada vidim i vama je sasvim ok uci na racun, vidis odanost spustena, posaljes napad i na ignore ga stavis. Nisko pravo, al ne znate, da ovim samo tjerate inat nama.

Ako i dalje ne razumijes sta govorim, imam lose vijesti za tebe...
 

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Ako dobijes poruku da posaljes plemica, bil ga poslao?
Uradio bi isto sto i ja,nemoj mi pricati.
I sutra cu vam noblati selo, pa opet ovdje pisite.
Nemoj da bude da vam nisam rekao.

Zato sto sam znao da neces povjerovati,a mrsko mi se prepirati
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Ako dobijes poruku da posaljes plemica, bil ga poslao?
Uradio bi isto sto i ja,nemoj mi pricati.
I sutra cu vam noblati selo, pa opet ovdje pisite.
Nemoj da bude da vam nisam rekao.

Zato sto sam znao da neces povjerovati,a mrsko mi se prepirati

A ko ti je rekao da saljes, sta mislis? Jesam li ja? Kome je u cilju da ti noblas selo? Znate vi dobro sve, al se pravite grbavi i posteni, a daleko ste od toga.

Marko skuca preko 10 nuka da bi uzeo selo, i onda dodjete vi i kupite na ovakav nacin sela. Al neka, samo vi, dok ne dodjete do jedne tacke kada vise ne budete mogli ovo raditi, pa da vas onda vidimo
 

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
Svako selo sam uzeo na veoma tezak nacin, nocima ne spavanja, izvidnanja i gubljenja offa. Pogotovo na mrvu i dalmatinca.
Znas i sam, i muhec ti pokaze svasta. I tako ce i biti dok ja igram na ovom accu.
Ovo je prvo selo koje sam dobio na jeftin nacin
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Svako selo sam uzeo na veoma tezak nacin, nocima ne spavanja, izvidnanja i gubljenja offa. Pogotovo na mrvu i dalmatinca.
Znas i sam, i muhec ti pokaze svasta. I tako ce i biti dok ja igram na ovom accu.
Ovo je prvo selo koje sam dobio na jeftin nacin

Inace noblas sela sa 300 kopljanika :)

Bar si priznao da si dobio selo, ako nista
 
Top