Spam

misterNOTEE

Member
Reaction score
21
JoemadnesSdanas u 10:27 sati
ne bih,to mi je ravno izdajnistvu.Izgubio sam volju ja za plemena,poprilicno su je usrali sa tim kucanjem plemica pa tako da ne bih vise,napravicu pauzu,a mogu ti reci uvek upadnem u neko pleme gde je najvaznije ko je glavni a posle posto su nesposobni onda se stalno trazi def a od akcija nista=nula.Nekad je to bilo mnogo bolje.Vi, vidim igrate super,slozni ste pravite akcije i zato i napredujete
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
JoemadnesSdanas u 10:27 sati
ne bih,to mi je ravno izdajnistvu.Izgubio sam volju ja za plemena,poprilicno su je usrali sa tim kucanjem plemica pa tako da ne bih vise,napravicu pauzu,a mogu ti reci uvek upadnem u neko pleme gde je najvaznije ko je glavni a posle posto su nesposobni onda se stalno trazi def a od akcija nista=nula.Nekad je to bilo mnogo bolje.Vi, vidim igrate super,slozni ste pravite akcije i zato i napredujete

Hvalite me usta moja kad neće druga ;)
 

mirotvorac

New Member
Reaction score
6
Na miru uzeti selo, na kojem je odanost već spuštena, a napad stavljen na ignore ? Vidi se deff od gamme iza kako ide, napada nema ?

Inače noblaš sela sa jednom plemkom ?

Hm, pokušavam razumijet šta se tu dešava. Jel ovo:
neko je upao na neki ac, poslao na njega iz svog sela napad i stavio ga na ignore.
Samo mi nije jasno, kako to Marko ti znaš. Osim ako si i ti upao na taj ac i to vidio?!
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Hm, pokušavam razumijet šta se tu dešava. Jel ovo:
neko je upao na neki ac, poslao na njega iz svog sela napad i stavio ga na ignore.
Samo mi nije jasno, kako to Marko ti znaš. Osim ako si i ti upao na taj ac i to vidio?!

Rodila te majka pametnog

A taj Joemadness, propao je u svakom plemenu od hr28 do hr31, ja ipak mislim da je do drugih igraca a nije do njega
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Sad ce Vedad doci i reci kako je DT nametnuo standard sa Lukom i Magnumom, jer nista drugo i ne zna i pravdati svoje velike poteze, a ne zna koliko je jadan i cime se ponosi

E moja djeco, moji mili janjci, bas me zanima sta bi sve prodali da osvojite jedan server :)
 
Top