Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Neznam zašto pod pojmom akademija svi smatrate nešta loše. :confused:

Svi smo negdje učili, a da ne spomenem da u akademiji se nalaze ljudi koji uče ostale akademce kako i šta raditi te njima kapa do poda. Ja osobno smatram akademiju kao škola plemena -> poveznica na škola nogometa, zar su tamo loši igrači?

Btw, vrlo vjerojatno si negdje u BANG kad te vrijeđa da si u akademiji pošto tvoj nick sa foruma nije aktivan u igri. Ako se varam, moj bed. No, kako god, ne vidim nigdje provokaciju jer činjenica je da tko god da farma ima jako dobre susjede (neaktivne, neaktivne po pogledu farmanja, puno barb sela okolo... bla bla štagod) jer sa 3k posječenih sela ima 2-3x više pobranih resa nego neki ostali. Kako u RL, tako i ovdje, treba biti sretan, pa imati dobre susjede za to i biti aktivan tako da svaka čast na tome. Ali, kao i svagdje tko tako uvjerljivo grabi, javlja se sumnja. Ništa novog.

Luka, za Čeka neznaš šta pričaš. Tek toliko. Molim nemoj baciti komentare za nešta za šta nisi upučen ni malo.

EDIT: vidio sad da si u RSW, moj bed
 

DeletedUser

Guest
ne vidim nigdje provokaciju...

...javlja se sumnja.

sve je to lijepo složeno,ali onda vidim ove 2 rečenice u istom komentaru

bili vi u pravu ili ne,samo sumnja vam ne daje za pravo da optužujete ljude,a kako ste toga i sami svijesni,onda ne preostaje ništa drugo nego zaključak da vam je cilj samo provociranje

još kad se zna da ste isto pokušavali i na prijašnjem svijetu,kako da vas itko shvati ozbiljno.....jedino što je šteta da se baš spiderixx našao u krivo vrijeme na krivom mjestu-inače su scapa i boriss ti koji predvode kolonu sa svojim provokacijama,izmišljenim pričama i notornim lažima -čak je i ovaj put tako

:pivo: za provokatore :ludilo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
sve je to lijepo složeno,ali onda vidim ove 2 rečenice u istom komentaru

bili vi u pravu ili ne,samo sumnja vam ne daje za pravo da optužujete ljude,a kako ste toga i sami svijesni,onda ne preostaje ništa drugo nego zaključak da vam je cilj samo provociranje

još kad se zna da ste isto pokušavali i na prijašnjem svijetu,kako da vas itko shvati ozbiljno.....jedino što je šteta da se baš spiderixx našao u krivo vrijeme na krivom mjestu-inače su scapa i boriss ti koji predvode kolonu sa svojim provokacijama,izmišljenim pričama i notornim lažima -čak je i ovaj put tako

:pivo: za provokatore :ludilo:


...zaboravio si prefiks "mučki",
 

DeletedUser

Guest
Čisti post provokacije. Samo da napomenem da BANG nije akademija RSW niti će ikad biti, već su bratska plemena, al eto, nekima nije jasno.

Kad se već provociramo, pravite plemiće da možete noblati ostatak igrača iz Čeka. On jadni u čekaonici, a vi nikako noblati ih. Zapravo, lažem. Noblate ih, pošto ih je ostalo svega 9, točnije 32k vrlo lako osvojenih bodova, a ni jedne izgubljene sjekire. :hmm:


lp, luka

A tko je tebe sad ovdje prozvao? Nitko nije upro prst u nikoga, tako ni u tebe ni bilo koga iz tvog plemena.

A to što za Čeka isto pričaš, dobro ti je spiderxx napisao, pričaš gluposti...
 

DeletedUser

Guest
LukaZG brate ne vrijedi, ne možeš ti s njim razgovarati tooooo ti je najveća greška vidiš da se odmah njih 20 spoji na forum i udaraju svoju priču...,... samo ih ignor to ih najviše muči kad su ignorirani :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Svašta....počelo iz zajebancije i doguralo do ovoga. Jadni smo svi do jednoga.... :(

Šta god netko napiše svi se nađete uvrijeđeni i neznam šta. A kao prvo nitko nije nikoga optužio, sve što sam ja za farmanje napisao je zajebancija, ali očito to više nitko ni ne shvaća. :confused:
 

DeletedUser

Guest
da ne vadim statistike i te stvari jasno se vidi koji je kontinent najjaci, to sto su se farme pravile u pravo vrijeme nije moj problem, a osim toga neko je spomenuo da nije sramota sto je bang "akademija" pa slazem se nama nije ali trebalo bi ostalima biti ako je akademija 4 na servera :)
cisto da se nesta prica a ne da se sve izvrce na sale i napade.
 

DeletedUser

Guest
Gyorke, ti si pitao za farmanje, ja sam odgovorio da je to vjerojatno God01father.
Nakon toga se ljubomorni boriss izjasnio da vjerojatno farma akademiju. Jok, to nije provokacija :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Čisti post provokacije. Samo da napomenem da BANG nije akademija RSW niti će ikad biti, već su bratska plemena, al eto, nekima nije jasno.

Kad se već provociramo, pravite plemiće da možete noblati ostatak igrača iz Čeka. On jadni u čekaonici, a vi nikako noblati ih. Zapravo, lažem. Noblate ih, pošto ih je ostalo svega 9, točnije 32k vrlo lako osvojenih bodova, a ni jedne izgubljene sjekire. :hmm:


lp, luka

Nisam mislio na BANG,mislio sam na akademiju vasu,na Km-caa. :)

Zasto si se ti odmah prepoznao?
 

DeletedUser

Guest
Nisam mislio na BANG,mislio sam na akademiju vasu,na Km-caa. :)

Zasto si se ti odmah prepoznao?

Ne, ja se nisam prepoznao, nego sam mislio da smatraš BANG našom akademijom, pošto to svi govore.
Ja ne igram na prljav način, ako si to mislio :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ma ekipa.. samo opusteno.. evo jedno ladno na moj racun:pivo::pivo:
 

DeletedUser

Guest
mah... lako vama... ja znam samo da ako ne budem farmao kako treba bude me Gyorke istukao :(

zato... haj tko god te nagrade kupi, bio to "The Kum" :D ili tko već neka samo šapne meni gdje su farme da izvučem živu glavu :)

hvala :glazba:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Svašta....počelo iz zajebancije i doguralo do ovoga. Jadni smo svi do jednoga.... :(

Šta god netko napiše svi se nađete uvrijeđeni i neznam šta. A kao prvo nitko nije nikoga optužio, sve što sam ja za farmanje napisao je zajebancija, ali očito to više nitko ni ne shvaća. :confused:

love0030.gif
love0030.gif
love0030.gif
love0030.gif
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...nemojte napadati Predatora, ja znam kako igra, ...pogledajte njegov OD Rank sa hr3 kad je igrao sa nama; ...malo tko mu moze nesta prigovoriti



OD Rank: 1. (21,804,654 score)
OD Attack Rank: 10. (5,103,573 score)
OD Defense Rank: 1. (16,701,081 score)
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
jos samo danas na vesem serveru posjetite forum

rubo scapa boriss garantiraju nevidenu zabavu :festa:

obuhvaceni su svi svjetovi i sve teme,, dodite necete pozaliti
cool0019.gif



ps ja bin vas iznajmljivao kao ekipu za ozivljavanje forumua po serverima :D
 

DeletedUser

Guest
je....samo ako se dobro napusis......onda su mozda zabavni......:hahaha::hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
zato... haj tko god te nagrade kupi, bio to "The Kum" :D ili tko već neka samo šapne meni gdje su farme da izvučem živu glavu :)


prati hall of fame, pa ce znati tko je farmer dana.. svaki dan manje vise, jedan igrac farma ko blesav.. :kokice: skidam kapu za kontinuitivnost:eek:ok:
http://hr8.plemena.com/hall_of_fame.php


mah... lako vama... ja znam samo da ako ne budem farmao kako treba bude me Gyorke istukao :(

a ako gjorke bude tukao, javi meni, pa cemo skupa da ga bijemo:D
 
Status
Not open for further replies.
Top