Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

scapa

Banned
Reaction score
0
opa boriss i scapa na forumu,sad će bit interesantnih izjava :kokice:

...opa, ...a i rubo nam je ovdje, ...ulazimo u "zonu sumraka", ...sad ce nama sve biti objasnjeno...
...rubo, dobro nam dosao ...
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Mozda bi nam Ghost mogao nabrojati tih 6 ratova?
Ipak ste vi jedno pleme..

Ma ko si ti.. da bi ti ja trebao pričat našu diplomaciju :lool:
To je naša stvar,, A ako ti je Luka to htio reć.. Onda nek ti on kaže..

A ja ne mislim našu diplomaciju pričat ovdje,
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
Neznam šta bi čovijek ovdje napiso a da ispadne pametan ......,

uglavnom nek se zna da pleme Opus nije ni u jednom obliku zakinuto , da pače šalje im se deff., i resursi njihovim deferima ...,

ostalo nebi komentiro , sretno :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Ma ko si ti.. da bi ti ja trebao pričat našu diplomaciju :lool:
To je naša stvar,, A ako ti je Luka to htio reć.. Onda nek ti on kaže..

A ja ne mislim našu diplomaciju pričat ovdje,



:zzz:
 

DeletedUser

Guest
trenutno sam zauzeta sa ovim napadima sto od jutros idu na mene,ali evo reci cu kako je RSW prevario Opus,prije pocetka hr8 jack sa hr1 sada lucian je sa wolfijem dogovarao savez trebali su ici na skroz dole dosli su na nasu stranu meni je ta ekipa bila nepoznata pa se nisam mijesala oko toga,druga stvar je bio dogovor da se imaju dva plemena(glavno i akademija),vi ste napraivli trece i mi smo lotr,pa ste se onda dosjetili tog dogovora sa pocetka da se trebamo spajati u dva plemena sto vi niste uradili nego ste cak i primali clanove u vasu trecu akademiju i mi koji nismo htijeli da budemo vase sluge smo odlucili sami za sebe igrati,ja sam izasla i iz Opusa jer me je jedan i od vođa tada uvrijedio ,saveznici sa Opusom ste a ni za privremeni NAP im niste rekli sa BB
 

DeletedUser

Guest
Ma ko si ti.. da bi ti ja trebao pričat našu diplomaciju :lool:
To je naša stvar,, A ako ti je Luka to htio reć.. Onda nek ti on kaže..

A ja ne mislim našu diplomaciju pričat ovdje,

Pa nisam ni trazio diplomatiju, to napovi,savezi.. to znam,to me ne zanima.

Nego ovih 6 ratova me zanima,posto nikad niste objavili zvanicno rat, da se vidi na statistikama.

Ako ti krijes sa kim ratujes... to je izvini ali glupo.
 

DeletedUser

Guest
šta reći osim da su to muljatori ali najači su mi ovi koji im još vjeruju!


da se razumijemo kužim ja da je ovo ratna igra i da nema pravila ni poštenja nego samo ste mi se dodatno zgadili jer ste se uzjebali što vam je pobijeglo nekoliko igrača i onda ste počeli o nekom poštenju a največi ste prevaranti koje sam ikada sreo na ovoj i sl. igrama koje igram več godinama.


i nije stvar u tome što nas napadate jer vas se ne bojimo. ja da imam 5 plemena i da sa ostalih 7 jačih nap nebih se bojao ničega
 

DeletedUser

Guest
Pa nisam ni trazio diplomatiju, to napovi,savezi.. to znam,to me ne zanima.

Nego ovih 6 ratova me zanima,posto nikad niste objavili zvanicno rat, da se vidi na statistikama.

Ako ti krijes sa kim ratujes... to je izvini ali glupo.

evo sa nama su objavili :D mene isto zanima ostalih 5 čisto da znam tako veliko pleme se nebi trebalo bojati toga niti to sakrivati
 

ghost007

Member
Reaction score
0
šta reći osim da su to muljatori ali najači su mi ovi koji im još vjeruju!


da se razumijemo kužim ja da je ovo ratna igra i da nema pravila ni poštenja nego samo ste mi se dodatno zgadili jer ste se uzjebali što vam je pobijeglo nekoliko igrača i onda ste počeli o nekom poštenju a največi ste prevaranti koje sam ikada sreo na ovoj i sl. igrama koje igram več godinama.


i nije stvar u tome što nas napadate jer vas se ne bojimo. ja da imam 5 plemena i da sa ostalih 7 jačih nap nebih se bojao ničega

A čuj.,. ako smo ti zgadili igru.. I dalje imaš priliku.. Obrisat acc, i ić gledat crtiće :lool:
 

DeletedUser

Guest
Ne borisse, Luka nije nigdje pobjegao. Oprosti što za vrijeme praznika nisam bio cijeli dan doma te se otišao zajebavati van, stvarno mi je žao. Opraštaš?

windowlicker
Ajde ohladi malo i odi se zabavljat jer ne vidim kraj tvojoj frustraciji. Skrušeno se ispričavam što trenutno nisam na svom accu već sam ga neplanirano spojio s prijateljem jer zbog obaveza nisam uspio igrati kako se igrati treba. S LOTR nismo imali ništa jer su oni bili akademija Opusove akademije. :hmm:

@boriss
Ratovi su s malim plemenima, čisto reda radi. To su uglavnom plemena koja su raspuštena ni 24h nakon objavljivanja rata. Mislim da to sve govori.
U svojoj izjavi nisam rekao da ratujemo s najvećim plemenima, već sam samo spomenuo da imamo 6 objavljenih ratova. Inače, to su CHOSEN, =PRG=, TIGERS, OZON, SAS i još neko raspušteno pleme.

Rat PLEME vs RSW će odlučiti svijet, a ne bih ni vama ni nama preporučio omalovažavanje protivnika, iz već svima poznatog razloga.

Uživajte, Luka :pivo:
 

sir mexico

Member
Reaction score
0
ja mislim da je Rusway sa BANG-om trenutno jaci od PLEME, pa nebi bilo lose za pocetak da PLEME priljubi .BB. ka saveznike pa da bude ravnopravnije :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Ne borisse, Luka nije nigdje pobjegao. Oprosti što za vrijeme praznika nisam bio cijeli dan doma te se otišao zajebavati van, stvarno mi je žao. Opraštaš?

windowlicker
Ajde ohladi malo i odi se zabavljat jer ne vidim kraj tvojoj frustraciji. Skrušeno se ispričavam što trenutno nisam na svom accu već sam ga neplanirano spojio s prijateljem jer zbog obaveza nisam uspio igrati kako se igrati treba. S LOTR nismo imali ništa jer su oni bili akademija Opusove akademije. :hmm:

@boriss
Ratovi su s malim plemenima, čisto reda radi. To su uglavnom plemena koja su raspuštena ni 24h nakon objavljivanja rata. Mislim da to sve govori.
U svojoj izjavi nisam rekao da ratujemo s najvećim plemenima, već sam samo spomenuo da imamo 6 objavljenih ratova. Inače, to su CHOSEN, =PRG=, TIGERS, OZON, SAS i još neko raspušteno pleme.

Rat PLEME vs RSW će odlučiti svijet, a ne bih ni vama ni nama preporučio omalovažavanje protivnika, iz već svima poznatog razloga.

Uživajte, Luka :pivo:

mi CHOSEN nismo raspusteno pleme,oni koji nisu htijeli da budu vase sluge presli su iz Opusa kod nas
 

DeletedUser

Guest
ovom luki je trebao cijeli dan da smisli neki odgovor :festa: nije ni bitno ionako je svima jasno šta ste. frustracija nemam jer sam sam odabrao ovaj put a ti u nedostatku pravih argumenata spominješ kojakve gluposti! Bolje nemoj više pisati samo se sramotiš i svi ti se smiju
 

ghost007

Member
Reaction score
0
ovom luki je trebao cijeli dan da smisli neki odgovor :festa: nije ni bitno ionako je svima jasno šta ste. frustracija nemam jer sam sam odabrao ovaj put a ti u nedostatku pravih argumenata spominješ kojakve gluposti! Bolje nemoj više pisati samo se sramotiš i svi ti se smiju


Čuj ponekad u ovoj igri nije bitan način igranja.. nego je bitna pobjeda :boks:

Barem tako je bilo na prošlim sv.. Jer su baš svakako završavali..
Većinom nekakvim spajanjem..

Pa nema velike razlike ni na ovom..

A svakako se slažem.. Da će se završni rat odvijat između nas i PLEME
I svakako će bit zanimljivo, i svi će se trebat malo potrudit..

Jer neka, većina sad kaže da smo močniji od PLEME
Ali nije ni PLEME za bacit... - svakako je to dobra ekipa, i iskusni igrači

Svakako će dosta teško bit protiv njih na kraju-- :boks:
 

B@rb@r

Member
Reaction score
0
ghost007 Htio bi ti samo napomenuti da zaboravljaš na DorA i SHARK , pa u nekom pogledu i ..BB.. , dosta je samo trenutak nepažnje da neko od ovih plemena preuzme dominaciju , tako da nemoj samo gledatu u RSW i PLEME ;)
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
I ja mislim da nismo za bacit :kokice:

Plemena poredak

1 PLEME 1.380.316 1.380.316 29 47.597 200 6.902
2 R.S.W 1.248.178 1.248.178 28 44.578 173 7.215
3 DorA 758.294 758.294 28 27.082 130 5.833
4 ..BB.. 669.702 669.702 30 22.323 123 5.445
5 Opus 612.158 612.158 29 21.109 109 5.616

Poražena protivnička plemena
1 PLEME 3,09 Mio.
2 Russway 1,93 Mio.
3 Klub razvedenih žena 1,63 Mio.
4 Bad Boyz 1,45 Mio.
5 BANGARANG 1,43 Mio.

Plemenski ratovi

1 PLEME 129.498 26 3 8.7 865.551 730.227
2 ..BB.. 45.653 10 6 1.7 335.707 829.784
3 Opus 32.994 8 10 0.8 316.998 470.803
4 DorA 8.858 4 0 4 121.344 72.872
5 R.S.W 4.306 1 0 1 156.550 3.628

a to sve zahvaljujući "našem voljenom vođi"
 

DeletedUser

Guest
@boriss
Ratovi su s malim plemenima, čisto reda radi. To su uglavnom plemena koja su raspuštena ni 24h nakon objavljivanja rata. Mislim da to sve govori.
U svojoj izjavi nisam rekao da ratujemo s najvećim plemenima, već sam samo spomenuo da imamo 6 objavljenih ratova. Inače, to su CHOSEN, =PRG=, TIGERS, OZON, SAS i još neko raspušteno pleme.

Rat PLEME vs RSW će odlučiti svijet, a ne bih ni vama ni nama preporučio omalovažavanje protivnika, iz već svima poznatog razloga.

Uživajte, Luka :pivo:

:woot::woot::woot:

Malo sam svrljao po tw statsu i najvise ratuju izmedju sebe RSW, BANG i Km-caa,
u tom trouglu je 70% noblanja.
Interesantan ovaj tw stats. :love:
 
Status
Not open for further replies.
Top