Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Je, trenutno je ilegalno ali do nedavno nije bilo...

nije istina.. uvijek je bilo ilegalno imati dugo jedan sitt, pa onda "pravi" vlasnik kao dođe i produži sitt.. to je nedopustivo, da ne kažem sramotno :ljut:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Joj majstore, nedozvoljeno je od 2. mjeseca ove godine... ja nisam znao za to pravilo a znam da su mnogi činili isto jer su smatrali da je grehota baciti dobar acc... Pa i Widow bi bio sitan da nisu našli tebe... jesi prebrojao koliko vas ima a koliko je baklji u vašem plemenu? Ajde da se ne pravimo ludi, ja odustajem od daljnje rasprave jer se sve svodi na pokušaj da se igrači suprotne strane ocrne po bilo koju cijenu, dok bi sebe uzdizali u nebesa ... Možemo se mi prepucavati do mile volje ali meni, iskreno, dosadilo jer se sve svodi na pokušaj ponižavanja drugih i to permanentno činite... jeste li se zapitali zašto nemate sugovornika na forumu osim mene??? Zato što se ne znate razgovarati a da ne podcjenjujete, vrijeđate, hvalisate....
Pa-paaa do navećer, možda...
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Francetić, ne, nije me sram jer znam o čemu pričam, a znaš li ti? Svoje maštarije i nagađanja mi nemoj predstavljati kao činjenice jer i ti i ja znamo da samo nagađaš i da ustvari pojma nemaš šta je na stvari... Odgovorno tvrdim da nije multi u pitanju i to je sve što ću reći o toj temi jer ne želim da dovedeš u pitanje svoju moć zaključivanja...
Luka, nebitno kad si ušao, glavno je da si tu,...
:)

Pa naravno da nije multi u pitanju .U pitanju je čitavo pleme multija.
A u pitanje ste doveli moć zaključivanja svih nas ostalih :D
Uglavnom...nastavite igrati čisto i bez multija ili siteva đaka u školi.. idemo se fajtat.
 
Last edited:

Nimiz

Member
Reaction score
0
kako je kriza u državi i oko nje, tako je i kriza na plemenima.
ovom prigodom vam nudim sve exkluzivne informacije s foruma plemena Pleme za ovu promotivnu priliku samo za 2000 eura, a ako vas zanima stanje i raspored deffa i offa to plačate posebno 100 eura po selu!

ne propustite ovu jedinstvenu priliku i dajte si priliku da porazite PLEME

plačanje prihvačamo samo u eurima ili polugama zlata.

sve vaše cjenjene ponude molim na pp!

Špijun nove generacije NIMIZ
 

DeletedUser

Guest
Joj majstore, nedozvoljeno je od 2. mjeseca ove godine... ja nisam znao za to pravilo a znam da su mnogi činili isto jer su smatrali da je grehota baciti dobar acc... Pa i Widow bi bio sitan da nisu našli tebe... jesi prebrojao koliko vas ima a koliko je baklji u vašem plemenu? Ajde da se ne pravimo ludi, ja odustajem od daljnje rasprave jer se sve svodi na pokušaj da se igrači suprotne strane ocrne po bilo koju cijenu, dok bi sebe uzdizali u nebesa ... Možemo se mi prepucavati do mile volje ali meni, iskreno, dosadilo jer se sve svodi na pokušaj ponižavanja drugih i to permanentno činite... jeste li se zapitali zašto nemate sugovornika na forumu osim mene??? Zato što se ne znate razgovarati a da ne podcjenjujete, vrijeđate, hvalisate....
Pa-paaa do navećer, možda...

Ne, widow bi bio prenoblan, ali zato se potrudio naći nekoga. Sumnjam da ne možete naći nikoga, to su nebuloze
 

DeletedUser

Guest
Hehehe, Vanjuha pravo si me nasmijao. :D

Tvorci pojma "baklja i kate u svakom selu" nama govore da imamo više baklji nego igrača. Koje li ironije. :)
 

DeletedUser

Guest
Joj majstore, nedozvoljeno je od 2. mjeseca ove godine... ja nisam znao za to pravilo a znam da su mnogi činili isto jer su smatrali da je grehota baciti dobar acc... Pa i Widow bi bio sitan da nisu našli tebe... jesi prebrojao koliko vas ima a koliko je baklji u vašem plemenu? Ajde da se ne pravimo ludi, ja odustajem od daljnje rasprave jer se sve svodi na pokušaj da se igrači suprotne strane ocrne po bilo koju cijenu, dok bi sebe uzdizali u nebesa ... Možemo se mi prepucavati do mile volje ali meni, iskreno, dosadilo jer se sve svodi na pokušaj ponižavanja drugih i to permanentno činite... jeste li se zapitali zašto nemate sugovornika na forumu osim mene??? Zato što se ne znate razgovarati a da ne podcjenjujete, vrijeđate, hvalisate....
Pa-paaa do navećer, možda...

Oduvijek je nedozvoljeno imati 2 racuna. "Grehota da se baci" pa cu ja kad bude isticao sitt da udjem preko sifre dan-dva,pa cu ponovo da vratim sebi na sitt..... I jos te nije sramota reci da je to ok!!!

I da, niste imali racun,dva, imali ste 10 tak takvih racuna koji su sad banovani.
I to je samo vrh ledenog brijega.
Imate vi jos tih racuna tipa "grehota da se baci"!
 

DeletedUser

Guest
"tko je bez grijeha nek baci kamen prvi"
-boriss i drva i kamenje hahahahaha, a netko prije spominjao ironiju,vidim još uvjek se ovdje može čovjek dobro nasmijat
 

DeletedUser

Guest
"tko je bez grijeha nek baci kamen prvi"
-boriss i drva i kamenje hahahahaha, a netko prije spominjao ironiju,vidim još uvjek se ovdje može čovjek dobro nasmijat

Pogotovo je smjesno kad kaze ovo covjek koji je ucestvovao u svemu tome.
Koja ironija i dvolicnost....

Kakva drvlja i kamenje... S govnjivu motku!
 

DeletedUser

Guest
Pogotovo je smjesno kad kaze ovo covjek koji je ucestvovao u svemu tome.
Koja ironija i dvolicnost....

Kakva drvlja i kamenje... S govnjivu motku!

ajme boriss,pa valjda su svi osim tebe shvatili da sam se upravo tome i smijao,samo ja sam ipak bio kulturan navodeći drvlje i kamenje,a to što ti sebi kačiš govanca i motku samo razlog da se još više smijem
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hehehehhee, pisah poduži komentar ali onda shvatih da je svaki komentar suvišan... Samo vi moralizirajte, uživajte u kolektivnoj amneziji i shvaćajte ovu igru osobno... mogao bi pisati do prekosutra ali ništa se neće promjeniti,...
Ali u jednom ste u pravu, vi ste savršeni!!! Jer uz sva varanja, sve multije, prljavu igru, ružan izgled,.. čovjek bi očekivao da ćemo rasturiti i susjedni svijet a ne samo matični a tek smo drugi, iza vas... što govori da smo nesposobni retardi...
Lijepo vi uživajte u razgovorima sa samima sobom, ruganju, hvalisanju, podcjenjivanju... to je jedino što i činite na ovom forumu, mene ste smorili do krajnjih granica a trebalo bi da me igra relaksira, gubio ili vodio... Nema šanse da ovo svedem na osobnu razinu,... odlazim, imam problem u RL, veliki... a kad se vratim sa WCa, nadam se da ću ovdje zateći drugačiju atmosferu, zajebanciju, kao što i dolikuje jednoj ovakvoj igri a ne osobna spuštanja i prepucavanja likova koji igru žive a najmanje igraju...
Pusaaaaaa
 

DeletedUser

Guest
vanjuha imam savjet za tebe....pokušaj komentirati samo s jednim ciljem....da se na sljedeći komentar nasmiješ još više nego na prethodni-vrlo je jednostavno i nema nikakve veze sa igrom (iako dozvoljeno je koristiti se terminima,činjenicama,kraticama,poznavanjem,iskustvom iz same igre)
najlakše je pojačavati dozu smijeha kad se razgovaraš sa borissom-osim što ovo možeš shvatit kao savjet to je i dio ovog mog pristupa,sad će boriss krenut sa uvredama i onda ću se ja smijati
 

DeletedUser

Guest
Vanjuha uvijek napise dug komentar pa odustane,pa napise novi koji je isto dug. :D
Rubo da si gledao Tesnu kozu, shvatio bih sta sam rekao. :kokice:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hehehhehe, ne znaš ti šta je dugi komentar... Tolstojev "Rat i mir" je cedulja zaljepljena magnetom za hladnjak prema onome šta sam ja u stanju nadrobit...
Ja više neću komentirati ozbiljne sadržaje, za to se obratite mojoj čarapi, dao sam joj punomoć....
 

DeletedUser

Guest
Jedva cekam da vidim veceras kako svijetle ove bundeve,trebali ste nam ubaciti kakve nove jedinice;)
 

DeletedUser

Guest
Ima li u NORTU još kakav multi za mene ? Baš mi se nešto igra :boks:
 

DeletedUser

Guest
nešto puno NORTHovaca ima na desetki? znači li to da tražite priliku na nekom novom svijetu? :ludilo:
 
Status
Not open for further replies.
Top