Spamroom

  • Thread starter no cheat just skill
  • Start date
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
vjerujem da svi znate zašto je tema bila zaključana.
sljedeći pokušaji provokacije i pokušaji dizanja bunta na forumu neće rezultirati samo zaključavanjem teme nego i baniranjem.
i to ne samo na forumu nego po potrebi i in game.

molim da se rasprava nastavi u normalnom tonu.


hvala!
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Damire lezi dole ili kreni prema meni
nemoj samo trabunjati
jednom sam te neutraliso a vjerovatno opet ću
manje priće više rada
svakako imate najamnu radnu snagu koja igra za vas
samo šta su slabo plaćeni,samo neznam kad posustanu ti radnici na privremenom radu
šta će tad biti od vas

Damire lezi dole ili kreni prema meni
tebe malo hebe orjentacija????

Idemo mi prema tebi....idemo.Pogledaj- pred vratima smo.
Osvojili smo svoj kontinent, osvajamo i drugi.
Vi ste svoj kontinent regrutirali i prenoblavate sami sebe..sve u svemu -statistike govore sve

NORTH-OD bodovi 63.389,432
PLEME-OD bodovi 148.628,395

Skoro isti broj noblanja vi 1226, a mi 1532 -a OD bodove za 2x imamo veće. Toliko o trudu i ratovanju.

Dakle avantura preostaje ti samo da sliniš, mašeš repom i prenoblavaš svoje dok mi dođemo do tebe budući da ti nemožeš prema nama :lool:
 

avantura

Member
Reaction score
0
Ma to ste sve namještaljkama uzeli a odd stvarate silovanjem tamo gdje i ne treba
bez veze
ubi vas tuga šta nema više koga da izvarate i na prevaru uzmete sela
pa RSW I DORE bi vas pojele da nije bilo izdaja u RSW namješteni sa vaše strane.
najpokvarenija politika je vođena sa vaše strane i sad bjesnite jer nemate koga izvarati
raspustite najamnike pa igrajte da vidimo sta znate
ono sta znate je kititi se tuđim radom a i to će uskoro da bude
 

DeletedUser

Guest
Ma to ste sve namještaljkama uzeli a odd stvarate silovanjem tamo gdje i ne treba
bez veze
ubi vas tuga šta nema više koga da izvarate i na prevaru uzmete sela
pa RSW I DORE bi vas pojele da nije bilo izdaja u RSW namješteni sa vaše strane.
najpokvarenija politika je vođena sa vaše strane i sad bjesnite jer nemate koga izvarati
raspustite najamnike pa igrajte da vidimo sta znate
ono sta znate je kititi se tuđim radom a i to će uskoro da bude

Hahahahahaha netko bi trebao posjetiti psihijatra :ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Ma to ste sve namještaljkama uzeli a odd stvarate silovanjem tamo gdje i ne treba
bez veze
ubi vas tuga šta nema više koga da izvarate i na prevaru uzmete sela
pa RSW I DORE bi vas pojele da nije bilo izdaja u RSW namješteni sa vaše strane.
najpokvarenija politika je vođena sa vaše strane i sad bjesnite jer nemate koga izvarati
raspustite najamnike pa igrajte da vidimo sta znate
ono sta znate je kititi se tuđim radom a i to će uskoro da bude

Kao da sanadera slušam :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Teachers

Banned
Reaction score
0
Ma to ste sve namještaljkama uzeli a odd stvarate silovanjem tamo gdje i ne treba
bez veze
ubi vas tuga šta nema više koga da izvarate i na prevaru uzmete sela
pa RSW I DORE bi vas pojele da nije bilo izdaja u RSW namješteni sa vaše strane.
najpokvarenija politika je vođena sa vaše strane i sad bjesnite jer nemate koga izvarati
raspustite najamnike pa igrajte da vidimo sta znate
ono sta znate je kititi se tuđim radom a i to će uskoro da bude

Tebi je potrebna strucna pomoc.
 

DeletedUser

Guest
Ma to ste sve namještaljkama uzeli a odd stvarate silovanjem tamo gdje i ne treba
bez veze
ubi vas tuga šta nema više koga da izvarate i na prevaru uzmete sela
pa RSW I DORE bi vas pojele da nije bilo izdaja u RSW namješteni sa vaše strane.
najpokvarenija politika je vođena sa vaše strane i sad bjesnite jer nemate koga izvarati
raspustite najamnike pa igrajte da vidimo sta znate
ono sta znate je kititi se tuđim radom a i to će uskoro da bude

ovo bi Freud nazvao PROJEKCIJOM - pozivam Vanjuhu da objasni avanturi šta bi to značilo. ;)
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Ma to ste sve namještaljkama uzeli a odd stvarate silovanjem tamo gdje i ne treba
bez veze
ubi vas tuga šta nema više koga da izvarate i na prevaru uzmete sela
pa RSW I DORE bi vas pojele da nije bilo izdaja u RSW namješteni sa vaše strane.
najpokvarenija politika je vođena sa vaše strane i sad bjesnite jer nemate koga izvarati
raspustite najamnike pa igrajte da vidimo sta znate
ono sta znate je kititi se tuđim radom a i to će uskoro da bude


:hahaha::hahaha::hahaha:
jel ti to nama ili se gledaš u ogledalo :kokice:

ova lijepa sela od 10k sigurno si ti gradio :hahaha:
 

desertfox

Member
Reaction score
0
komentar

:ludilo:nemogu a da ne iskomentiram ovo kao EX RSW igrac odustali smo nas par u samom vrhu odmah iza vodstva jer nisi imao s kim igrat 70 igraca a samo njih 10 aktivnih sve nesto sitano zbrljano nemozes dogovorit pravu akciju onaj spava onom mama neda na komp iza 21, tamo oni racunu na situ ovo multiji pa sve blokano to je pravi raspad sistema hrpa siteva i multija koji su se blokirali
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...ljudi, nemojte tako, ...postujte Brkine godine, ne razbijajte mu loncice,

...nas smo po dvoje na racunima, a on i rubo su igrali sami,
...nije on noblo svoje, to Gyorke samo vadi neke lazne statistike,

...a u konacnici, zasto mi napadamo naseg najjaceg igraca, ...pa Avantura je odradio najveci dio posla u rasturanju NORTHa, ...uz malo pomoci sa didoniusove strane, ...ako ga pustimo jos samo malo na miru noblat ce cjeli NORTH sam,:festa:

lp.
 

DeletedUser

Guest
...ljudi, nemojte tako, ...postujte Brkine godine, ne razbijajte mu loncice,

...nas smo po dvoje na racunima, a on i rubo su igrali sami,
...nije on noblo svoje, to Gyorke samo vadi neke lazne statistike,

...a u konacnici, zasto mi napadamo naseg najjaceg igraca, ...pa Avantura je odradio najveci dio posla u rasturanju NORTHa, ...uz malo pomoci sa didoniusove strane, ...ako ga pustimo jos samo malo na miru noblat ce cjeli NORTH sam,:festa:

lp.

hahahha,kad se sjetim-dopisivanja sa scapom i njegovo tumačenje tw-statsa-neprocjenjivo
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
A neprocjenjivo je i to da je Avantura krio da ima duala. :ljut:


a možda ga i sada ima al ga krije....:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
A neprocjenjivo je i to da je Avantura krio da ima duala. :ljut:


a možda ga i sada ima al ga krije....:andjeo:

avantura je poštivao moju želju,sad ga popljuvajte zbog toga hahahahha
da je nekim slučajem scapa znao s kim se dopisuje,meni bi bile uskraćene ogromne količine smijeha
 

kodiak

Member
Reaction score
1
Sam se on pljuva rubo.
Ništa loše nema u tome imati duala.. pa svi smo odrasli ljudi sa obavezama :D
il avantura samije imati duala, a mi nesmijemo :woot:

pa kaže ovako

svakako imate najamnu radnu snagu koja igra za vas
samo šta su slabo plaćeni,samo neznam kad posustanu ti radnici na privremenom radu
šta će tad biti od vas
niste sposobni sami igrat svoje acc pa vam trebaju najamnici

neznam tko sad nije sposoban?? on ili mi?
ili on nije bio sposoban a sada je kad igra sam i sam brani svoj račun :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
avantura je itekako sposoban u to sam se više puta uvjerio, a sad jel netko ima duala ili nema,ima vremena ili nema,ima defa ili nema,sve je to manje više-ja gledam ovdje neko prepucavanje-ovaj povukao čitav deff,onaj povukao čitav deff,svi se preplašili
u biti ste svi zajedno djeca koja gledaju samo provocirat(bar dignite te provokacije stepenicu iznad)
 

scapa

Banned
Reaction score
0
ja mislim da se svi mi trebamo pod hitno ugledat na rubu i Avanturu, ...oni su ono cemu mi svi stremimo, :zid:, ...ono sta mi svi zelimo postic kroz ovu igru
 
Status
Not open for further replies.
Top