Sramota za vuleta sramota za cice mace

Status
Not open for further replies.

sheat-fish

New Member
Reaction score
0
Ma gdje nisam, kojim predhodnim svjetovima?

Hr19 sam ja vama valjao, da mene nije bilo pritanje je da li bi i kontinenta uzeli, preso sam u SL da jebem ove ovamo iz bivseg plemena zato sto smo se pokacili, kad smo njih rijesili nisam vise ni igrao hr19.

A Smajke, pricali smo prije par mjeseci, zezali se, ja te i ubacio sad u ovu grupu da se zezamo, a ti ko riba sutis i kopiras tamo na grupu CM-a, za to sam ti rekao da si polozio, nisam ti trazio ni da stanes uz mene da izadjes, nisam ti trazio da kazes da sam u pravu, nisam ti trazio ni da me podrzis u bilo kojem fazonu al nemoj to radit jbg, ako vec ne gotivis izadji iz grupe normalno i tjt

Da HR19 nisi dosao vec si pobjegao nama i nisi pomogao a kada smo mi rijesili sa tvojim bivsim ti si nestao i da tebe nije bilo sve bi islo brze i lakse ti si tu samo muljao kao i sada sto si pokusao i kada si vidio da ne ide sada blatis tu

Neka te sramota godina koje imas
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Sheatfish nema smisla sa tobom pisat. Pozz


Samo u zametu sam napravio ogroman propust i nepravdu i na tome se izvinjavam ovim putem, javno, pljujem vuleta i bojanu i par likova poput dariusa, povratak otpisanih,koji su ko lesinari prvi krenuli a valjao sam im svima od pocetka.

Javno izvinjenje ostalim clanovima cm i veliki pozdrav i respekt ua sledece: brat nerko (btr07), gospodin dida, komunista, miki, zoxbl, stoka.., ima jos tu al ovi su mi nekako ostali upecatljivi.

Ja vise ovo ne igraAm, dosta vise plemena, stv. Nema smisla
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
[video=youtube;srBnUiM5M5Y]https://www.youtube.com/watch?v=srBnUiM5M5Y&list=PL6634CDEC1103A850&index=11[/video]


:love:
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Dobar sam ja sa svima i to mi i jest cilj, a ne da blatim svkog..sa pjanom i cucom sam odlican, i bit cu , 2 najbolja momka koja sam upoznao na ovoj igrici .. a to za Nexusa prvo sam ja polozio kod njeg pa on kod mene

moj covjek do kraja :love::love:
 

master.ba

Member
Reaction score
0
PAZITE SE PINGVINI ETO VULETA I 3 KOPLJANIKA !!!

(neku su akciju spominjali hvalio se vule da je imo neke nuke ;) ) :eek:k:
 
Reaction score
0
PAZITE SE PINGVINI ETO VULETA I 3 KOPLJANIKA !!!

(neku su akciju spominjali hvalio se vule da je imo neke nuke ;) ) :eek:k:

ooo brate dragi sta si se zapalio za vuleta i mene je bio rokno van pa sta sad
skuzio ja odavno da ce mi opadat kosa brzo ako se zivciram radi plemena hahah
 

DeletedUser

Guest
Ma gdje nisam, kojim predhodnim svjetovima?

Hr19 sam ja vama valjao, da mene nije bilo pritanje je da li bi i kontinenta uzeli, preso sam u SL da jebem ove ovamo iz bivseg plemena zato sto smo se pokacili, kad smo njih rijesili nisam vise ni igrao hr19.

A Smajke, pricali smo prije par mjeseci, zezali se, ja te i ubacio sad u ovu grupu da se zezamo, a ti ko riba sutis i kopiras tamo na grupu CM-a, za to sam ti rekao da si polozio, nisam ti trazio ni da stanes uz mene da izadjes, nisam ti trazio da kazes da sam u pravu, nisam ti trazio ni da me podrzis u bilo kojem fazonu al nemoj to radit jbg, ako vec ne gotivis izadji iz grupe normalno i tjt

imao sam potrebu ovo komentirati jer si spomenuo hr19 gdje sam odustao bas radi tebe i slicnih tebi.. nisi ti nas s*ebao na hr19 vec si samo sebi zapečatio sudbinu zauvijek, uvijek ce pored tvog nicka biti titula " izdajnika i dvolicnog ". Mene bi osobno bilo sramota uopce komentirati nesto da sam u tvojoj kozi. Dao bis guzicu samo za bit sa najjacima u plemenu. Blago onima koji znaju kakav si, a oni koji neznaju saznat ce na svojoj kozi kad se budes okrenuo jos koji put u kontra stranu i ostavio ostale na cjedilu..

Neznam kako ti nije ni malo neugodno, ujutro pricas sa covjekom na skypeu i zajebavamo se, a popodne zabijes sjekiru u leđa i to bez pardona.. haha.. zbog takvih kao ti hrvatski serveri vise nemaju nikakvog smisla.. jer ste vi ti koji jednim vašim dvolicnim cinom napravite stetu plemenu za korist drugog plemena.. Neznam dal si ikad nesto osvojio na posten nacin jer sve sta cujem da je povezano sa tobom uvijek je neka prevara u điru.. Mozda tvoje igracko znanje je na solidnom nivou, ali moralno je dno dna.
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
imao sam potrebu ovo komentirati jer si spomenuo hr19 gdje sam odustao bas radi tebe i slicnih tebi.. nisi ti nas s*ebao na hr19 vec si samo sebi zapečatio sudbinu zauvijek, uvijek ce pored tvog nicka biti titula " izdajnika i dvolicnog ". Mene bi osobno bilo sramota uopce komentirati nesto da sam u tvojoj kozi. Dao bis guzicu samo za bit sa najjacima u plemenu. Blago onima koji znaju kakav si, a oni koji neznaju saznat ce na svojoj kozi kad se budes okrenuo jos koji put u kontra stranu i ostavio ostale na cjedilu..

Neznam kako ti nije ni malo neugodno, ujutro pricas sa covjekom na skypeu i zajebavamo se, a popodne zabijes sjekiru u leđa i to bez pardona.. haha.. zbog takvih kao ti hrvatski serveri vise nemaju nikakvog smisla.. jer ste vi ti koji jednim vašim dvolicnim cinom napravite stetu plemenu za korist drugog plemena.. Neznam dal si ikad nesto osvojio na posten nacin jer sve sta cujem da je povezano sa tobom uvijek je neka prevara u điru.. Mozda tvoje igracko znanje je na solidnom nivou, ali moralno je dno dna.

Nikad on meni nije zabio nož u ledja, a ja njemu jesam tako što sam rekao taj i taj mu šalje slike foruma cica mica
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
imao sam potrebu ovo komentirati jer si spomenuo hr19 gdje sam odustao bas radi tebe i slicnih tebi.. nisi ti nas s*ebao na hr19 vec si samo sebi zapečatio sudbinu zauvijek, uvijek ce pored tvog nicka biti titula " izdajnika i dvolicnog ". Mene bi osobno bilo sramota uopce komentirati nesto da sam u tvojoj kozi. Dao bis guzicu samo za bit sa najjacima u plemenu. Blago onima koji znaju kakav si, a oni koji neznaju saznat ce na svojoj kozi kad se budes okrenuo jos koji put u kontra stranu i ostavio ostale na cjedilu..

Neznam kako ti nije ni malo neugodno, ujutro pricas sa covjekom na skypeu i zajebavamo se, a popodne zabijes sjekiru u leđa i to bez pardona.. haha.. zbog takvih kao ti hrvatski serveri vise nemaju nikakvog smisla.. jer ste vi ti koji jednim vašim dvolicnim cinom napravite stetu plemenu za korist drugog plemena.. Neznam dal si ikad nesto osvojio na posten nacin jer sve sta cujem da je povezano sa tobom uvijek je neka prevara u điru.. Mozda tvoje igracko znanje je na solidnom nivou, ali moralno je dno dna.

pricas gluposti, prvo se raspitaj ;)
 

srebrenik995

Member
Reaction score
0
Samo sto mogu reci da ovo sto se desilo. Desilo se bez nekog posebnog razloga. Znaci ne moze se reci ni da je vule los vodja a ni da smo mi nesto zasrali. Pokusalo se samo ukazati na neke probleme, ali covjek ne zeli da razgovara jednostavno, kome ne godi neka ide i tacka. Dakle nema potrebe da se prica ko je kakav, manite se ba toga i tih sranja... Kako je tako je igramo se plemena. Ja vam zelim srecu svima i dosta je dobrih momaka u cicama... Ali ovo je takva igra gdje ce uvijek biti izdajica i ovakvih i onakvih kao i u realnom tako i u ovom virtualnom svijetu. Uvjek sam gledao da se zabavim kroz plemena i da se spama ko stokaaa znacii prije je toga bilo, sad i to slabo skrozz... Sta je tu je idemo dalje nema potrebe vise da blatite jedni druge. I ova tema ne treba da se zove ovako nije to nikakva sramota ni za koga, treba ovo obrisati...
 
Reaction score
0
ovo jos nisam vidio hahahahaha svijet u svijet sve gore i gore hahahah prvo natur poslje ovi slovenci " izdali" hahahaha boze dragi
 

DeletedUser

Guest
Necu da vam kvarim dozivljaje pa samo nastavite sa svojim forama tu,to me ne zanima sta cetri neodgojena balonja pisu,a ako netko misli da cu dopustati da netko na skaypu napise sad cu nekom jebat majku i oca(islo suigracato necu tolerirati,to je prelilo casu,a vi momci uzivajte i piste svakave razloge zbog kojeg ste izbacen,a samo ne pravi razlog,ali nebitno je to.
Javio sam se iz ovog razloga http://prntscr.com/99amot,ne smeta mio sta balonje pisu o meni,ali ovo vas moze biti sramota i samo se pitam jel i administratori uzivaju u ovome kada dopustaju ovakve stvari.
Javio se veliki buda(splinter) i meni prica o mojem obrazu,a koga sam ja to shebo ili ikada prevario i pogazio svoju rijec,nisam nikada pa necu ni na ovom svijetu pa kako god svijet zavrsio i tko bio pobjednik,nebitno.Kad smo kod obraza buda nediraj me jel prvo moras pogledati uvijek svoj obraz i kakv ti je,sta mislis da sam ja zaboravio ba9 kako si u nocnom slao sa sitteva trainove na moje igrace sa racuna nasih tadasnjih saveznika,ui to je tvoj obraz,znas kako si ti govorio,"igramo LJIGAVO"toliko o tvom obrazu,poklopi se po usima i ne diraj me dok se nisma do kraja raspisao.
Sljedece rubo prozivas tu sada nas,za sta tocno,za nasu diplomaciju?Jel tko vas prozivao za vasu dipomaciju ikada,sad je postao problem odjednom diplomacija.
Koliko zam sb u 99 posto slucajeva zavrsava svijet bez ikakvoga spajanja,tako je uvijek bilo i tako bi bilo i 99 posto ovdje,znaci nema spajanja,to je moje misljenje,nisma niakda o tome niti me znaima da pitam slovence.E sad rubo realno je da bi tesko izasli na kraj sa sb i slovencima i tada bi vi na kraju zaratili sa slovencima i dobil iih sa pola snage,a znas zasto zbog ona 4 sela od kente koji su ljepo bili uzeti na contu od slovenaca,ta sela su tamo i ta 4 dobivaju svijet,a oni su tamo uzeta bas sa tom namjerom,ali nismo ni mi sljepi,a srecom i slovenci shvatili na vrijeme.
Sad nastavite dalje slobodno po meni,ali bojanu mi ne dirajte i ne vrijedjate mi suigrace iz plemena.
 
Status
Not open for further replies.
Top