Sramota za vuleta sramota za cice mace

Status
Not open for further replies.

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Vule prije par dana planirao neku akciju na pingvine, sa se pitam cime misli u akciju, mozda glavnu zgradu ili skroviste poslat u napad? hm....
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pokušaj ocrniti vuleta ovako javno pred svima, da pokažete ostalim kakav je vule. Nije savršen kao ni svi ostali. Nexus špijo sa hr20, ostaje ono isto samo znaš u crvene prelaziti, postavljaš slike foruma na grupi onoj i onda meni pišeš da sam položio. Master.ba nisi odustao nego si dobio ban Što ti je jezik prebrz i što si igračina, vjeruj mi da nisi izbačen iz plemena i da ođe nisi napisao ovo ne bi ni znao da si tu, kao i većina Što te ne zna. Da se vratimo na Nexusa , prvo pjana se pokazao kakav je u igri i u rl , pričaš sve najgore o njemu , da bi mu se sinoć ulizivao tek tako ..znači bez pjane ste ništa. Sve najbolje za pjanu frenda mog. Prvo i meni nije bilo jasno zašto vule tebe napada, a ne i onog drugog, jer nisam znao o čemu se radi, pa kasnije vidim da pišeš kako ćeš sad jebat i mater i oca i sve živo i mrtvo nekom, a noć prije pišeš kako ne bi ti na takav nivo se spuštao, pa kako si pjanu blatio, nmg se sad sjetit sve sta si pisao al da se pronaći poruke ..pozz
 
Last edited:

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
I zamolio bih ATa da se podijele kazne ovima Što pišu ne prikladnim jezikom, također i meni za moj prethodni komentar..
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Znam vuleta i igrao sam s njime,vjerujem da postoji opravdan razlog za ovo sve ....

@ahmed ti vidim doso odi samo da se hvalis kako ti znas sjec slat renoble itd... pa cemu to ? nisi jedini koji to zna a niko ne pise o tome kako je sjeka ili nesto nego samo ti odi i jos izvjestaje djelis :zid:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Znam vuleta i igrao sam s njime,vjerujem da postoji opravdan razlog za ovo sve ....

@ahmed ti vidim doso odi samo da se hvalis kako ti znas sjec slat renoble itd... pa cemu to ? nisi jedini koji to zna a niko ne pise o tome kako je sjeka ili nesto nego samo ti odi i jos izvjestaje djelis :zid:

Oo toni, reko sta ovo mene ružiš kad skonta da ima i ovaj ahmed :hahaha:
 

sheat-fish

New Member
Reaction score
0
Iako se ja ovdje nejavljam ali se spominjem u prvom postu pa moram nesto da kazem a to je slijedece:

Kako me MASTER prvi spomenuo njemu cu i da odgovori a radi se o slijedecm da ja nisam izbacen iz plemena vec sam sam izasao i prestao da igram iz slijedeceg razloga:

Masteru ja sam izasao iz plemena jer nisam zelio Srebreniku da dozvolim da vodi svoju politiku i tada je Vule stao Vama u zastitu jer se ispostavilo da ste TI , Ahmedking i Srebrenik jedan huskacki i samo sebi interesni klan i sada tu blatite ljude koje ne poznajete od Blacknight po plemenskoj skype grupi kao i ostale igrace ,blatite Vuleta i petljate ovdje a covjek Vam otac moze biti
Generalno sva trojica ste neotesani balavci i nemate pravo da bilo sta kazete .

Masteru prica za Dinu ti je bez veze i pokazuje koliko nemas pojma u zivotu .

NEXUS -Vedo tebi bi porucio da tvoja licemnjernost nema kraja jer znam kada si plakao ,molio petljao i na prijasnjim svjetovima i Vule te isti spasavao pa si ostavljao sit da ti acc spasavamo
Bice da si se malo Okurazio pa sada provodis ovdje neku svoju politiku i samo petljas

Osmicevic Dino nema veze sa vama ostalima i nepeglajte covjeka jer je on za Vas gospodin

Zao mi je sto neki stari igraci na osnovu pisanja ovih nemoralnih balavaca donose zakljucke te pisu komentare pa i ti igraci gube jadno svoje postovanje i suverenitet na plemenima .

Mozda je malo tezak tekst za razumjeti a posebno ce to biti ovim neotesanim balavcima ali ko ima dovoljno klikera u glavi razumjeti ce .
Mnogoma sam na pocetku od ovih navedenih igraca mnogo pomogao ,a nekima i na prijasnjim svjetovima a li koliko vidim balavci malo porasli pa ko su kao oni.

Vrijeme ce sve pokazati

Pozdrav sheat-fish
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Iako se ja ovdje nejavljam ali se spominjem u prvom postu pa moram nesto da kazem a to je slijedece:

Kako me MASTER prvi spomenuo njemu cu i da odgovori a radi se o slijedecm da ja nisam izbacen iz plemena vec sam sam izasao i prestao da igram iz slijedeceg razloga:

Masteru ja sam izasao iz plemena jer nisam zelio Srebreniku da dozvolim da vodi svoju politiku i tada je Vule stao Vama u zastitu jer se ispostavilo da ste TI , Ahmedking i Srebrenik jedan huskacki i samo sebi interesni klan i sada tu blatite ljude koje ne poznajete od Blacknight po plemenskoj skype grupi kao i ostale igrace ,blatite Vuleta i petljate ovdje a covjek Vam otac moze biti
Generalno sva trojica ste neotesani balavci i nemate pravo da bilo sta kazete .

Masteru prica za Dinu ti je bez veze i pokazuje koliko nemas pojma u zivotu .

NEXUS -Vedo tebi bi porucio da tvoja licemnjernost nema kraja jer znam kada si plakao ,molio petljao i na prijasnjim svjetovima i Vule te isti spasavao pa si ostavljao sit da ti acc spasavamo
Bice da si se malo Okurazio pa sada provodis ovdje neku svoju politiku i samo petljas

Osmicevic Dino nema veze sa vama ostalima i nepeglajte covjeka jer je on za Vas gospodin

Zao mi je sto neki stari igraci na osnovu pisanja ovih nemoralnih balavaca donose zakljucke te pisu komentare pa i ti igraci gube jadno svoje postovanje i suverenitet na plemenima .

Mozda je malo tezak tekst za razumjeti a posebno ce to biti ovim neotesanim balavcima ali ko ima dovoljno klikera u glavi razumjeti ce .
Mnogoma sam na pocetku od ovih navedenih igraca mnogo pomogao ,a nekima i na prijasnjim svjetovima a li koliko vidim balavci malo porasli pa ko su kao oni.

Vrijeme ce sve pokazati

Pozdrav sheat-fish

Veliki respect za tebe, i hvala ti za to gore, barem si primjetio koliko sam se trudio.
:pivo::pivo::pivo::pivo::pivo:
 

sheat-fish

New Member
Reaction score
0
Vule prije par dana planirao neku akciju na pingvine, sa se pitam cime misli u akciju, mozda glavnu zgradu ili skroviste poslat u napad? hm....


Jade jadni Vule ce ti sela pokupiti izvidjacima

nemogu da vjerujem koliko si se nisko spustio a jos ti nos prljav pa bi ti bolje bilo da se ides umiti i malo kulture nauciti barem da licis na nesto
 

ahmedking

Member
Reaction score
2
Vidi, ja stojim iza svake svoje rijeci sto sam rekao i znam zbog cega sam rekao.
Kako ti branis Vuleta jer si dobar sa njim tako i ja vucem na stranu ove dvojice gore pomenutih.
Ovo je igra, igram da se zabavim i da ubijem dosadu, a ne da nabijam sebi neke traume zbog igrice, a to su ocito svi zaboravili ovdje. Necu da imam traume da mi neko naredjuje, ni u RL mi niko ne naredjuje pa nece ni na igrici, uredu je biti vodja i govoriti sta i kako, postovao sam svaku odluku i sve, ali dok ne dodje kap koja prelije casu. Tako da, ti ces stiti vule, ja cu stiti mastera i srebrenik, neko ce stiti tamo nekog drugog jer je dobar sa njim... ovo je sve bez veze rasprava, ti meni mozes govoriti za nekoga da je dobar al ako on nije prema meni dobar neces me nikada ubijediti da je dobar. Nadam se da razumijes :)
 

sheat-fish

New Member
Reaction score
0
Vidi, ja stojim iza svake svoje rijeci sto sam rekao i znam zbog cega sam rekao.
Kako ti branis Vuleta jer si dobar sa njim tako i ja vucem na stranu ove dvojice gore pomenutih.
Ovo je igra, igram da se zabavim i da ubijem dosadu, a ne da nabijam sebi neke traume zbog igrice, a to su ocito svi zaboravili ovdje. Necu da imam traume da mi neko naredjuje, ni u RL mi niko ne naredjuje pa nece ni na igrici, uredu je biti vodja i govoriti sta i kako, postovao sam svaku odluku i sve, ali dok ne dodje kap koja prelije casu. Tako da, ti ces stiti vule, ja cu stiti mastera i srebrenik, neko ce stiti tamo nekog drugog jer je dobar sa njim... ovo je sve bez veze rasprava, ti meni mozes govoriti za nekoga da je dobar al ako on nije prema meni dobar neces me nikada ubijediti da je dobar. Nadam se da razumijes :)

Ma da kada se ne igra kako vi zelite onda samo znate ovdje blatiti druge .

Ja nikoga ne branim i samo kazem kako jeste .

Balavci slinavi trebalo bi vam zabraniti da uopste se registrujete

Ovo jeste igra da se zabavi ali zbog vas takvih ovo nije vise kao prije i mena nimalo postovanja i respekta pa to bio bilo ko sa druge strane ali ti to neces shvatiti jer pilad imaju razvijeniji mozak od vas trojice zajedno .

Grdno ste se prevarili ako ste mislili da ce Vasa ideja da prolazi
 
Status
Not open for further replies.
Top