Sramota za vuleta sramota za cice mace

Status
Not open for further replies.

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Evo pisem ti ja, hajd meni uzmi :p

Ps. ovo da ce Dino da se vrati u CM, to je bilo zajebancija, Dino to zna :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Evo pisem ti ja, hajd meni uzmi :p

Ps. ovo da ce Dino da se vrati u CM, to je bilo zajebancija, Dino to zna :D


Pa logicno vidio sam odma Vedo brate..
Ali botic prvo hvali mene tamo ( hvala ti, ne moras govoriti da sam odlican , to znam i sam :$ )

prvo treba da bude jasno da si ti masteru napustio iz drugog razloga ili si kickovan ne znam nisam upucen..
ja sam napustio radi erora, on izasao iz plemena, i ja izasao i htio da se rokam s njim 1vs1, kada je on izasao vodstvo CM galamilo na mene, ja sam izasao iz plemena i njemu napisao poruku tipa

molim te vrati se u pleme necu da ja budem kriv. znaci da ne bude da sam ja zajebao nesto, medjutim eror nije bio tu, ja sam mu uzeo par gradova, a razlog zbog cega sam to uradio je pripot jer sam htio da mu eror vrati njegove gradove jer ga izbacio sa racuna.

znaci ti si napustio zbog vodstva, i ja sa tobom dijete nemam veze, imam svoj put i svoj pravac.
znaci cao.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
dok ti igras neko:hmm: al ajd ne zamjerim ti pogledaj si facu :D


Jadni igraci koji me prozivaju sad radi mog izgleda, nisam ja kriv sto sam ruzan, sta ces ;)
Jao kako nisko spadas, sledeci komentar ces mi prozivati nenu izgleda..

Ajde dijete ne svadjaj se dzaba sa mnom, nemas argumenata i nemas pricu, znaci uz nogu
 

master.ba

Member
Reaction score
0
Jadni igraci koji me prozivaju sad radi mog izgleda, nisam ja kriv sto sam ruzan, sta ces ;)
Jao kako nisko spadas, sledeci komentar ces mi prozivati nenu izgleda..

Ajde dijete ne svadjaj se dzaba sa mnom, nemas argumenata i nemas pricu, znaci uz nogu

ako je iko ovde dijete to si ti
 

Kuzminho

New Member
Reaction score
0
NEXUS mene si zaje*avao nekidan a sad valjda vidiš na šta sam mislio kada sam rekao da su najprljavije pleme cica mace :)
 

DeletedUser

Guest
što ste se toliko raspisali,svi znamo razloge izbacivanja iz plemena i vi sad tu nešto ovo ono,pa ja to znam već mjesec ipo da je dogovoreno da će bit kick

- a vjerujem da sam u pravu i kad kažem da ćeš dobit nogu iz plemena

citat od 21.10 tema spam sv22 -možete provjerit ako netko misli da izmišljam
cm mora spustit broj članova da bi mogli napravit merge sa -wp-,prvi dogovor je bio 5,ali sad je 10 članova
ima još par članova koji su već sad prekriženi,ali ih se još drži,kao što se namjerno neke članove ne prebacuje iz mc u cm...pa jbt. nije ovo NASA da se sve drži u tajnosti
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Kao da se nije znalo sta ce se sve desiti, zavrsice mnogi na slican nacin..

Just smile and wave boys, smile and wave.. :kokice:
 
Status
Not open for further replies.
Top