Sramota za vuleta sramota za cice mace

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
[video=youtube;OxxwGEriiX0]https://www.youtube.com/watch?v=OxxwGEriiX0[/video]


:kokice:
 

master.ba

Member
Reaction score
0
ma bjezi bolan ti i ja uvijek na ratnoj nozi kad si bio uz mene ? sada se ti malo uvlacis vuletu ne bil te ubacio u pleme opet :p ?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ma bjezi bolan ti i ja uvijek na ratnoj nozi kad si bio uz mene ? sada se ti malo uvlacis vuletu ne bil te ubacio u pleme opet :p ?

Vule me ne interesuje, kao ni citavo vodstvo CM.
Ja sam prvi se vise puta suprostavio, igram ovo dugo i ne treba na mene neko da galami sto radim akcije i slicno.
Boli me znaci briga za Vuleta, sto se mene tice mogu odma krenuti na mene ;)

Ja sam prvi napustio pleme radi vodstva, jer mi se ne svidja da se nista ne pitam, i da neko meni dodje histerisati nisam nikoga trpio i necu trpiti pa ni Vuleta, razlog zasto sam napustio pleme je moja svadja, koju sam ja zapoceo sa ujkanom, tj Erorom, tako da to je pogresan odgovor osvojili ste 200 kuna :p
 

master.ba

Member
Reaction score
0
Vule me ne interesuje, kao ni citavo vodstvo CM.
Ja sam prvi se vise puta suprostavio, igram ovo dugo i ne treba na mene neko da galami sto radim akcije i slicno.
Boli me znaci briga za Vuleta, sto se mene tice mogu odma krenuti na mene ;)

Ja sam prvi napustio pleme radi vodstva, jer mi se ne svidja da se nista ne pitam, i da neko meni dodje histerisati nisam nikoga trpio i necu trpiti pa ni Vuleta, razlog zasto sam napustio pleme je moja svadja, koju sam ja zapoceo sa ujkanom, tj Erorom, tako da to je pogresan odgovor osvojili ste 200 kuna :p

cemo da vidimo koliko ces ostat pri svom misljenju KLAUNU ! :woot::predaja:
 

srebrenik995

Member
Reaction score
0
Vule me ne interesuje, kao ni citavo vodstvo CM.
Ja sam prvi se vise puta suprostavio, igram ovo dugo i ne treba na mene neko da galami sto radim akcije i slicno.
Boli me znaci briga za Vuleta, sto se mene tice mogu odma krenuti na mene ;)

Ja sam prvi napustio pleme radi vodstva, jer mi se ne svidja da se nista ne pitam, i da neko meni dodje histerisati nisam nikoga trpio i necu trpiti pa ni Vuleta, razlog zasto sam napustio pleme je moja svadja, koju sam ja zapoceo sa ujkanom, tj Erorom, tako da to je pogresan odgovor osvojili ste 200 kuna :p

Pa brt dragi nema potrebe da se pravis pametan i da ovdje se hvalis koliko si pomagao ljudima, meni je master pomogao vise nego iko u plemenu, a to sto neki ljudi uzimaju sebi previse stvari ebi za pravo i na prvo mjesto stave saveznike a ne svoje igrace iz plemena taj lik je za mene piii..., i ako ima svoje ,,ja,, ne bi se spetlja a slovencima i uradio sto je uradio i opet radi njih zrtvuje svoej igracee. .Nema smisla treba sa ljudima pricati fino i pustiti ih da igraju plemena a ne da se samo komanduje i te budalastine... U ovih 5-6 godina kako igram ovo sad mi je najgore bilo ...
 

DeletedUser

Guest
Najgore je sto se Vule izgubio u svemu ovome od silne zelje da pokaze da je bolji vodja od Davida i samo ga ljudi zamrzili :andjeo::woot: :hahaha:
 

master.ba

Member
Reaction score
0
najgore je sto se vule izgubio u svemu ovome od silne zelje da pokaze da je bolji vodja od davida i samo ga ljudi zamrzili :andjeo::woot: :hahaha:

ma vule ni do koljena nije davidu ...ponavljam nikad NISAM IGRAO s tom ekipom al sam cuo sto rade a i VIDIO na ovom serveru ;) :predaja::ludilo:


svaka ti dala po 1000 put:hmm::festa:
 

ahmedking

Member
Reaction score
2
Vule neka zahvali BHTelecomu i njihovom "brzom" netu koji nikad ne puca, jebem ti svako zensko sto radi u BHTelecomu
 

Splinter

New Member
Reaction score
0
Pokušavah se suzdržati sve ovo vrijeme, čak i u trenutku kada je David napustio server, iako ja da sam bio na njegovom mjestu to nikad ne bih uradio, jer prije svega uvijek vjerujem u ljude sa kojima igram. Ali da se sad ne vraćam na ono što je davno bilo, prokomentarisaću samo ono što se trenutno dešava.

Igrao sam i sa Vuletom i sa Davidom, David je neuporedivo bolji vođa, organizator, strateg ....
Vule ima kvalitet, ali je za klasu iza Davida.

E sad, pored toga što je Vule gubitnik u svemu tome (da ne nabrajam koje je svjetove sve izgubio), sad je došao do nivoa da gubi i obraz, što ja nikad ne bih uradio na igrici.

Vule, imaš veliki pozdrav od Bude, ali stvarno ti ovakvo nešto nije trebalo na igrici (ne pričam samo o ovom svjetu, nego zadnjih dvije godine nisi onaj Vule kojeg sam ja upoznao igrajući ovu igru).

P.s. Bobice, ništa lično, ali nadam se da ćete i ovaj server izgubiti :)
 

ahmedking

Member
Reaction score
2
untitled.png
:D samo jako momci :D mozete vi i bolje :)
 
Status
Not open for further replies.
Top