Svijet 3 postavke

Status
Not open for further replies.

demon13

Member
Reaction score
0
da barbarska sela budu max 2000 tisuće.
da u plemenskom forumu ima slika npr:za željezo da ima slika
eisen.png
lili za neke jedinice kao što su sjekiraši
unit_axe.png
i tako da bude za sve sirovine,sve jedinice.

poslovica.gif
Čovjek ima dva uha i jedna usta - da bi govorio upola manje nego što sluša.


poslovica.gif
Što je mekše od vode? Što je tvrđe od kamena? Ali, često meka voda dubi i tvrdi kamen.

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pozorno slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Po meni bi to bila zadnja moguca solucija.. al dobro, svako kako njemu pase..

Ovo su opcije koje igraci na internacionalnim serverima oce da uvjek imaju...mozda nisi upoznat sa ovim al dobro...ima vremena :D
 

DeletedUser

Guest
Ovo su opcije koje igraci na internacionalnim serverima oce da uvjek imaju...mozda nisi upoznat sa ovim al dobro...ima vremena :D

Upoznat sam itekako, toliko da mi se stvarno neda to igrat zato sam i rekao da je to moja zadnja solucija.. a pogotovo one crkve(nisi ih spomenuo, al kazem samo..).. vec mi ih je navrh glave da nerecem nesto drugo.. ^_^

nista protiv tebe, samo kazem da mi se neda to igrat..
 

DeletedUser

Guest
e ja bi nes dodo za svijet 3 bilo bi dobro da se napravi modus odsustva ,ako neki igrac ide npr. na more uzme modus odsustva i nemoze uci u igricu 10-15 dana
 

DeletedUser

Guest
Upoznat sam itekako, toliko da mi se stvarno neda to igrat zato sam i rekao da je to moja zadnja solucija.. a pogotovo one crkve(nisi ih spomenuo, al kazem samo..).. vec mi ih je navrh glave da nerecem nesto drugo.. ^_^

nista protiv tebe, samo kazem da mi se neda to igrat..

pa da nema hramova :D

i bez morala :D
 

DeletedUser

Guest
Što se tiče postavki,ja bih stavio slično kao što je otvoren s5 na www.plemena.net

Brzina da bude 2x
Bez strijelaca i brzih konja.
Barb. do 3000.
Bez crkve.
 

DeletedUser

Guest
e ja bi nes dodo za svijet 3 bilo bi dobro da se napravi modus odsustva ,ako neki igrac ide npr. na more uzme modus odsustva i nemoze uci u igricu 10-15 dana

Nije ovo OGame.. LOL
 

DeletedUser

Guest
Samo da ne budu novcic, jer ako ocemo da stavimo 10 novcica moramo 10x klikati a kad su paketici samo stoniramo jednim klikom
 

DeletedUser

Guest
Pa Iz Slovenije Je xD
Meni Se Svidjaju Postavke, Volim Sto Brze Svetove...:festa::festa:

U potpisu mu pise da je iz Slovacke?! ne iz Slovenije :/


Da, i mene zanima kad ce se konacne postavke za Svijet 3 znati..
 
Status
Not open for further replies.
Top