Svijet 4, rasprava na postavke

DeletedUser

Guest
Jos jedan svet za smaranje :eek:k: ne valja kvariti tradiciju :)
 

DeletedUser

Guest
Crkve u svijetu je sranje, što drugo učiniti.

Let's play anyway.
 

DeletedUser

Guest
Brzina: 1.0
Brzina jedinica: 1.0
Početnička zaštita: 5 dana

:(
 

demon13

Member
Reaction score
0
ma crkvu treba odmah izbaciti...a i brzina je katastrofa,ispočetka kada sam vidjeo dodatne opcije ponadao sam se pa ovo če biti odličan svijet ali kad sam ovo vidjeo odmah sam promijenio mišljenje....:(:(:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
ma crkvu treba odmah izbaciti...a i brzina je katastrofa,ispočetka kada sam vidjeo dodatne opcije ponadao sam se pa ovo če biti odličan svijet ali kad sam ovo vidjeo odmah sam promijenio mišljenje....:(:(:mad::mad:

Imas Milion Speed-ova Ako Ti Se Nesvidja Brzina
 

DeletedUser

Guest
Crkva????????

Ako se ne varam, kad ste prije objavljivanja novog svijeta tražili od igrača da kažu što bi htjeli u novom svijetu, mislim da se nije našao ni jedan jedini koji je rekao da želi Crkvu. I nakon svega Vi opet stavite crkvu, pa čemu onda naša mišljenja i piskaranja po forumu?
 

DeletedUser

Guest
ma dajte pa sa crkvom je vise fora...moras se potrudit...vi biste sve jednostavno....
 

DeletedUser

Guest
Eto svi moji odustali od ovog svijeta zbog crkve.
Kao i stotine drugih idemo na ba6.
Moj savjet je da što prije promjenite postavke i ne
furate nešto kontra volje ljudi.

Lijepi pozdrav
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
hehehe kako dobro nitko nece igrati pa tako ni RASTA

cetvrti svijet na dragom nam hr serveru i mogao bi biti i zadnji kad u inno games vide broj igraca koji igra,,,nemogu vjerovati da su svi svjetovi skoro identicni= katastrofa
proizvodaca nebrinu zelje ptrosaca = katasrofa i to su dvije sasvim dovoljno da odem na w54 isprobavati nove postavke.Vozdra plemenasi odo ja u tribe
 

DeletedUser

Guest
postavke su ti iste kao i naš sv4...

Settings:

Speed: 1.0
Unit speed: 1.0
Paladin: Yes, with new weapons
Archers: Yes
Church enabled: Yes
Noble system: Coins
Morale: Points+time based
Bonus villages: Yes
Barbarian villages: Grow to 3,000 points
Tech system: Simple
Beginner protection: 5 days
Tribe limit: 100
Militia: Enabled
Account manager: Enabled
Tribe wars: Enabled
Other info: Players can choose their starting direction. There will be an attack and support gap of 50ms.

ali u svakom slučaju je interesantinije pa sretno ti bilo ako odlučiš tamo igrati...
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
pa bas to idem radije isprobavati na netu i jos malo usavrsavati engleski i uciti od najboljih nego tu gubiti dane na svijetu u kojem nitko moj neigra a ni konkurencijaa nece biti bas neka jaka po najvama
 

bonko

New Member
Reaction score
0
pa ovo je isto ko svijet1 ...... samo ovo milicija ne kužim , ali ono što mi smeta jest ova brzina , li za ovaj mi svijet me nije briga , igram hr1 do kraja pa kad završim , razmislit ću očuli gdje drugdje počet igrati

pozz

eee sta je opce milicija,

ali ovaj svijet opce na slikama tako lose ne izgleda, mozda bolje da je crkva ovdje zato sto onda se lakse branit i napadat
 

DeletedUser

Guest
milicija je nova jedinica i koliko sam skužio def jedinica... neznam joj snagu ali pretpostavljam da neće biti uber jaka ali će dobro doći prilikom obrane...

a što se tiče crkve, to značajno uspori igru a to je možda i cilj s obzirom da se tek isprobava nova verzija plemena... kud je još i crkva tud će i brzina biti 1.0 pa će to sve ići dosta sporo... a i kampovi su ukinuti...

no, živi bili pa vidjeli :eek:ok:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
mislim da upropaštavaju s tim novim stvarima ( miliciom , vojsnim koji su nakraju ukinuti ) igricu i ovo postaje smješno , dajte osnovne stvari i idemo ratova , nakraju će još doći svemirski brodovi i nema više naše dobre stare igrice :D
 
Last edited:
Top