Svijet 4, rasprava na postavke

phaenomeN

Member
Reaction score
0
40/60 je savršeno..šta se furate na plemena od 20 igrača...btw fine postavke, hram mi se posebno sviđa, jer trebaš da razmišljaš šta ćeš da osvajaš, a i merak brate kad ubiješ nekom vojsku u selu gdje nema religije :D
 

DeletedUser

Guest
šta se furate na plemena od 20 igrača...


pa ti volis kad imas bagru iza sebe, zato se svi i zalecete u te napade, uvek ce se naci neko da pokriju to spiskanje vojske



25 clanova najbolje saradjuju, apsolutno znaju gde je ko u plemenu, nema spama, nema svadje, i svako razmislja za sebe unutar celine ( jer kako rekoh, nema viska da pokrije greske)

i onda covek razvije svoju igru, i igru svojih saigraca..

no, svako ima svoje misljenje
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
pa ti volis kad imas bagru iza sebe, zato se svi i zalecete u te napade, uvek ce se naci neko da pokriju to spiskanje vojske



25 clanova najbolje saradjuju, apsolutno znaju gde je ko u plemenu, nema spama, nema svadje, i svako razmislja za sebe unutar celine ( jer kako rekoh, nema viska da pokrije greske)

i onda covek razvije svoju igru, i igru svojih saigraca..

no, svako ima svoje misljenje


25 članova ti može funkcionisati samo ako svako od tih članova ima po 10 miliona, pa da drže pola svijeta, i da se mogu braniti svojim deffom...a pleme od 25 članova ne može izdržati ako na njih krenu 2 plemena od po 25 članova takođe...ako imaš npr 60 članova, onda imaš i prvi liniju i pozadinu, iz pozadine možeš da deffaš front, i to ide mnogo lakše...


i u velikom plemenu ne moraš da razviješ igru svojih 59 saigrača, već samo sa 5-10 ljudi koji su oko tebe, i onda to funkcioniše ekstra...

ako se u pleemnu od 60 članova rasporedi 3 tima po 20 članova, to je kao 3 plemena kakva ti zamišljaš, šta misliš šta je jače?
 

DeletedUser

Guest
sve zavisi od igrača koji te okružuje... svatko bi bolje jednog koji zna igrati nego deset koje moraš učiti
 

bilki

New Member
Reaction score
0
25 članova ti može funkcionisati samo ako svako od tih članova ima po 10 miliona, pa da drže pola svijeta, i da se mogu braniti svojim deffom...a pleme od 25 članova ne može izdržati ako na njih krenu 2 plemena od po 25 članova takođe...ako imaš npr 60 članova, onda imaš i prvi liniju i pozadinu, iz pozadine možeš da deffaš front, i to ide mnogo lakše...


i u velikom plemenu ne moraš da razviješ igru svojih 59 saigrača, već samo sa 5-10 ljudi koji su oko tebe, i onda to funkcioniše ekstra...

ako se u pleemnu od 60 članova rasporedi 3 tima po 20 članova, to je kao 3 plemena kakva ti zamišljaš, šta misliš šta je jače?

po meni je ipak bolja opcija od 20 igraca koji su timski jaki i iskusni nego na drugoj strani 3 jaka i 97 nobova, to se mnogo puta dokazalo na svim serverima, i usput da kazem da dolazim na hr4
 

DeletedUser

Guest
Crkva

Igrat ću svijet 4 ali je fail šta nova crkva uzima puno stanovnika. :zid:
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Igram ba2 vec duze vreme.
Crkva ne pravi problem,ako znas kako da igras sa njom.

Ne zauzima tebi crkva na svakom selu 5k farme(2,750 za lvl2) nego to sagradis u jednom selu,a ostala sela samaras normalno...

Lose je to samo sto mozes da kupis sela sto su ti u hramu,ali sve ostalo je isto kao bez crkve.
Sve je stvar navike i igre...

Sto se tice brzine i to je ok(bar za mene),imam RL,a ne da blejim 24h na kompu.



Jedino sto mi se ne svidja jeste ova nova jedinica.
Ma daj ili cemo da igramo plemena ili daj da se registrujem na www.svemirskibrodovi.com
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
po meni je ipak bolja opcija od 20 igraca koji su timski jaki i iskusni nego na drugoj strani 3 jaka i 97 nobova, to se mnogo puta dokazalo na svim serverima, i usput da kazem da dolazim na hr4

nisam ja ništa protiv toga rekao...ali je li bolje imati 20 ili 50 dobrih i timskih igrača? normalno da je bolje imati 50...ako ništa, od tih 50 neka je 40 koji znaju igrati, ovih 10 neka šalje deff :D

bi li ti izabrao 50 ili 20 istih igrača? :)

i nikako se ne slažem da trebaju noobovi biti u plemenu....

btw očekujte i nas na hr4 :pivo:
 

DeletedUser

Guest
50 na 50 je mnogo teze organizovati i napad i odbranu, sem ukoliko to nisu igraci koji igraju vec bar 2 godine zajedno (ako takvu ekipu imas, onda super, od mene palac gore)

20 na 20 nema mesta kalkulacijama, ili jesi ili nisi, tu se pokaze koliko neko vredi, i najbitnije koliko je ekipa uigrana..


samo kaze:
jak si koliko ti je jaka najslabija karika.. od 50 ljudi vece su sanse da ce 4-5-6-7 igraca zabrljati. u 20 se tacno zna gde je kome mesto...
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
pa naravno da je...

zašto? da se zove daijfjgk meni ne bi smetalo :D

50 na 50 je mnogo teze organizovati i napad i odbranu, sem ukoliko to nisu igraci koji igraju vec bar 2 godine zajedno (ako takvu ekipu imas, onda super, od mene palac gore)

20 na 20 nema mesta kalkulacijama, ili jesi ili nisi, tu se pokaze koliko neko vredi, i najbitnije koliko je ekipa uigrana..

samo kaze:
jak si koliko ti je jaka najslabija karika.. od 50 ljudi vece su sanse da ce 4-5-6-7 igraca zabrljati. u 20 se tacno zna gde je kome mesto...


fazon je u tome što već igram s 40 igrača koje znam 3 godine, pa sam mislio da je taman 40...doduše i jeste ako se znate dugo, kao što si i rekao...;)
 

DeletedUser

Guest
ako ce papi igrat hr4 ja necu nikako da dolazim na taj server,posto papi smrdi na lik:pivo:
 

DeletedUser

Guest
zašto? da se zove daijfjgk meni ne bi smetalo :D




fazon je u tome što već igram s 40 igrača koje znam 3 godine, pa sam mislio da je taman 40...doduše i jeste ako se znate dugo, kao što si i rekao...;)

onda (Y) :D




inace, poceo h4.. vidimo se narode na jugo-zapadu....
 
Top