The Smurfs

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Slika saveza:
anigifh.gif

Tag saveza: Smurfs
Ime saveza: The Smurfs
Osnivac: CroDragon
Vođe: CroDragon, torca sibenik
Pozicija saveza: Jugo-Zapad

Recruitment: (Max. clanova:15)

Zelimo elitu koja ce biti organizirana i uigrana, (svi u savezu imamo barem najmanje godinu ili dvije igranja, stoga ocekujemo da i vi imate barem godinu iskustva igranja)
Ukoliko se netko zeli prikljuciti nasem savezu, mora biti blizu svih nasih igraca ili barem dvojice radi strateske pozicije saveza i lakseg support-a i organiziranosti u kasnijem djelu igre..
Ukoliko se odlucite na prikljucivanje nasem savezu, morat cete odgovoriti na par pitanja koje cete dobiti putem privatne poruke.. kad odgovorite, mi cemo procjeniti dal ste na dobroj poziciji i dal ste dovoljno dobri za nas savez..


Opis saveza:

Imam iskustva vec dugi niz godina igranja na OGame-u i Tribal Wars-u na stranim serverima, ovo je moj prvi dolazak na hrvatski server i nadam se da cete prepoznati iskustvo u meni i ovom savezu te da cete se odazvati u velikom i iskusnom broju, iako ce biti cilj imati sto manje clanova a sto vise imati organiziranost i povezanost izmedu clanova :)

Ovaj savez ce zahtjevati samo iskusne igrace i igrace koji su blizu jedan drugome na mapi, ali opet dovoljno daleko tako da imaju prostora u kasnijem djelu igre osvajati bez smetnje clanova saveza sva sela koja vide oko sebe..

Vodstvo se nece previse mijenjati jer za to nema potrebe(naravno, unutar saveza ce biti neke pozicije koje ce se naknadno podjelit), eventualno cu jos jednog igraca postavit kao moju osobnu pomoc u vodenju saveza tek u kasnijem djelu igre ako cu mu dovoljno dobro i cvrsto vjerovati..


Cilj saveza:

Glavni cilj saveza je prvo dominirati apsolutno kontinentom u kojem se nalazi, a tek onda cemo ganjat svjetsku poziciju..

Savez ce biti maksimalno organiziran te ce svi clanovi u savezu morati slati support drugim clanovima ukoliko to bude trebalo(ali to cemo probati izbjeci i prepustiti drugim savezima da organiziraju support medu svojim clanovima), isto tako, nama bodovi nista ne znace, bit cemo maksimalno orjentirani i koncentrirani na vojsku i na farmanje te kasnije noblanje drugih igraca, noblanje barbarskih sela ce znaciti automatsko iskljucenje iz saveza.



Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, a ja sam zaboravio objasniti u ovom uvodu.. samo pitajte pa cu naknadno napisati ako sto bude falilo..



Mi smo Štrumfovi, prikljucite se Štrumf savezu i poštrumfajmo cijeli svijet 3 zajedno!! :eek:ok:




Ideja, organizacija i sva prava vezana uz savez iskljucivo pripadaju "CroDragon"-u
CroDragon, Copyright 2010 ©
 
Last edited by a moderator:

demon13

Member
Reaction score
0
sretno vam ali ta ti je pozicija teška na toj strani će biti skoro sva jaka plemena.
 

DeletedUser

Guest
sretno vam ali ta ti je pozicija teška na toj strani će biti skoro sva jaka plemena.

da, o tome sam i ja razmisljao, al nemam pojma di bi drugdi mogao otic.. nikad nisam birao strane da budem iskren, jednostavno sam isao na random i sta bude :)
 

DeletedUser

Guest
da, o tome sam i ja razmisljao, al nemam pojma di bi drugdi mogao otic.. nikad nisam birao strane da budem iskren, jednostavno sam isao na random i sta bude :)

Izaberi SZ.Neces se pokajati :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Tamo idu botovi sa ba servera pa da ih noblas :D

:hahaha: dobar.. vidimo se na s3 gdje god to bilo..:boks: al ostajem ipak na Jugo-Zapad.. svejedno hvala na savjetu :cool:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Samo cu reci, sretno svima i neka najbolji pobjedi.. ja cu se potrudit dat sve od sebe, al kao sto se i zna.. uvijek ima netko bolji, prema tome.. sretno svima jos jednom :)
 
Status
Not open for further replies.
Top