Tooney

Status
Not open for further replies.

krabat

Member
Reaction score
0
neznam jesi peder ili cura |o| samo gledaj tvoj posao a ja svoj tako smo svi zaduzeni prema tebi imam ja oci kada nesto ne valja :D.......(peder nije vrijedanje)


deja said:
Poštovani krabat,

Primili ste upozorenje sa Forum Plemena.com.hr.

Razlog: Insulted Other Member(s)
-------
vrijeđanje moderatora
-------

Ovo upozorenje vrijedi 1 bod(ova) i može vam ograničiti pristup forum sve dok ne istekne. Ozbiljna upozorenja nikada ne ističu.

Originalna poruka:
[post]13795[/post]
neznam jesi peder ili cura |o| samo gledaj tvoj posao a ja svoj tako smo svi zaduzeni prema tebi imam ja oci kada nesto ne valja :D.......(peder nije vrijedanje)

Sve najbolje,
Forum Plemena.com.hr


jos jednom peder biti ne stoji pod uvrijedom |o|
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
hahahhaha :hmm:

nego, nest si se ti nalozio na te pedere :hmm: da te upoznam sa jednim mackom iz plemena ako hoces :D mogu ti priznati bas je zgodan (rofl)
 

krabat

Member
Reaction score
0
hahahhaha :hmm:

nego, nest si se ti nalozio na te pedere :hmm: da te upoznam sa jednim mackom iz plemena ako hoces :D mogu ti priznati bas je zgodan (rofl)

cuj ja sam ozenijen imam dvoje djece ...nije potrebno niti imam potrebu
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
onda nist, :andjeo:

nego, de mi napravi kojeg barbara :S slabe mi farme ovih zadnjih dana :( :zzz:
 

krabat

Member
Reaction score
0
ee... mozes cekat reda dosta si daleko ...gradi ....nooblaj itd ali budes dosao na red ....sve u svoje vrijeme :D
 

DeletedUser

Guest
Pa ti si član Memento Mori lol nisam ni gledao..:hahaha:

Pa farmam vam pola plemena :D

Aauu jedva cekam,kad dodjem na red javi mi ako uspijes imas godisnji premium od mene HAHAHHAHAHA !:hahaha:
 

krabat

Member
Reaction score
0
ne trebam premium a ti sto farmas to su pocetnike osim oni sto sitam tu nemate sta farmat za mene ste 0,50 igraci po ponasanju i igre :D
 

DeletedUser

Guest
Za tebe smo nobovi naravno :)

Aa ti si nama idol ,osnovat cemo sektu i vjeroavat cemo u tebe, bicemo mala religija ,kad neko spomene tebe padat cemo u komu jer bices zivo bozanstvo kao egipatski faraoni sto su navodno bili ! :S

:hahaha:
 

krabat

Member
Reaction score
0
Za tebe smo nobovi naravno :)

Aa ti si nama idol ,osnovat cemo sektu i vjeroavat cemo u tebe, bicemo mala religija ,kad neko spomene tebe padat cemo u komu jer bices zivo bozanstvo kao egipatski faraoni sto su navodno bili ! :S

:hahaha:

|o| boze me zacuvaj da ja vama budem idol |o|vas nacin igre nije moj :D ...sigurno si me zamjenjio snekim :p
 

DeletedUser

Guest
ne trebam premium a ti sto farmas to su pocetnike osim oni sto sitam tu nemate sta farmat za mene ste 0,50 igraci po ponasanju i igre :D

vidi brate to sto ti pricas ja neznam ko je pocetnik a ko ne, i ja nemogu da podnesem kada mi neko kaze sto napadas slabijeg od sebe, hajde na mene, taj nebi bio slabiji da ga ja nisam uskratio u njegovom razvoju, uz konstantno katanje on mora biti slabiji, i to sto ja imam muda da napadnem je moj problem. mi nismo bezobrazni, tako da nemoj da vrijedas da se neznamo ponasati u igri. mi smo napadacko pleme i drugacije neznamo igrati. a to nije nekulutra sto napadamo. prema tome nemoj da nas levatis ovuda ako imas nesto pametno napisi ako ne hajde cao
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
ali jos bolje cekaj malo akademija mi se zavrsava pa cu te poslat na vanjski krug |o| :D
:hahaha:hoces me napadati sa jednom noblom il sa trainom (train ti je ono kad imas 4 il 5 plemica (a moze i vise)) to da znas jer vidim da si bot, al necu ti zamjerit na tome ;) i ako hoces sklonit cu ovih 5 kopljanika sto imam da slucajno ne bi ti se vojska nabila na zid :D

haj zzzz
 

DeletedUser

Guest
ne trebam premium a ti sto farmas to su pocetnike osim oni sto sitam tu nemate sta farmat za mene ste 0,50 igraci po ponasanju i igre :D



carrey, ovo je jedan od onih sto sam ti pricao.. on ce tek da fasuje ;)
 

krabat

Member
Reaction score
0
vidi brate to sto ti pricas ja neznam ko je pocetnik a ko ne, i ja nemogu da podnesem kada mi neko kaze sto napadas slabijeg od sebe, hajde na mene, taj nebi bio slabiji da ga ja nisam uskratio u njegovom razvoju, uz konstantno katanje on mora biti slabiji, i to sto ja imam muda da napadnem je moj problem. mi nismo bezobrazni, tako da nemoj da vrijedas da se neznamo ponasati u igri. mi smo napadacko pleme i drugacije neznamo igrati. a to nije nekulutra sto napadamo. prema tome nemoj da nas levatis ovuda ako imas nesto pametno napisi ako ne hajde cao

za mene niste neki igraci ako si ti vidis drukcije tvoje misljenje to sto ti katas pokazuje koji si noob ...vjerovatno ces sam selo podignut|o|
 
Status
Not open for further replies.
Top