Top 10 igraca

Status
Not open for further replies.

Vebit

Member
Reaction score
0
minder ostaje prvi do daljnjeg ;)

potpisujem..sa naglaskom na na ono "do daljnjeg :lool:

P.S. deja .. aj daj mi još jednu opomenu za spam, a što su ove dvi stranice "dijaloga" ko je u kom plemenu , u ovoj temi !?
A ja samo postavio pitanje,pa opomena :)

vidim ja, VIP radi (za neupućene,veze i protekcije)
 
Last edited:

Mushroom brownie

New Member
Reaction score
0
minder ostaje prvi do daljnjeg ;)

Unazadilo me dva dana ovaj pad sugavog servera , preko 15 sati crveno skladiste bilo :S nemogu jos virovat da se to desilo , a sta je najgore meni je jos najmanja nepravda napravjlena jedan od nasih igraca je pociscen od strane nekog noba jer nije mogao izbaciti vojsku radi greske koja nije bila njegova

Nadam se i duboko vjerujem u admine na hrvatksim serverima da nisu niti blizu admina na bosanskim i da ce sve to brzo ispravit , ovom prilikom pozdravljam te ljude i dajem im pohvalu na jednu drugu stvar a to je na vrijeme pretvaranja banovanih ljudi u barbariane sta je omogucilo i dalje nesmetano farmanje , sta se na bosanskim serverima ponovo kazem dogodi tek nakon mjesec dana kada vise nisu skoro i potrebni .

Hvala na dobro obavljanom poslu nadam se da cete tako i nastavit u ispravljanju nepravdi prema ljudima koji su izgubili tuđom greskom .
 

starcevica

Member
Reaction score
1
slazem se sa tobom...jeste da gresaka uvjek ima,al trebali su se potruditi da pocetak igre odrade bez ovoga....pogotovo sto su neki igraci imali pristup igri a vecina ne...valjda se ovo nece vise dogadjati :ljut: :D
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Posjeta

Vaše postrojbe su posjetile Selo od xxxxxxxxxxxxxx (xxxxxx) K54 .

Due to Server problems, your attack has bounced.


za sada se ne mogu napadati igraci,a ni farmati bar sela,zbog problema na serveru.... :ljut:
 

TwisteD FaTE

New Member
Reaction score
0
Twisted FaTE (Demacia) posjećuje Barbarsko selo
Poslano 29.03.11. 15:20:28
Posjeta

Vaše postrojbe su posjetile Barbarsko selo (499|533) K54 .

Due to Server problems, your attack has bounced.

Ista stvar :zid: Hajd makar nisam izgubio resa :festa:
 

Mushroom brownie

New Member
Reaction score
0
Ovo sad je pa jos veca glupost... mislim kome ide u prilog cinjenica da ne mogu da se napadaju barb sela, totalno van pameti ako mene pitas. I opet se udara po onima koji igru cine zanimljivom a to su ljudi koji su aktivni i farmaju, a takvi imaju niske rudnike jer im u normalnim okolnostima nisu potrebni... dok sa druge strane masa ljudi samo pravi rudnike i def, odnosno igra na totalno pogresan nacin i oni se ovime nagradjuju. Stvarno nije u redu i nadam se da ce sto pre da bude skinuta ova zabrana napadanja ako nista drugo onda bar za barb i bonus sela
 

hinja

Banned
Reaction score
0
ja mislim da bi ti kao pro trebao predvidjeti ovu situaciju i drzati rudnike na visokom nivou a ne cekati nekakvo farmanje...i sad ce svi brze napredovati od tebe :woot:
 
Status
Not open for further replies.
Top