Top 20 plemena - mišljenja

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Oprosti javore što mješam se u u tvoje lipe rime
ali napisao si nešto,ne slažem se s time

Jer to pleme što sebi dade časno ime mi hrvati
nikako ne zaslužuje tako tako se zvati

A ako ne znaš zašto tvrdim tako,ja ću ti reći
ne samo da igrat' ne znaju,problemi su veći

Još na startu (prije Božića) taktika im bila kriva
pokušali novcem kupiti sela, istina živa

Pokojni (restah ga prije akademije) red haus
isp'o veći miš nego diznijev miki maus

Ponudio meni platiti premium račun
samo da na svoje 1. selo stavim kračun

A pošto sam napravljen od velebitskih gena
upitah ga tada ,zar misli da za ponos postoji cijena

I tad doživjeh prvo od "mi hrvati" iznenađenje
da pišem na germanskom (eng) zamolio mene

A ja poručio ,pa kakvo je to ime i pleme
da na HR serveru pisat uče mene

I još se drznuo napasti na susjeda mi i selmu
pa morah katapulte poslat da na hrvatskom objasnim njemu

Kako ga za pokušj kupovine viteške časti
restart čeka i to odradih sa osobitom slasti

Al' pustimo sad te davno odrađene teme
nedavno oni uvelike razočarali mene

Jer ne samo da pokupiše sve uteklice,što svi već znate
kad smo pokojne heroje predatore brisali sa karte

Već pod napom igrali bez imalo časti
i sela koja mi očistimo stali krasti

I pokušavao ja više puta dogovoriti se s njima
ali laž do laži, vidim da tu nešto ne štima

Pa da sad skratim sve detalje problema
zbog toga je u ratu s njima sada selma

A o poretku na kotinentu broju vojaka i sela
do Uskrsa će biti jasnija istina cijela

Jer dao sam im rječ da nastave igrat' bez imalo časti
sa njihovim selima selma će s veseljem da se omasti

Eto toliko,za sad o njima i meni
pozdrav javore i napiši i koju rimu i o selmi

nisam znao da je vebit tako pjesnicki nadaren
pjeva o mutnim poslovima a priča se da je i sam mutan

al teško da možeš javora stić, on je ipak jedinstve
ove mrvice sta stavi na javni forum nisu ni sluga onima koje piskara u igri
 
Last edited by a moderator:

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Samo da nešto ispravim, desetero iz MH@ je otišlo ili Počasnu Gardu ili u glavno pleme FCSB.
 

Vebit

Member
Reaction score
0
,,, je ,škotska rakijo, i ja sam čuo da sam mutan ali to me baš i ne zabrinjava
ima ona narodna ,za dobrim konjem se prašina diže, zbog prče ne boli glava :lool:

a već sam se više put izjasnio da su javorove rime najjače na forumima
i ne bi se s njim niti pokušao nadmetati u ugri stihovima :predaja:

samo još jednom mogu ponoviti brav majstore javore
jer znam da nije nick uzeo po formuli i autima već po lipoj pismi
:festa::glazba:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Samo da nešto ispravim, desetero iz MH@ je otišlo ili Počasnu Gardu ili u glavno pleme FCSB.
ja znam za četvero iz glavnog ,vašeg, plemena što su prešli kod nas i dva su već izbačena
a da im je tamo dobro bilo nebi nama prelazili ,ali ionako nas je previše pa će nas ubrzo biti manje ,,, jer ova igra zahtjeva neku aktivnost , i može se 1 desiti da netko požuti ali 2. put leti van sigurno:boks:
imaju one igrice di se krumpiri i kukuruz sade pa tamo nek' budu farmeri:lool:
 

DeletedUser

Guest
a koji ti je glavni acc vebit ili krleza1
jedino to ne mogu da shvatim, pa čak ni za onog "ženskog" nick špijuna

tako da farmeri, kukuruz, lipe cvatu đurđevdan, sve mi to nekako djeluje mnogo poštenije :festa:

aj uživajte :zzz:
 

Vebit

Member
Reaction score
0
a koji ti je glavni acc vebit ili krleza1
jedino to ne mogu da shvatim, pa čak ni za onog "ženskog" nick špijuna

tako da farmeri, kukuruz, lipe cvatu đurđevdan, sve mi to nekako djeluje mnogo poštenije :festa:

aj uživajte :zzz:
pa vebit je moj ac,a krleži sam dual tek zadnjih misec dva,(od kad sam i pro prominija) jer on ne može igrati zbog posla aktivno
a za taj "ženski" sam jučer lagao renu , pa eto brzo je pokazao koje je planove imao :D
a osim onih prvih barbara ni jedno selo nije uzeo da mu ja nisam čistio i skidao odanost,jer meni je previše i 10 sela , pa rađe pomognem aktivnima da imamo svi po koje više
a da nije toga,ma ja nikad ne bi nikog napao:andjeo:
a meni je puno i samo moj,jer prošla je hladna zima depresivna pa ja iznova boravim više van kuće nego u njoj,a ekipa puca od smjeh kad u kafiću uzmem laptop i ubacim se u igru

,,,a da nisi ti i reno,jer mi je on "objasnio kako je veliki igrač" a evo ,od juče , od kad nije više u plemenu sela mu redom padaju
...ali vjerovatno nebi, već je on to sam "nekom poklonio " ma puna mi je kapa takvih velikih igrača sa svih servera,ja bar priznam da sam tek par miseci aktivan u ovoj igri, i ne mislim da sam svu pamet svita popio !
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
...ali vjerovatno nebi, već je on to sam "nekom poklonio " ma puna mi je kapa takvih velikih igrača sa svih servera,ja bar priznam da sam tek par miseci aktivan u ovoj igri, i ne mislim da sam svu pamet svita popio !

Ne mozes igrati jedan racun i biti dual nekome na drugom racunu. To se zove multi.. :woot:
 

DeletedUser

Guest
pa vebit je moj ac,a krleži sam dual tek zadnjih misec dva,(od kad sam i pro prominija) jer on ne može igrati zbog posla aktivno
a za taj "ženski" sam jučer lagao renu , pa eto brzo je pokazao koje je planove imao :D
a osim onih prvih barbara ni jedno selo nije uzeo da mu ja nisam čistio i skidao odanost,jer meni je previše i 10 sela , pa rađe pomognem aktivnima da imamo svi po koje više
a da nije toga,ma ja nikad ne bi nikog napao:andjeo:
a meni je puno i samo moj,jer prošla je hladna zima depresivna pa ja iznova boravim više van kuće nego u njoj,a ekipa puca od smjeh kad u kafiću uzmem laptop i ubacim se u igru

,,,a da nisi ti i reno,jer mi je on "objasnio kako je veliki igrač" a evo ,od juče , od kad nije više u plemenu sela mu redom padaju
...ali vjerovatno nebi, već je on to sam "nekom poklonio " ma puna mi je kapa takvih velikih igrača sa svih servera,ja bar priznam da sam tek par miseci aktivan u ovoj igri, i ne mislim da sam svu pamet svita popio !

lol
za ovo drug možeš ban dobiti :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
pa vebit je moj ac,a krleži sam dual tek zadnjih misec dva,(od kad sam i pro prominija) jer on ne može igrati zbog posla aktivno
a za taj "ženski" sam jučer lagao renu , pa eto brzo je pokazao koje je planove imao :D
a osim onih prvih barbara ni jedno selo nije uzeo da mu ja nisam čistio i skidao odanost,jer meni je previše i 10 sela , pa rađe pomognem aktivnima da imamo svi po koje više
a da nije toga,ma ja nikad ne bi nikog napao:andjeo:
a meni je puno i samo moj,jer prošla je hladna zima depresivna pa ja iznova boravim više van kuće nego u njoj,a ekipa puca od smjeh kad u kafiću uzmem laptop i ubacim se u igru

,,,a da nisi ti i reno,jer mi je on "objasnio kako je veliki igrač" a evo ,od juče , od kad nije više u plemenu sela mu redom padaju
...ali vjerovatno nebi, već je on to sam "nekom poklonio " ma puna mi je kapa takvih velikih igrača sa svih servera,ja bar priznam da sam tek par miseci aktivan u ovoj igri, i ne mislim da sam svu pamet svita popio !

frende reno je reno a ja sam ja, a ti imas multy ko kuća i hvališ se na sva vrata po serveru, sramotno je da naša administracija to dozvoljava
sramotno je za tebe sto si si to uopce dozvolio, a glumiš igrača kojeg treba nadigrati, sramota

i dobro se zna da krleza1 ne igra više uopće tako da ne spominji dual, jer dual se igra s nekim a ne solo sam sa sobom osim ako nemas problem s podvojenošću

i čemu odmah opravdavanja, ja njemu cistio, ja zivima ja ovo ja ono, reci varalica sam pa ti narod mozda i oprosti ovako se samo dublje zakopavaš

aj uživajte


@edit i između ostalog ko te pito koliko si aktivan, ako ti je server prespor za tvoju aktivnost idi na speed servere a ne se zabavljat su dual trial računima, ko zna sad je možda još i neki deff račun kao qwatro u igri
 
Last edited by a moderator:

Vebit

Member
Reaction score
0
bancinu:andjeo:
e pa ako me sljeduje,banuj me !!!
ja bar to otvoreno kažem,za razliku od "velikih igrača" koji to rade od starta :ludilo:
a uredno je prijavljeno dijeljenje internet veze,i koliko ja znam to je u pravilima dozvoljeno
a ako nije, banuj me na oba aca !!!
i ne folirajte se o poštenju,jer to svi radite odavno,a ja tek kad je krleža promjenio nick,jer ne stigne igrati !!!:lool:

(a zove li se to dual,ili blizanac... pojma nemam :D )
 
Last edited:

Vebit

Member
Reaction score
0
I ,da malo citiram a ne pišem stihove, "...svi junaci nikom ponikoše,i u crnu zemlju pogledaše ..."
pa znam za bar desetak koji od starta (ovog servera) imaju više aceva
i zato,ponavljam, ne solite nikom pamet o poštenju i pravilima igre
napisana su ,i ako ja igram van njih banujte me !!!
ali ne solite mi pamet,jer predugo čitam ovaj forum da mi ne bi bilo puno toga jasno

ali ja sam samo jedan n00b i neznalica,pa ajde prosvitlite me "igračine "
:predaja::predaja::predaja:

a ti,škotska rakijo, otkud "znaš" za moj navodni ženski acc, za kojeg sam renu slagao u poruci prije nego je letio iz plemena (a samo par sati prije nego si me ti "razotkrio" i taj nepostojeći acc spomenuo )
ajde molim te poštenjačino odgovori, kako znaš "njegove" poruke a igraš tako pošteno i iskreno :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
e pa ako me sljeduje,banuj me !!!
ja bar to otvoreno kažem,za razliku od "velikih igrača" koji to rade od starta
a uredno je prijavljeno dijeljenje internet veze,i koliko ja znam to je u pravilima dozvoljeno
a ako nije, banuj me na oba aca !!!
i ne folirajte se o poštenju,jer to svi radite odavno,a ja tek kad je krleža promjenio nick,jer ne stigne igrati !!!::

(a zove li se to dual,ili blizanac... pojma nemam :D )

ja igram taj server:andjeo: ne djelim ih ja:hmm:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
ako covik ne komunicira s ta dva racuna odnosno ne suporta si s jenog na drugi i prijavi vezu pa sta onda:confused:
a ako mu je to za ban onda si ti vebite prebaci drugi racun na cuvanje na prvi i prst u uvo :glazba:

btw. ko o čemu ..... o postenju:andjeo: ili kako to vec narod kaze
 

DeletedUser

Guest
IQ je zahebana stvar, malo razmisli tom glavom, možda shvatiš kako znam za sve to, a ja ti javno mogu reć da sam čist, i ne igram duale po drugim računima poput tebe :zid:



no dosta offtopica,
u top 20 plemena se ne mjenja baš ništa previše neki rastu neki padaju, no tako će to još bit neko poduže vrijeme :boks:
 
Status
Not open for further replies.
Top