Top 20 plemena - mišljenja

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ako covik ne komunicira s ta dva racuna odnosno ne suporta si s jenog na drugi i prijavi vezu pa sta onda:confused:
a ako mu je to za ban onda si ti vebite prebaci drugi racun na cuvanje na prvi i prst u uvo :glazba:

btw. ko o čemu ..... o postenju ili kako to vec narod kaze


i tebe malo muči IQ

kako ti to misliš da se može komunicirat između nekoliko računa koje vodi isti čovjek ako server blokira istu ip adresu ???? :zid: bez da staviš dijeljenje ip adrese, ali zar to daje za pravo ljudima da vode po par računa ???? hebo te takva igra onda :kisa:


EDIT:
da ti ovdje odgovorim da ne spamam dalje tj ispod tvog posta

ali ne pilaj više o poštenju i nečijem kvocijentu,jer dovoljno je završiti 1. razred osnovne škole da se shvati kako ti možeš na forumu "razotkriti" ono što sam ja napisao nekom par minuta prije na pp

da za ovo je zaslužna komunikacija a ne "dual" računi na koje ti ciljaš, zato sam ti i rekao da je IQ zajebana stvar
no očito tebi čovjek treba nacrtat sve i pojasnit jer ipak IQ određuje limit razmišljanja i percepcije
 
Last edited by a moderator:

Vebit

Member
Reaction score
0
e pa ti stvarno uživaš spamati temu,dajte nas obojicu kaznite za ovaj primitivni "razgovor"
a otkud ti znaš,a nikad nećeš ni saznati, dali sam ja toliko (nije bitno sad koliko) aktivan ili još neko igra kad mene nema:D
ajde ponovo pročitaj pravila igre i reci di ih kršim (ali piši mi na pp,kao i ja tebi da ne pilamo ljude) i ja ti poklonim svoja sela i odo igrati na periferiju
ali ne pilaj više o poštenju i nečijem kvocijentu,jer dovoljno je završiti 1. razred osnovne škole da se shvati kako ti možeš na forumu "razotkriti" ono što sam ja napisao nekom par minuta prije na :ppp
 

DeletedUser

Guest
a vebit stidi se,sta si napisa sve... vidili smo svi kakav si igrač i koliko si pošten! i nemoj pisat ove gluposti samo se blamiraš.
 

DeletedUser

Guest
nego zasli ste stvarno u krive vode, naziv teme top20 plemena misljenja,a o multicima ce se pobrinut oni kojima to poso:andjeo:


vracajte se temi.
 

Tose23

Member
Reaction score
0
i tebe malo muči IQ

kako ti to misliš da se može komunicirat između nekoliko računa koje vodi isti čovjek ako server blokira istu ip adresu ???? :zid: bez da staviš dijeljenje ip adrese, ali zar to daje za pravo ljudima da vode po par računa ???? hebo te takva igra onda :kisa:


EDIT:
da ti ovdje odgovorim da ne spamam dalje tj ispod tvog posta



da za ovo je zaslužna komunikacija a ne "dual" računi na koje ti ciljaš, zato sam ti i rekao da je IQ zajebana stvar
no očito tebi čovjek treba nacrtat sve i pojasnit jer ipak IQ određuje limit razmišljanja i percepcije

ja samo kazem ako tako zeli igrat nek igra a ocito tebe jako muci taj IQ dečko pa se razbacujes njima po forumu zadrzi ti to malo sta imas za sebe rade netreba nama zadovoljni smo i sovim sta imamo a da imas sta soli u glavi znao bi da se nemora prijavit veze i da se i dalje moze komunicirat medu racunima a da to server ne blokira......

Nikad nisam reko da podrzavam taj nacin igre al ko voli nek izvoli............

I please PAMETNI niti ti se obracam nit imam namjeru razglabat s takvom inteligencijom ko sta si ti, pa te molim da mi se neobracas ubuduce HVALA:eek:ok:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
1 SPARTA- nema ih
2 FCSB- drže se, ali imaju velikih problema s MH
3 _A_- nema ih
4 MIR- nema ih
5 UsHR- u MH
6 BLACK- više puta razbijeni, ali se ne daju
7 =BH=- nema ih
8 .SD.- nema ih
9 INSANE- 4. su
10 Z*Z- nema ih
11 avapxi- nema ih
12 -PRSD-- nema ih
13 BarbaR- -PLEME-
14 H_T- nema ih
15 DBB 2- nema ih
16 A-F- u top 10
17 SW- dobri su
18 BOG- BOGNLP
19 N-A- nema ih
20 Lavovi- nema ih
 

DeletedUser

Guest
13 BarbaR- -PLEME-


Nisu to barbari na početku kad ih se uspoređivalo sa barbarima rekli su da oni nemaju veze sa njima (jer nisu bili ovako uvjerljivo dobri)


a danas kad su prvi na serveru onda naš drug boriss kad netko pita gdje su barbari on odgovara "Na sv4 na vrhu semafora"

Zaključak:

Boriss se bojao da nebi osramotio ugled barbara (nije znao kako će se odvijat sitovacija) pa je govorio da nemaju veze s barbarima u početcima, a sad govori "Eno ih na vrhu semafora"

ehh.. borisse borisse iz dana u dan me sve više iznenađuješ :zid::zid:


a ekipa PLEMEna je kao što je rekao Ballantines to su igrači N-A Non Alcoholic

znači PLEME = N-A nikakve veze barbari nemaju sa njima.... :)
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...naravno da -PLEME- nema puno veze sa barbarima, nekoliko igraca koji su dosli iz barbara, nekoliko alkosa, nesta novih, svjezih boraca i to je to, eto nas na vrhu, recept prokusan i efikasan, tako jednostavan, hehehe
 

DeletedUser

Guest
Nisu to barbari na početku kad ih se uspoređivalo sa barbarima rekli su da oni nemaju veze sa njima (jer nisu bili ovako uvjerljivo dobri)


a danas kad su prvi na serveru onda naš drug boriss kad netko pita gdje su barbari on odgovara "Na sv4 na vrhu semafora"

Zaključak:

Boriss se bojao da nebi osramotio ugled barbara (nije znao kako će se odvijat sitovacija) pa je govorio da nemaju veze s barbarima u početcima, a sad govori "Eno ih na vrhu semafora"

ehh.. borisse borisse iz dana u dan me sve više iznenađuješ :zid::zid:


a ekipa PLEMEna je kao što je rekao Ballantines to su igrači N-A Non Alcoholic

znači PLEME = N-A nikakve veze barbari nemaju sa njima.... :)

Kako ti znas da lazes i muljas...

Kao prvo ja nisam igrao hr 4 od samog pocetka.Kad sam dosao da igram Pleme je vec bilo ubjedljivo prvo.I procitaj moje ranije postove,rekao sam da je Pleme mjesvaina Barbara i jos nekih igraca.Tu je samo jedan dio igraca plemena Barbar sa hr 3.

Kao drugo, odustao sam bio od pisanja onog pisam wickedu vezano za tebe i glanzu.
Al sad cu jos da razmislim...
 

DeletedUser

Guest
Kako ti znas da lazes i muljas...


Ja se ispričavam... al moram da ovo priznam, istina je pro sam što se tiče toga ;)


P.S da napišem nešto u vezi teme da nebi dobio opomenu, svaka čast plemenu PLEME, i nadam se da će te mi "vratit selo" koje ste mi sinoć skoro uzeli hihihiii 4. plemić kasnio 45 sekundi ;)
 
Last edited by a moderator:

scapa

Banned
Reaction score
0
hehehe, pa, sta se uzimanja sela tice, jos smo uvjek oni koji to rade najefikasnije i najbrze, zamisli kakvi su tek onda ostali
 

DeletedUser

Guest
ako ćemo iskreno

-PLEME-

koje je sačinjeno od igrača sa svih hr servera po broju i količini igrača koji dolaze iz nekog plemena onda bi se moglo reć da je to DBB pleme koje je jedino kontriralo rastama na serveru 2 jer tih igrača ima najviše

vjerujem da to onda iznenađuje neke od vas, no to što imamo igrača iz barbara, rasta, blacka, i još nekih plemena nema nikakve veze i stvarno je glupo uspoređivat -PLEME- sa bilo kojim plemenom odakle dolaze igrači koji igraju unutar -PLEME-

N-A pleme se na početku spojilo sa avapxi plemenom no kako nisu bili kvalitet kakvim su se predstavljali, svi igrači tadašnjeg plemena N-A napuštaju pleme avapxi, osniva se -PLEME- u koje dolaze igrači plemena BarbaR u kojem je bilo 5-10 igrača iz barbara sa svijeta 3

dok samo pleme N-A najviše tvori ekipa DBB plemena sa s2 s par igrača koji su došli po prijateljskoj bazi

pa eto možda će sad biti jasnije nekima ko smo i što smo
 

faree

Active Member
Reaction score
55
ako ćemo iskreno

-PLEME-

koje je sačinjeno od igrača sa svih hr servera po broju i količini igrača koji dolaze iz nekog plemena onda bi se moglo reć da je to DBB pleme koje je jedino kontriralo rastama na serveru 2 jer tih igrača ima najviše

vjerujem da to onda iznenađuje neke od vas, no to što imamo igrača iz barbara, rasta, blacka, i još nekih plemena nema nikakve veze i stvarno je glupo uspoređivat -PLEME- sa bilo kojim plemenom odakle dolaze igrači koji igraju unutar -PLEME-

N-A pleme se na početku spojilo sa avapxi plemenom no kako nisu bili kvalitet kakvim su se predstavljali, svi igrači tadašnjeg plemena N-A napuštaju pleme avapxi, osniva se -PLEME- u koje dolaze igrači plemena BarbaR u kojem je bilo 5-10 igrača iz barbara sa svijeta 3

dok samo pleme N-A najviše tvori ekipa DBB plemena sa s2 s par igrača koji su došli po prijateljskoj bazi

pa eto možda će sad biti jasnije nekima ko smo i što smo

DBB---ovi mi nekako poznati :lool:
 

fisch

New Member
Reaction score
0
Ja bi još da dodam na onu raspravu o tome ko je odakle došao . Pleme BOG stvoreno je od bivših igrača plemena BLACK sa svijeta 3 njih oko 20 . Kasnije spojeno sa NLP da bi nakon toga ušlo u savez sa PLEMENOM . Trenutačno se u oba plemena nalaze igrači iz svih plemena koje ste spomenuli i još neki koji nisu spomenuti pa čak i totalni početnici tako da je svaka usporedba sa bilo kojim svijetom i plemenom iz njega totalno besmislena . Ovo je novo pleme sa uglavnom iskusnim igračima koji su imali dobre startne pozicije i zauzeli odličan položaj na ovom serveru i velike su šanse da pobijede ako ovako nastave . Ja na žalost više ne igram zbog velikih obaveza u RL i nedostatka vremena ali bi iskoristio ovu priliku da pozdravim sve moje bivše suplemenike i poželio im puno uspjeha u nastavku igre . Veliki pozdrav svima od MORFEJA :festa:
 

DeletedUser

Guest
long live morpheus!

UPDATE (nije reklama!):

33172503.jpg

_________________________________________________

48790526.jpg

_________________________________________________

71282488.jpg

_________________________________________________

18302283.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top