Top 20 plemena - mišljenja

Status
Not open for further replies.

grimizni

Banned
Reaction score
0
Takav mentalitet, zašto da ratujemo kad svi koji se odnekud znamo možemo spojiti u jednu koaliciju i ratovati protiv ostatka...easy way.:D
 

versache

Member
Reaction score
0
haha, jesi li to zbrajao prije ili poslije posljednjeg raspada sistema u tooneyima, dakle, problem nastade kad ti se pleme raspade, pa gubis volju, a jos jedna mala istina, nasa diplomacija je stara 7 dana, te do sad nismo imali diplomaciju sa nikim osim bogova, ostavili smo vama da to pokusate, ali poslije propasti svih vasih saveznika sad se odjednom bunis na diplomaciju


...ima jos jedna istina, nas OD govori o nasoj diplomatskoj aktivnosti

Kakav raspad ?
Poizbacivali smo neaktivne clanove i pleme se raspasti nece
Samo kazem da vam je glup nacin igranja ovdje na .hr
Sve zivo bi spojili sebi samo da ne izgube rat
Ako tooney nekada i nestane, kladimo se da cete zaratiti i sa MH i sa DL samo sada ne zelite jer imate vecih problema
Ko vas ne zna skupo bi vas platio
I ti si vjerovatno jedan iz Barb@ra pa pokusavas na taj nacin da zatvoris svijet ;)
 

scapa

Banned
Reaction score
0
1 -PLEME- 24,18 Mio.
2 MI HRVATI 12,07 Mio.
3 Bogovi NLP-a 10,93 Mio.
4 Looney Tunes 10,18 Mio.
5 Insane in the Brain 8,70 Mio.
6 FUN CLUB SELMA BAJRAMI 5,58 Mio.

...definitivno mi vrlo malo ratujemo, :zid::zid:

...a sta se barbara tice: ne spomeni se imana njegova uzalud, pusti ljude da u miru uzivaju u svojoj pobjedi
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Glavni i jedini argument ODA...ODA....ODA...ODA..

Ne kaže niko da nemate dobre igrače, niti da niste dobro pleme. Ja samo mislim da plemenu koje je prvo po svim stats ne trebaju 2 akademije i 2 saveznika. Još uz to pozivati pola protivničkih članova kod sebe? Jel to tribalwars?

I nemojte mi molim vas govoriti o nekoj zavisti itd, meni je svejedno, svakako igram samo dok ljeto ne počne...nemam namjeru još jedno na plemenima provesti.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Glavni i jedini argument ODA...ODA....ODA...ODA..

Ne kaže niko da nemate dobre igrače, niti da niste dobro pleme. Ja samo mislim da plemenu koje je prvo po svim stats ne trebaju 2 akademije i 2 saveznika. Još uz to pozivati pola protivničkih članova kod sebe? Jel to tribalwars?

I nemojte mi molim vas govoriti o nekoj zavisti itd, meni je svejedno, svakako igram samo dok ljeto ne počne...nemam namjeru još jedno na plemenima provesti.



...ja ovo igram podosta vec i ne znam za drugo mjerilo kvalitete igraca osim ODA, i samo ODA, kad tomu dodas suradnju i organizaciju, dobijes rezultat kakav imas na sv4, a isti je bio i na sv3.
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Sve to stoji vezano za ODA, ja kritikujem ove druge stvari... Ako već imate dobru organizaciju i aktivnost, ne vidim svrhu tolike diplomacije...

Nije ni bitno, ne mogu da se raspravljam...ne vodi ničemu. Pozdrav.:pivo:
 

DeletedUser

Guest
joj jeste cudni ak oce da imaju toliku diplomatiju neka im sve je strategija ratovanja za sad ih cuvaju za saveznike ili nap cim se rijese ostalih plemena zaratice i sa njima jer 1 pleme samo moze osvojiti server a ne 2-3 tak bas me briga vise se puno i ne zamaram tim glupostima jbt ga ...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
OD Rank: 177. (381,142 score)
OD Attack Rank: 97. (301,819 score)
OD Defense Rank: 371. (79,323 score)

nije li ovo OD 1. igraca svijeta..................:eek:k:


....pustite price o ratovanju, bavite se gradnjom sela.....
 

DeletedUser

Guest
Hehehe
Cim se krene gubiti odmah protivnik necasno igra.

Regrutuje sve,njih je dvojica a ja i babo sami bili...

Ajde da se ne lazemo, pa vi ste do skora imali diplomatiju i sa Insane i sa Die i sa MH...

Boj ne bije svijetlo oruzje,no srce u junaka. :eek:k:

Kakav raspad ?
Poizbacivali smo neaktivne clanove i pleme se raspasti nece
Samo kazem da vam je glup nacin igranja ovdje na .hr
Sve zivo bi spojili sebi samo da ne izgube rat
Ako tooney nekada i nestane, kladimo se da cete zaratiti i sa MH i sa DL samo sada ne zelite jer imate vecih problema
Ko vas ne zna skupo bi vas platio
I ti si vjerovatno jedan iz Barb@ra pa pokusavas na taj nacin da zatvoris svijet

Posto si tako glasan na forumu, evo ti par poruka od jednog tvog igraca iz plemena:

ovo je bez zajebancije ja nisam coek koji napusta pleme ja se borim do zadnjeg daha ali tooney je pretjerao i ko đukele su pusteni sa lanca vise nema smisla a prema INSANE ne gajim pretjeranu ljubav ako mislis da cu vam pomoci na ovom svijetu razmotri da me pustis unutra ako ne nije problem !!!!!

uglavnom tooney-u nema 4 kako treba igraca i ovih sto ima vec su na drugim serverima !!!

Hoces li jos koju poruku?
Ili da postavim poruke od jos nekih tvojih igraca,pa kad vidis ko su...
Mislim da ce te onda biti sramota da se ikad vise i javis na ovaj forum.

Treba biti dostojanstven i kad se gubi i kad se dobija.
Prema tome igraj igru i uzivaj. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
OD Rank: 177. (381,142 score)
OD Attack Rank: 97. (301,819 score)
OD Defense Rank: 371. (79,323 score)

nije li ovo OD 1. igraca svijeta..................:eek:k:


....pustite price o ratovanju, bavite se gradnjom sela.....

nije ni cudo kad su igraci oko mene nadefani od strane plemena sa po 10 nuka deff is vi iamju vatrene signale ,,
znaju neki iz mh i iz insane kolik sam se iznabijao na 1 selu sam sjebao 15 nuka off i preko 10 plemica
porazio sam mozda 20k jedinica ;)
 

DeletedUser

Guest
nije ni cudo kad su igraci oko mene nadefani od strane plemena sa po 10 nuka deff is vi iamju vatrene signale ,,
znaju neki iz mh i iz insane kolik sam se iznabijao na 1 selu sam sjebao 15 nuka off i preko 10 plemica
porazio sam mozda 20k jedinica ;)

Hvala za kompliment o nasoj uspjesnoj organizaciji! :festa:

@ trollarn : Jesi siguran da ovi igraci nisu vise u tvom plemenu...???......? :D
 

DeletedUser

Guest
evo, da vas pitam sve... pogledajte svijetove hr 1 i hr 2... šta primječujete?

da vas prosvijetlim... igram i sv2 i zasigurno se neće tako brzo zatvoriti (osim ako se ne regrutiraju veći igrači) jer nije problem ratovati... problem je aktivnost... na prste možete nabrojati ljude koji će igrati jedan svijet aktivno od početka do kraja... na kraju se svodi na 30 igrača koji igraju jedan svijet i koji zapravo i rade nešta...

sv1, isto samo Bog zna kad će se zatvoriti a to neću komentirati koliko ima aktivnih igrača tamo jer ne igram više ali da se pretpostaviti...

koliko se mi trudili, hr plemena nisu i nikad neće biti velika kao strani serveri i stoga se ni ne može na jednaki način ratovati... tamo po jednom svijetu ima cca 15k igrača, na kraju ih igra aktivno 500... stavite tu limit plemena na 40 i dobijete 12-13 plemena... jasno je da će tamo biti rata...

a šta ovdje? ako se svijet ne završi u nekom razumnom roku, cca godina dana... aktivnost igrača pada drastično i onda se svodi na to kako jedno pleme mora čistiti i noblati sela od neaktivnih igrača samo da bi zatvorio svijet (a riječ je o podosta sela) ili se bori protiv nekog plemena u kojem su 2 igrača aktivna i ta 2 igrača imaju 101 sitt... ukratko, banana...

e sad, da se onda osvrnem na riječi od grimiznog... "...svakako igram samo dok ljeto ne počne...nemam namjeru još jedno na plemenima provesti."

kako onda mislite da se svijet završi ratujući?

da ovdje ima igrača koji su zagriženi za igru od početka do kraja, bez obzira u kojem su plemenu, kako im ide, ja bi prvi bio protiv regrutacije više od 40 igrača (makar i to bi bilo puno kad bi svi bili aktivni) ali budimo realni, čim dođe veći broj sela... sa 100 već lagano kreće, večina se igrača pogubi (možda neznaju si dobro organizirati acc, neznam ne ulazim u to) a na to dodajte još recimo 100 pa konstantne napade na 50%+ sela itd itd... dolazi ljeto također, velika večina igrača će odustati ili drastično smanjiti aktivnosti jer im je RL važniju od igre... i sve je to normalno... ali zato vas i pitam... koga zavaravamo ovdje onda?

razmislite malo o napisanom pa mi kažite gdje griješim...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
nije ni cudo kad su igraci oko mene nadefani od strane plemena sa po 10 nuka deff is vi iamju vatrene signale ,,
znaju neki iz mh i iz insane kolik sam se iznabijao na 1 selu sam sjebao 15 nuka off i preko 10 plemica
porazio sam mozda 20k jedinica ;)


...pusti price, imas toliko sela da moras moc probit bilo koji deff, a i brate, pogledaj ostatak tw statsa, samo 1/3 sela od zivih igraca, pa ja se ne bi javljao sa nekim komentarima na tvom mjestu:

-TDK-1 (561|528) K55 3,031 Nole [Nole85] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-18 12:09:29
-TDK-1 (554|509) K55 7,773 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-18 02:02:33
-TDK-1 (556|504) K55 9,141 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-17 08:35:30
-TDK-1 (556|505) K55 8,402 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-17 01:02:33
-TDK-1 (560|506) K55 8,860 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-16 23:28:51
-TDK-1 (558|510) K55 9,138 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-16 03:01:41
-TDK-1 (571|530) K55 5,690 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-15 04:48:58
-TDK-1 (571|527) K55 8,280 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-15 04:08:05
-TDK-1 (556|547) K55 3,078 zzeljkoo [MH] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-14 15:42:24
-TDK-1 (568|527) K55 8,418 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-14 00:47:43
-TDK- (563|528) K55 9,324 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-13 08:38:50
-TDK- (565|525) K55 9,091 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-12 04:03:54
-TDK- (563|522) K55 9,140 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-12 02:27:28
-TDK-1 (557|522) K55 6,032 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-11 05:49:36
-TDK- (551|517) K55 8,581 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-11 02:10:22
-TDK- (549|517) K55 9,449 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-10 17:10:38
-TDK-1 (549|518) K55 7,095 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-10 16:27:03
-TDK- (554|518) K55 9,027 oroz [Tooney] ...Jocker... [Tooney] 2011-05-10 04:12:56
-TDK-1 (560|531) K55 3,014 Barbarian ...Jocker... [-TDK-] 2011-05-02 21:27:26


...pogledaj noblanja zadnjih 15 dana i onda se zapitajte zasto je PLEME tu gdje je....
 

Tose23

Member
Reaction score
0
@spider
:eek:ok:

na s1 se nakon objave rata dobije ovo

jxxxxxx danas u 06:49 sati
nemojte mene napadati mogu vam biti špijun

jxxxxxx danas u 06:50 sati
ako treba napustit cu pleme

Tose23 danas u 09:15 sati
ok


hhahahah

a salu na stranu
problem je i to sto svaki tjedan dva jedan igrac oko tebe pobrise ac
i onda se miljon š***a doseli ti u crkvu i onda si prisiljen trosit plemice na barbarska sela i laganini gubis volju za igrom, valjda je i s2 takav:predaja:
al sve u svemu
nema tu ni zabave ni igre, dobijes dojam da se igras farmville :D
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
@spider
:eek:ok:

na s1 se nakon objave rata dobije ovo




hhahahah

a salu na stranu
problem je i to sto svaki tjedan dva jedan igrac oko tebe pobrise ac
i onda se miljon š***a doseli ti u crkvu i onda si prisiljen trosit plemice na barbarska sela i laganini gubis volju za igrom, valjda je i s2 takav:predaja:
al sve u svemu
nema tu ni zabave ni igre, dobijes dojam da se igras farmville :D

:andjeo: joso555 xD
 

DeletedUser

Guest
scapa imam dokaze koliko sam off sjebao na jednoms elu sam cek dok nadjem na skrivenom tu temu sve cu ih poilijepšiti ovde pa ces da vidis ;)

a sto se tice noblanja sela imam plemica ne znam kud cu sa njima,
igrac je prestao igrati vecina sela nalazila se u mom hramu i normalno da ce ih meni ostaviti,
bolje da ih ja pokupim nego MH ...
A STO SE TICE KOLIKO JA IMAM SELA PITAS LI SE KOLIKO JA IMAM VR
ZA IGRU DA IGRAM TAK KVALITETNO KAK ZNAM ?
 

starcevica

Member
Reaction score
1
neko spomenu s2...moze i spiderix reci..tamo su ostala 2plemena RSW-RASTA i ovi ostali koji pokusavaju da sacuvaju sela....al i na s2 ima ne aktivnih racuna...al banova i nema toliko...skoro je jedan dobio...al slabo se desava...

(ovoliko sam ja upucen :andjeo: )

al vjerujem da ima dosta racuna na koje igrac samo udje da ne pozuti i izadje...

al sve u svemu svjet spava :zzz:
 
Status
Not open for further replies.
Top