Top 20 plemena- Misljenje

Status
Not open for further replies.
Reaction score
0
-OTP- je igrao na mnogim ba svjetovima i bili su dobri a Don Vit Corleone je dobar vodja..A Your Side -TH- ti hvalis svoje pleme da su najbolji igraci a gdje ti vidis tu dobrog igraca idu na bodove da budu dobri na ranku i to je to. Kao sto sam rekao u 19:30 u utorak sam osnovao pleme a bolji smo nego puno vas koji ste ranije pleme napravili....A Campo24 ROYAL je obicna kopija plemena sa hr10 nema ni jednog igraca sto je bio na hr10..Vidjet cemo za nekoliko dana ko ce opstati a ko ce se raspasti.... Sto se tice onog sa fejsbuka to je moj duall ima 16 godina...

Nigdje nisam rekao da su najbolji vec da su dobri i odani samo fali neko iskusniji da ih malo usmjeri..
Pleme nema veze kad je osnovano vec kad su igracu startovali.. Ako ste startovali kasnije to je vas problem ili taktika..
Sto se tice royala to svi znamo koji igramo sa ili protiv njih ili cisto ih poznajemo kako funkcionisu :D
Ma nisi ni ti puno stariji od duala :D
 

DeletedUser

Guest
ma vi u top20, za mjesec dana, ostat će 1-2 plemena, to je to. Pointwhore, svaki.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ma vi u top20, za mjesec dana, ostat će 1-2 plemena, to je to. Pointwhore, svaki.

ma koi pointwhor,o cemu ti pricas...

svijet je tek pocea,ni nemogu nista drugo radit nego dizat rudnike i to je to...

svak zuri da ide na stalu po laku,medutim neki ce je radit,a neki ce je drzat za ukras
 
Reaction score
0
ma koi pointwhor,o cemu ti pricas...

svijet je tek pocea,ni nemogu nista drugo radit nego dizat rudnike i to je to...

svak zuri da ide na stalu po laku,medutim neki ce je radit,a neki ce je drzat za ukras

A neki se pitaju cemu to sluzi :p
 
Reaction score
0
:zid: brzo ce fate do lc :) mogu rec samo tesko njegovim komsijama kako crvenim tako i plavim tackama :S sve rese ce da pokupi...
 

DeletedUser

Guest
"Malo lakse o Royalu da se slučajno nebi uključili i oni sa hr10."

Ovo sam ti napisao i šta ti to može značiti osim da to nije pravi Royal.
Trebalo bi bar da pokažeš malo poštovanja prema imenu plemena.
To bi pravi Karantin sigurno uradio.

Nisam nista rekao o imenu plemena "ROYAL" ali to je samo kopija i ne znam sta pokusavaju oni.Ja za svoje pleme nisam nikada rekao da ce osvojiti svijet,nego sam samo rekao da cemo se potruditi da budemo sto bolji,pa mozda da budemo i medju onima koji ce se natjecati za osvajanje svijeta.Imamo dosta jaku i kvalitetnu ekipu (neki su promijenili nickove) !

Sretno i ostalim plemenima,Neka bude fer i korektna igra.
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Molim te kada dodje KARANTIN, neka on pise u ime plemena.
Dosta je vise hvaljenja svog spostvenog plemena.
 
Reaction score
0
Nisam nista rekao o imenu plemena "ROYAL" ali to je samo kopija i ne znam sta pokusavaju oni.Ja za svoje pleme nisam nikada rekao da ce osvojiti svijet,nego sam samo rekao da cemo se potruditi da budemo sto bolji,pa mozda da budemo i medju onima koji ce se natjecati za osvajanje svijeta.Imamo dosta jaku i kvalitetnu ekipu (neki su promijenili nickove) !

Sretno i ostalim plemenima,Neka bude fer i korektna igra.

Jok et borice te se da budete najgori :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Da nisam na fb vidio ko si, po ovom tekstu rekao bih da imas 9-10 godina.. Taj OTP nidje se nije pokazao.. Na ba9 nam bili saveznici i zbog neslaganja doslo do rata i ispraseni su brze nego odmah.. -SD- ima igrace koji drze kontinent na mnogo kvalitetnijem svjetu.. Samo fali im dobar vodja.. Vi budite srecni sto se jos niste raspali :p

On nije pravi KARANTIN, to je neki balavac koji se kiti njegovim perjem ;)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Nisam nista rekao o imenu plemena "ROYAL" ali to je samo kopija i ne znam sta pokusavaju oni.Ja za svoje pleme nisam nikada rekao da ce osvojiti svijet,nego sam samo rekao da cemo se potruditi da budemo sto bolji,pa mozda da budemo i medju onima koji ce se natjecati za osvajanje svijeta.Imamo dosta jaku i kvalitetnu ekipu (neki su promijenili nickove) !

Sretno i ostalim plemenima,Neka bude fer i korektna igra.

ma ekipa je vrh to se slazem..

al vrh za razvit drugima sela,da drugi noblaju :ludilo:

taman mi ti neki igraci lipo selo razvili na h11 :festa:
 

DeletedUser

Guest
ma ekipa je vrh to se slazem..

al vrh za razvit drugima sela,da drugi noblaju :ludilo:

taman mi ti neki igraci lipo selo razvili na h11 :festa:

Odlicno,vidjet cemo ko ce kome kupit sela :)

Sretno u igranju.

I molio bih vas samo bez nepotrebnih komentara,ako imate reci nesto pametno recite nemojte spamati.
 

Fate

Member
Reaction score
0
Lord dody Svi 30,2013 20:37
e jel trebas pleme?

Fate Svi 30,2013 20:38
ja imam svoje pleme :)

Lord dody Svi 30,2013 20:39
pa spojite se sa nasim biti cemo jaci :D

Fate Svi 30,2013 20:39
dovoljno smo jaki i bez vas :)

Lord dody Svi 30,2013 20:40
dobit ces sva prava u plemenu :)

Fate Svi 30,2013 20:42
Ja sam vodja i osnivac plemena :)

Lord dody Svi 30,2013 20:43
nice :) ajde predite kod nas ima mjesta za vas 4 iz plemena dobit ces desnu ruku :D

Fate Svi 30,2013 20:46
Nema potrebe za tim :) Mi smo i jaci od vas svih tu nevidim ikakvu potrebu da prelazimo kod vas

Lord dody Svi 30,2013 20:46
vase pleme je 39 moje 8 ;)

Fate Svi 30,2013 20:49
dali imate 5 igraca sa iskustvom od preko 5godina?

Lord dody Svi 30,2013 20:50
NE

:) Rojalova akademija? hmm bas je ekstra, bas me interesuje kakva su ostala plemena iz top 10 ako ovi ovako zvuce :O
 

DeletedUser

Guest
:) Rojalova akademija? hmm bas je ekstra, bas me interesuje kakva su ostala plemena iz top 10 ako ovi ovako zvuce :O

Pitali i mene iz Royala dali želim prijeć kod njih :hahaha:
Najači su nema šta.. Po cijelom svijetu traže ko će sa njima :predaja:
 
Reaction score
0
Ja da sam admin sve bih pobanovao ove sto kopiraju imena plemena i nickove.. Ako nisu sposobni da izmisle jedan naziv, cisto sumnjam da su i dovoljno mastoviti za ovu igru.. Bez veze blate igrace koji su neka plemena i svoje racune gradili i sad dodje neko i kitinse njihovim perjem.. Mene bi i sramota bilo koristiti tudji nick..
 
Status
Not open for further replies.
Top