Top 20 plemena- Misljenje

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
Kako si pametan toliko ?

AIDS na h11,je poceo mjesec dana poslije ostalih plemena ko ne vjeruje nek provjeri :) A to nije sad toliko ni bitno,igraci su dodavani nako bezveze vecina ih se ne poznaje moze se reci kao neka "nova ekipa"...A na h12 Nema igraca iz tog plemena sa h11 nego su stari igraci iz OTPa i iz AIDSa koji su prije igrali,neki su zadrzali stare nickove,a neki su napravili nove.

A ko god misli da mi ne znamo da igramo sto smo u plemenu,neka misle svako ima pravo misljenja ja necu da utjecem na bilo koga.

mozda znate da igrate,al to nije pojanta,mnogo tih igraca u plemenu su resetovani na svakom svijetu cim krenu noble
 

DeletedUser

Guest
Koje tenzije? :D moj zadatak je da odrzavam eksterni u zivotu.. Za ingame je zaduzen moj duall sa hr10

Time sam zelio da kazem da svi vi koji me smatrate lazovom,da cete uskoro promijeniti misljenje i vidjeti ko sam...A to sto ovdje "vrijedzate" mene i moje pleme to je vasa stvar,ja ne zelim da se svadjam zbog manje bitnih stvari.
 
Reaction score
0
Time sam zelio da kazem da svi vi koji me smatrate lazovom,da cete uskoro promijeniti misljenje i vidjeti ko sam...A to sto ovdje "vrijedzate" mene i moje pleme to je vasa stvar,ja ne zelim da se svadjam zbog manje bitnih stvari.

Mi samo iskoristavamo nase pravo na slobodu govora tj iznosimo nasa misljenja.. Tako da caoo
 

DeletedUser

Guest
Mi samo iskoristavamo nase pravo na slobodu govora tj iznosimo nasa misljenja.. Tako da caoo

To da imate pravo na misljenje to je istina i to vam ja nemogu i necu zabraniti..

Ali puno je bilo uvrjedljivih komentara,koji su me iznenadili od pojedinih igraca.

Mogu slobodno reci da igraci koje sam smatrao dobrim i kvalitetnim da su me razocarali,svojim postupcima ovdje na forumu.
 
Reaction score
0
To da imate pravo na misljenje to je istina i to vam ja nemogu i necu zabraniti..

Ali puno je bilo uvrjedljivih komentara,koji su me iznenadili od pojedinih igraca.

Mogu slobodno reci da igraci koje sam smatrao dobrim i kvalitetnim da su me razocarali,svojim postupcima ovdje na forumu.

Znaci kvalitet im opada sa svakim postom na eksternom?
 

DeletedUser

Guest
To da imate pravo na misljenje to je istina i to vam ja nemogu i necu zabraniti..

Ali puno je bilo uvrjedljivih komentara,koji su me iznenadili od pojedinih igraca.

Mogu slobodno reci da igraci koje sam smatrao dobrim i kvalitetnim da su me razocarali,svojim postupcima ovdje na forumu.

Nego momak.. Neznam ko si.. a iskreno ni ne zanima me..
nego ti lijepo preporučujem, da se ne blamiraš ovuda više.. Nego da uživaš u igri, i tamo da pokažete šta znate :predaja:

Jer nikakve koristi od tog šta se tu hvalite da ste pravi igrači.. Jer to kako izgleda nikog ne briga previše..
Nego igrajte ko svi ostali.. I sretno vam :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Opa

Kvalitet plemena na hr12 je iznad prosjeka !

Bit će gužve

-hahahahah
 

DeletedUser

Guest
http://prntscr.com/17kub9
http://prntscr.com/17kuuq
http://prntscr.com/17ku1c

ROYAL+SJV+ -SD-
A šta reći.. dali je to moguće da se već sad radi saveze ovakve.. I da već sad 3 plemena skupa.. kao obitelj :predaja:
Barem kako ovaj kaže.. a valjda zna šta imaju u diplomaciji..

Ima još hrpa tog.. ali neda mi se sve to tu stavljat..

Ali ugl likovi imaju 2 puna plemena.. i svejedno na sve strane traže igrače da im se pridruže..
osobno me 4 puta pitali za u pleme već.. 3 puta za u royal.. i sad ovaj za u akademiju..

Pa prema tome :hahaha:
I to je taj royal- i još kažu da ih ima dosta iz Pravog Royala i SJV.. a bili su oni u pravom royalu na hr10.. isto ko i ja na mjesecu.. :zid:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Lord eldar1 Svi 31,2013 11:22
eej jesi li za novo pleme
vidim najjaci si na ovome svijetu a nemas jako pleme mislim da bi se trebao pridruziti nekom drugom plemenu npr nama a mi smo akademija od plemena [ally]royal[/ally] znaci ako bi presao nama za jedno 2 sedmioce bi mogo uci u [ally]Royal[/ally]
molim te odgovori mi hoces li da ti saljemo poziv

soulstealer Svi 31,2013 15:41
ae ako oces da ujedinimo pleme dodjes ti i jos tko oce iz tvog saveza napravimo novo ime i naravno nebi bili vise akademija od royala ?

Professional Svi 31,2013 06:41
oces u pleme treb nam jedan jaci igrac


:O i ti sunce... Rojal ovo vasi?
 
Status
Not open for further replies.
Top