Top 20 plemena

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Prerano je za komentirati išta, većina plemena se raspadne kad počnu noblanja! :andjeo:
A do tad ima još ;)
 
Reaction score
0
Paz' ovoga, ovaj još opasniji :hmm: Ne smiješ ništa progovoriti na ovom forumu, možeš samo biti b'jen :lool:

Nego, prognoze.. Kad će ENEIDA biti skinuta sa vrha? :D Kad će :predaja: ? :p :p
 

DeletedUser

Guest
Paz' ovoga, ovaj još opasniji :hmm: Ne smiješ ništa progovoriti na ovom forumu, možeš samo biti b'jen :lool:

Nego, prognoze.. Kad će ENEIDA biti skinuta sa vrha? :D Kad će :predaja: ? :p :p

ma skinuti su bili oni prekuce al izbacili 3 losija clana a pozvali 3 jaca vidi se po statistikama
kakvi su igraci izbaceni a kakvi ubaceni ma cim budu 2-3 grada noblana
bice ispod negde na 2-3 mj haha :glazba:
 

DeletedUser

Guest
jbga, očito su ljubitelji piva jer su upravo tamo otišli :) tako da je sada .beer. izbio na 1. mjesto rang ljestvice :eek:ok:
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
jbga, očito su ljubitelji piva jer su upravo tamo otišli :) tako da je sada .beer. izbio na 1. mjesto rang ljestvice :eek:ok:

i ja volim pivo pa ču morat tražit poziv!:pivo:

Ili ako ima neki savez koji promovira vino
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
kolko para tolko muzike...sto ocu rec je da ce sad za razliku od CTRLa koj laganini kolje konstantno,SB je(ce) zgorit sav off na brzaka pa ce opet biti 3tjedna usporeni :eek:k:
 

maltret

Member
Reaction score
0
kolko para tolko muzike...sto ocu rec je da ce sad za razliku od CTRLa koj laganini kolje konstantno,SB je(ce) zgorit sav off na brzaka pa ce opet biti 3tjedna usporeni :eek:k:

facepalm2.jpg
...
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
hahahaha nista se vi ne brinite za nasu vojsku haha ;) :lool:


prigi jel tak nema odmora dok traje obnova ? :love:

ovaj post ti valja samo zbog "nema odmora dok traje obnova " ..to i ja uvjek kazem...
a ono sto sam reko je istina...sto ste do sada radili ako ne kampirali(vecina vas)
:ludilo::ludilo::ludilo:
 

-sasuke-

Member
Reaction score
0
E moj era da ti samo malo mislis tom svojom glavom i da farmas koliko pricas i filozofiras do sad bi ima 10 nobli,ali znas onu staru "Pas koji laje ne ujeda" ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top